Skocz do zawartości

The New York Knickerbockers 2024/2025


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Kubbas napisał(a):

"jAk mOzEcIe pIsaC ze nie wzial paycuta ?!?!?!?"

May be an image of 2 people, people playing basketball, basketball jersey, crowd and text that says "H/T H/T'Club520Podcast' Club 520 Podcast' S Θ スンサ NEW YORK 11 HE DID THEDRAYMOND GREEN. BECAUSEISIGNED THAT FOURFOR$100 FOUR FOR $100 (MILLION) AND IFI WAITED, ICOULD'VE GOT LIKE FOUR (YEARS) TILDWO.BUTELCELTOLOCKIM BUTINEEDED (MILLION). MY YMONEYIN. "" Draymond Green on Jalen Brunson' s new deal with Knicks"

Ale w tej samej wypowiedzi Draymond powiedzial, ze wzial paycut bo Curry i Klay nie zamierzali, a ktos musial. Jednoczesnie mowiac, ze Brunson byl w innej sytuacji I nie musial tego robic, tylko analogicznie powinien to zrobic Josh Hart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2024 o 13:31, mayor napisał(a):

Precious podpisany na rok za 6M to już chyba ostatni ruch Knicks w tym off season .Czy to zabezpieczy pozycje C ? Może być za mało biorąc pod uwagę historie urazów M-Roba

Ja ciagle uwazam ze bedzie jakis trade, aczkolwiek nie jestem pewien kto i za kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2024 o 23:35, Reikai napisał(a):

Ale w tej samej wypowiedzi Draymond powiedzial, ze wzial paycut bo Curry i Klay nie zamierzali, a ktos musial. Jednoczesnie mowiac, ze Brunson byl w innej sytuacji I nie musial tego robic, tylko analogicznie powinien to zrobic Josh Hart.

Niech ktoś zapyta Draymonda, czy to 180/4, które by dostał jest z nami w tym pomieszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, agresywnychomik napisał(a):

Ja ciagle uwazam ze bedzie jakis trade, aczkolwiek nie jestem pewien kto i za kogo.

Trochę przespali free agent na pozycji Centra - ewidentnie.  Zapewne pozycja centra w tej opcji na sezon się nie ostanie. Capela / Kessler / Williams / Richards / . ??? Wokół kogo Leoś będzie krążył jak rekin ? 🤣 ( Mcbridge, achiuwa, Mrob - za kogo pożegnamy przytoczonych powyżej panow? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LukaszKopys napisał(a):

Trochę przespali free agent na pozycji Centra - ewidentnie.  Zapewne pozycja centra w tej opcji na sezon się nie ostanie. Capela / Kessler / Williams / Richards / . ??? Wokół kogo Leoś będzie krążył jak rekin ? 🤣 ( Mcbridge, achiuwa, Mrob - za kogo pożegnamy przytoczonych powyżej panow? )

Richards to ot backup, nie nadaje sie na startera.

A Marka Hornets w zyciu nie puszcza :) obstawialbym Capele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ja liczyłem na to, że Leon coś wysmaży w Vegas, a tu SL się skończyła i cisza. Trudno też się pogodzić z tym że skład zostanie w takim zestawieniu jak teraz bo obecna obsada pozycji C to recipe for disaster. Lista potencjalnych nabytków sie skurczyła (ja bym dołożył jeszcze Time Lorda) ale wiadomo że bez poświęcenia konkretnych assetów może się nie udać. Według mnie najprawdopodobniej McBride poleci, gdyż wskazuje na to podpisanie Payne. Dzisiaj otwiera się okienko na extention Rondla i właśnie jak Knicks rozegrają sytuację Julesa będzie wskazywać na kolejne ruchy. Randle może dostać 181,5/4 i pewnie będzie takiego kontraktu oczekiwał, to z kolei ponad 25M więcej niż wziął najlepszy gracz Knicks, nie mówiąc o tym że taki kontrakt prowadzi do drugiego apronu i zamyka drzwi dla jakiegokolwiek wzmocnienia składu, dodatkowo blokuje wymianę Ronelka na pół roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.