Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

odkad urodzil sie dzieciak to zszelem ze 104:)

zmierzam do 90. pomaga mi w tym od wtorku wyrwanie leżącej ósemki:) ktoe skutecznie uniemozliwilo mi jedzenie. gerberki córki z jablek rzaądzą:) a 90-100 kg to tak mi sie waha od 2-3 lat, wiec to taka moja naturalna waga. grube kosci!:)

Sorry za off ale... po wyrwaniu leżącej ósemki ( 2 tygodnie temu :D) przez 2 godziny po operacji plułem krwią niemal nie rozcieńczoną ze śliną. Morda mnie bolała tak, że nie chciało mi się żyć. Wziąłem dwa ketonale forte i po godzinie zjadłem połowe kurczaka z rożna. Nie ma takiego zęba, którego brak uniemożliwia mi jedzenie ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

findek nie wiem jak lezaca miales osemke i ile kosci "wyprul" ci chirurg ale ja przez pierwsze 2-3 dni jadlem glownie gerbery:) owszem zalapalem sie na zwykle obiady ale nie bylem w stanie otworzyc szerzej mordy. do tego przy przezuwaniu bol powracal i konczylo sie na kolejnej tabletce.

 

w sumie jest juz niezle, obecnie biore juz tylko 2-3 tabletki na dobe, wczesniej byly 4. wczoraj zagralem nawet w turnieju:D

 

lilmusic zalezy jaki to sportowy., jezeli jakis konkretny to nie powinno byc problemow, odziez nba nawet w wallmartach dostaniesz ale nie beda to racze jautentyki.

 

btw. meczowe jerseye nie sa jednak naklejane tylko wyszywane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

findek nie wiem jak lezaca miales osemke i ile kosci "wyprul" ci chirurg ale ja przez pierwsze 2-3 dni jadlem glownie gerbery:) owszem zalapalem sie na zwykle obiady ale nie bylem w stanie otworzyc szerzej mordy. do tego przy przezuwaniu bol powracal i konczylo sie na kolejnej tabletce.

 

w sumie jest juz niezle, obecnie biore juz tylko 2-3 tabletki na dobe, wczesniej byly 4. wczoraj zagralem nawet w turnieju:D

Też nie mogłem otworzyć japy szerzej niż centymetr luzu pomiędzy górną a dolną szczęką. Ósemka była ustawiona prostopadle do siódemki, po prostu żarłem ketonale profilaktycznie, zanim zaczynało boleć ale tak, pierwsze pare dni to 3,4 ketonale Forte. Wystarczy tego off topu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepis nie wiem jak ty to znalazles ale jak najbardziej og. bardzo rzadki jersey, bo starter robil autentyki moze 2 lata twolves? swietny jersey, sam mialem identyczny kg ale pumy i niebieski, puma w 98 chyba przejela od startera kilka klubow m.in. wilki. tego moze nie widac ale srebrne moywy sa wyszywane z takiej "metalowej" nici, ktora sie swieci-blyszczy pod swiatlem.

 

jersey ma nawet auograf stepha chyba jesli dobrze widze

 

M&N nie bede komentowal, gdzies tez juz na niego trafilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.