Skocz do zawartości

The New York Knickerbockers 2024/2025


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, cwikson napisał(a):

 

Ale podjarka i hajp jest wielki, co widać na tym forum. Wątek o sezonie 22/23 miał 14 stron, poprzedni sezon dobił do 17 ... a ten na dzień przed rozpoczęciem ma już 18 😁

 

Wątek Leakers ma już 23 strony, a przecież tam jest- huj dupa i kamieni kupa i to na długie lata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cwikson napisał(a):

Będzie jak będzie, jak w klasyku "wszystko się może zdarzyć" 😁

Ale podjarka i hajp jest wielki, co widać na tym forum. Wątek o sezonie 22/23 miał 14 stron, poprzedni sezon dobił do 17 ... a ten na dzień przed rozpoczęciem ma już 18 😁

Go NY Go NY Go

Widać kto zakładał obecny wątek💪

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Bla bla bla bla

Mam wrażenie ze tylko czekasz żeby powiedziec "a nie mówiłem" weź daj sie ludziom pocieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Widać kto zakładał obecny wątek💪

Mam wrażenie ze tylko czekasz żeby powiedziec "a nie mówiłem" weź daj sie ludziom pocieszyć.

zresztą rzeczywiście zajebisty będzie że mnie ekspert jak się okaże, że Towns to nie jest miszczowski element

trochę pomyślunku

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mayor napisał(a):

Widzę że jest moda na przypierdalanie się do Townsa, nie mam pojęcia czemu ? Tymczasem duet Towns-Brunson rozegrał w preseason 68 pick&rolls, najwięcej ze wszystkich par graczy w lidze , żadna inna para graczy nie  rozegrała więcej niż 42 p&r https://kkydd.com/10445.html 

jakbym chciał się przypi*****ić, to bym napisał, że w pre rzucał na 37.5% i miał 4-23 za 3

no, ale to nie ma znaczenia, bo od c***a picków zagrał, więc jest kozakiem na tle 2x Wizards i Hornets

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jakbym chciał się przypi*****ić, to bym napisał, że w pre rzucał na 37.5% i miał 4-23 za 3

no, ale to nie ma znaczenia, bo od c***a picków zagrał, więc jest kozakiem na tle 2x Wizards i Hornets

 

i pamietajmy, ze akcje typu p&r zdecydowanie bardziej poswiadczaja jakosc guardow nizli 'wysokich' (niczego wysokim nie ujmujac). zreszta, tu przeciez nie chodzi o townsa czy bridgesa, ktorzy (nawet jesli) sa aktualnie 'pod forma'. najwiekszym wyzwaniem knicksow bedzie przeciez zarzadzanie minutami, co, zwazywszy na styl prowadzenia druzyny i 'krotka' lawke, nie napawa optymizmem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jakbym chciał się przypi*****ić, to bym napisał, że w pre rzucał na 37.5% i miał 4-23 za 3

 

 

To akurat słaby argument, gdyż Towns jest najlepiej rzucającym za 3 pts 7 footerem w całej historii NBA i to zarówno jeżeli chodzi o ilość trafionych trójek - 975 ,jak i skuteczność 39,8% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mayor napisał(a):

To akurat słaby argument, gdyż Towns jest najlepiej rzucającym za 3 pts 7 footerem w całej historii NBA i to zarówno jeżeli chodzi o ilość trafionych trójek - 975 ,jak i skuteczność 39,8% 

ty umiesz czytac ze zrozumieniem?! ja jebie. skoro towns jest taki swietny w rzutach za '3', to sytuacja w ktorej w preseason zrobil 4/23 potwierdza jego 'zajebistosc', czy, wrecz przeciwnie? (abstrahujac juz od faktu, ze lbs tego argumentu akurat nie 'podniosl')...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, mayor napisał(a):

To akurat słaby argument, gdyż Towns jest najlepiej rzucającym za 3 pts 7 footerem w całej historii NBA i to zarówno jeżeli chodzi o ilość trafionych trójek - 975 ,jak i skuteczność 39,8% 

w playofach rzuca już na 35% i lepsi od niego są między innymi Porzingis, Horford czy Jokić

w serii z Mavs Towns rzucał za 3 na 24% przy 6.6 próbach

a liczać 9 ostatnich spotkań w PO jest to 23% przy 5.8 próbach

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vero1897 napisał(a):

@agresywnychomik możesz do tematu dodać jakąś ankietę z opcją co ugrają Knicks w najbliższym sezonie? Ciekawy jestem czy oczekiwania co do nich tu na forum są rzeczywiście takie duże czy jednak realnie ludzie wciąż mają przekonanie, że to są przecież Knicks i pewnie skończą jak zwykle.

w dużej mierze te oczekiwania determinuje stawka w konferencji, gdzie pewnie niewielu wierzy w gruby run Sixers Bucks Pacers Magic czy Cavs

dlatego ECF wydaje się realne, a to już jest dużo

ale zakładaj Chomik, tylko pamiętaj żeby zrobić publiczną ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.