Skocz do zawartości

The New York Knickerbockers 2024/2025


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, agresywnychomik napisał(a):

Faktycznie tragedia 😱

Co za maruda, takie pisanie (szukanie dziury w całym) miałoby sens za kazdym razem jakbyś pisał o Knicks gdzieś od 2002 roku +-.

Daj się ludziom pocieszyć szczegolnie że sezon sie jeszcze nie zaczął

Może nie tragedia ale uzasadnione wątpliwości. Thibs zajeździł w tegorocznych PO skład pomimo faktu że byli zmiennicy co okazało się gdy ich kolejno wpuszczał na boisko po zajeżdżeniu kolejnego startera. Teraz ma 6-ciu graczy do grania w ogóle na cały sezon plus Robinson jak się wykuruje w tym bardzo łamliwi OG i Towns plus tenże Robinson. Skład 1szej piątki maja naprawdę wyśmienity ale nie wierze ze dojada z nim do PO tak samo jak nie wierze w Embida i Paula w PO w maju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka

Minnesota z KATem właśnie była w finale silniejszej konfy, walczyla o finały ligi pokonujac po drodze obrońców tytułu, KAT nie był Batmanem w tamtej drużynie, podobnie będzie jw NY. To ile im potencjalnie KAT doda to strach się bać.

Jezeli uważasz że obecny skład to już jest finalna wersja, to co ja poradze, ja uważam że jeszcze coś będzie się działo.

P.s. Całe życie myślałem że w każdym zaciętym meczu RS starterzy graja wiecej ;)

P.s2. Ten zeszloroczny run był miły dla oka po latach posuchy ale mówiąc historyczny to chyba nas wszystkich tu obrażasz

 

25 minut temu, marceli73 napisał(a):

Może nie tragedia ale uzasadnione wątpliwości. Thibs zajeździł w tegorocznych PO skład pomimo faktu że byli zmiennicy co okazało się gdy ich kolejno wpuszczał na boisko po zajeżdżeniu kolejnego startera. Teraz ma 6-ciu graczy do grania w ogóle na cały sezon plus Robinson jak się wykuruje w tym bardzo łamliwi OG i Towns plus tenże Robinson. Skład 1szej piątki maja naprawdę wyśmienity ale nie wierze ze dojada z nim do PO tak samo jak nie wierze w Embida i Paula w PO w maju. 

Z Tobą nie gadam 🙃

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Trust Leon and process ;)

Troche wiecej wiary !

ja tam wiare mam i w tym składzie w zdrowiu uważam, że jest realna szansa na pokonanie celtics. 

pieniędzy bym nie postawił, ale wygrana seria również mnie nie zdziwi. 

+ dwie rzeczy.

- jestem naczelnym obrońca tezy, że bez centra rim protectora będzie c*** nie obrona, natomiast w serii z Celtics gdzie graja na 5 Porzingis/Horford ten brak ochrony obręczy nie jest konieczny (bo i tak nie wykorzystasz), więc towns spokojnie w serii na 5 pogra.

- jestem trochę sceptyczny co do rozstawania się z Robinsonem. to z pewnością czołowy obrońca w lidze na Embiida. wypadał w tym względzie dużo lepiej od Hartensteina. 

a ostatecznie tak to już jest, że wszystkie gwiazdy na niebie muszą się ułożyć, żeby tego mistrza zdobyć. ważne, że daliśmy sobie szansę. wiec mozemy dywagowac o urazach etc, ale to w mniejszym lub wiekszym stopniu dotyczy każdej druzyny z topu, gdzie przewaznie kadry są krótkie. 

fajnie jakby shamet gdzieś tam wrócił do życia. wówczas na papierze masz 7 mocnych ludzi do grania w PO (liczę w tym McBride'a i Robinsona) + dwóch na parę minut - shamet, achiuwa. 
 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

zajebistą paczkę to ma Oklahoma

Knicks na ławce nie mają na tą chwilę żadnego gracza top200 jeśli nie liczyć Robinsona, który podobno jest na wylocie, a poza tym i tak nie może grać jeszcze przez kilka miesięcy. Biorąc pod uwagę częste kontuzje Townsa i OG + trener zamordysta, wychodzą z tego niezbyt cieplarniane waruneczki.

Oklahoma może i ma zajebistą paczkę, ale będzie miała też trudniejszą drogę do playoffów, bo na zachodzie trzeba będzie spinać pośladki w RS żeby awansować a na HCA jeszcze bardziej, na wschodzie odwrotnie -połowa konferencji będzie się biła o loterię, pewnie na 4 seed we wschodniej wystarczy mniejszy bilans niż na play in w zachodniej, Dlatego Knicks będą mieli cieplarniane waruneczki, będą mogli grać szerszą rotacją, eksperymentować z S 5 , ogrywać Kołka. Towns o ile kojarzę dopóki grał na centrze to rzadko doznawał urazów, dopiero jak go przesunęli na 4 to miał więcej kontuzji , ale trudno też o nim pisać żeby był jakoś wyjątkowo łamliwy, a na pewno daleko mu do takich łamliwych centrów jak Embiid czy Porzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mayor napisał(a):

Towns o ile kojarzę dopóki grał na centrze to rzadko doznawał urazów, dopiero jak go przesunęli na 4 to miał więcej kontuzji , ale trudno też o nim pisać żeby był jakoś wyjątkowo łamliwy, a na pewno daleko mu do takich łamliwych centrów jak Embiid czy Porzi

przez ostatnie 5 sezonów regularnych Embiid rozegrał 25 spotkań więcej od Townsa, Porzingis 23 więcej

33 minuty temu, mayor napisał(a):

Dlatego Knicks będą mieli cieplarniane waruneczki, będą mogli grać szerszą rotacją, eksperymentować z S 5 , ogrywać Kołka.

XD

jestem niezmiernie szczęśliwy, że ktoś w końcu wypełnił lukę po @Kuzyn Kalondzelo

@agresywnychomik

odpiszę jutro szerzej, dobrej nocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przez ostatnie 5 sezonów regularnych Embiid rozegrał 25 spotkań więcej od Townsa, Porzingis 23 więcej

XD @Kuzyn Kalondzelo

@agresywnychomik

Różnica między nimi jest taka, że Towns miał poważniejsze kontuzje, które wyeliminowały go na większość z 2 sezonów, a Embid i Porzi mają cały czas jakieś mikrokontuzje.

W RS z tym pożyjesz, ale w PO taki wypad na serię kończy się rybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przez ostatnie 5 sezonów regularnych Embiid rozegrał 25 spotkań więcej od Townsa, Porzingis 23 więcej

XD

jestem niezmiernie szczęśliwy, że ktoś w końcu wypełnił lukę po @Kuzyn Kalondzelo

@agresywnychomik

odpiszę jutro szerzej, dobrej nocki

Raczej Embiid to chuujowe porównanie. Nawet jak rozegrał więcej spotkań od KATa ,to głównie dlatego że grał z urazami bo chciał koniecznie spełnić minimum potrzebne do wygrania MVP.Tu prędzej niż do Townsa pasuje porównanie do Joe Bidena - każdy mu mówił że jest w słabej kondycji i nie da rady wygrać , a on się uparł że będzie startował bo przerośnięte ego i zawyżona samoocena mu kazały. Dodatkowo Towns miał rzeczywiste kontuzje, u Embiida to były bardziej samookaleczania bo jakby się debil nie przewracał jak clown w cyrku o własne nogi, to by był zdrowy - miałem takich kumpli co jak się tylko wiosna robiła , to sobie celowo łamali mały palec u  lewej ręki ,żeby przez całe lato mieć L-4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na ożywioną dyskusję i zarazem interesującą wymianę poglądów w sprawie dealu KAT za Randla i DDV uważam, że bardzo dobrym rozwiązaniem byłby ewentualny przyszłoroczny finał w składzie Knicks vs Wilki. 

Oczywiste warunek jest taki, aby do tego czasu Minnesota nie pchnęła Randla gdzieś dalej, a Towns się nie połamał.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że finał obu ekip by oznaczał ..., że oba zespoły zyskały na tej wymianie i poprawiły swój wynik. Zwycięski team bardziej, przegrany gorzej ale oba na spory plus.

Ja rozpatruję wymianę z Min jako kolejny etap letniej układanki. I jak podsumujemy to Knicks "starcili" Hartensteina, a za Randle i Donte otrzymali KAT-a i MB i był to już ostatni krok wielkiej przebudowy i dlatego poszły też wszystkie cenne picki. Knicks są już gotowym produktem na kilka lat, teraz jedynie kosmetyczne ruchy na rynku wolnych agentów czy jakiejś wymiany rezerwowymi można się przez dłuższy czas spodziewać. 

Jak dla mnie skład jest najlepszy od kilku dekad i wszystko będzie teraz zależało od zdrowia (jak w kazdej innej ekipie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka cisza po meczu z Hornets?, Chyba ci  wszyscy czarnowidze co wróżą spektakularny upadek Knicks -po tragicznych wymianach, oddaniu za frytki superstara Randla , DDV ,przy całkowitym braku ławki i S5 nafaszerowanej połamańcami - zamknęli mordy na kłódki. Niestety mam dla tego grona chuiowe newsy, - bez ISORandla Knicks ogląda się dużo lepiej, Shamet i Payne wypełniają dziurę po DDV z powodzeniem, wybrakowana ławka wygląda zajefajne w zasadzie Knicks grając głównie zmiennikami ojebali pierwszy skład Hornets z palcami w dupie. Zostało wam tylko wbijać szpilki w lalki voodoo OG i Townsa i cierpliwie czekać aż sie połamią , a resztę S5 zajeździ Thibs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bro, to tylko jakiś śmieszny pre-season, mało kogo to obchodzi. Napewno nie jest to żaden wyznacznik aktualnej siły NYK. Może coś w okolicach końca roku będzie widać jakie są realne szanse tego rosteru na walkę o mistrzostwo. Napewno po ostatnich wymianach są one znacznie większe, tu racja, bo choćby Randle w CY znowu kręcił super cyferki to i tak w kwietniu\maju wolisz mieć w składzie Townsa niż ceglącego Julka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, vero1897 napisał(a):

Bro, to tylko jakiś śmieszny pre-season, mało kogo to obchodzi. 

Na pewno najbardziej to obchodzi tych wszyskich hejterow Knicks,którzy niecierpliwie czekają żeby OG i KAT się połamali i tych ,którzy od kilku stron piszą o c***owej wymianie z Wolves gdzie Knicks przegrali. Na pewno preseason nie jest żadnym wyznacznikiem siły ,ale Hornets podeszli zupełnie serio do tego meczu ich pierwsza piątka grała niemal dwa razy więcej minut niż S5 Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał(a):

Taka cisza po meczu z Hornets?, Chyba ci  wszyscy czarnowidze co wróżą spektakularny upadek Knicks -po tragicznych wymianach, oddaniu za frytki superstara Randla , DDV ,przy całkowitym braku ławki i S5 nafaszerowanej połamańcami - zamknęli mordy na kłódki. Niestety mam dla tego grona chuiowe newsy, - bez ISORandla Knicks ogląda się dużo lepiej, Shamet i Payne wypełniają dziurę po DDV z powodzeniem, wybrakowana ławka wygląda zajefajne w zasadzie Knicks grając głównie zmiennikami ojebali pierwszy skład Hornets z palcami w dupie. Zostało wam tylko wbijać szpilki w lalki voodoo OG i Townsa i cierpliwie czekać aż sie połamią , a resztę S5 zajeździ Thibs

To nie ludzie ! To wilki ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.