Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Autentyki weszły już do sprzedaży i wyglądają tak:

Dołączona grafika

 

Przy okazji pojawiło się kilka nowych HWC:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikahttp://nba.imageg.net/graphics/product_images/p8450927reg.jpg

http://www.stadiumstyle.com/eCart/catalog/%282958%29gary%20payton%20jersey.jpg

 

Swoją drogą kołnierz Denver Nuggets jednak jest taki:

http://nba.imageg.net/graphics/product_images/p8527000nm.jpg

Chociaż w swingmanach jest totalnie inny i na dodatek ładniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybko:

plusy sa takie, ze nareszcie po kilkunastu latach kupujac autentyka masz pewnosc, ze to jest to samo co maja goscie na parkiecie, co dla mnie zawsze bylo priorytetem. plusem jest tez to, ze n. stroje bulls nie beda juz z tego slizgiego materialu

 

minusy to oczywiscie cena. na minus serek w strojach spurs!

250-350$ za autentyka?! to po ile beda chodzily meczowki-meczowki??

 

generalnie pewien etap sie skonczyl. czy wyszlo dobrze dowiem sie jak dostane nowy jersey. odkladam kase, zeby taki zakupic z wlasnym imieniem i nazwiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dosyć pokaźna w porównaniu np do jerseya NHL, który jest bardziej kozacki, potrzeba więcej materiału i takie tam. Ale NBA jest bardziej popularna i nawet za taką kasę ludzie kupią ;)

 

BB2, będzie można zakupić autentyka z własnym nazwiskiem? Do tej pory chyba nie było takiej możliwości czy mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taka prośbę (chyba, że już było to proszę o linka), chodzi mi o to czy mógłby ktoś przełożyc rozmiarówki amerykańskie na polskie odpowiedniki bo się już w tym gubie, albo chociaż żeby mi ktos doradził jak wziąśćrozmiar starego swingmana/authentica jeśli mam 183 cm wzrostu i ok 97 cm w klacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierce og

 

co do rozmiarowki, to jest w nba store na nba.com. zresza przegladnij aukcje australijczyka, on ma glownie og stuff i tam on podaje rozmiary swingmanow czy autentykow.

 

ja mam 186 i waze jakies 98kg i dla mnie dobre jest xxl choc lubie raczej luzniejsze ciuchy. xl jest takie w sam raz

 

kaczor zgadza sie bedzie rozmiarowka standardowa. poczekajmy najpierw na normalna sprzedaz, przyjrzymy sie fotkom i wtedy bedziemy mogli oceniac. generalnie zaczynamy zabawe z chinczykami od poczaku ale prawdopodobnie metody/bledy beda popelniac akie same.

 

jedyny jersey nowy jaki wyszedl czyli ten z asg'10 podrobili niezle ale z daleka widac bylo co jest og a co podrobka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierce og

 

co do rozmiarowki, to jest w nba store na nba.com. zresza przegladnij aukcje australijczyka, on ma glownie og stuff i tam on podaje rozmiary swingmanow czy autentykow.

 

ja mam 186 i waze jakies 98kg i dla mnie dobre jest xxl choc lubie raczej luzniejsze ciuchy. xl jest takie w sam raz

 

kaczor zgadza sie bedzie rozmiarowka standardowa. poczekajmy najpierw na normalna sprzedaz, przyjrzymy sie fotkom i wtedy bedziemy mogli oceniac. generalnie zaczynamy zabawe z chinczykami od poczaku ale prawdopodobnie metody/bledy beda popelniac akie same.

 

jedyny jersey nowy jaki wyszedl czyli ten z asg'10 podrobili niezle ale z daleka widac bylo co jest og a co podrobka:)

Siłownia czy wolniejszy metabolizm odkąd urodził się dzieciak ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkad urodzil sie dzieciak to zszelem ze 104:)

zmierzam do 90. pomaga mi w tym od wtorku wyrwanie leżącej ósemki:) ktoe skutecznie uniemozliwilo mi jedzenie. gerberki córki z jablek rzaądzą:) a 90-100 kg to tak mi sie waha od 2-3 lat, wiec to taka moja naturalna waga. grube kosci!:)

Ja przy 188 ważę 71 kilo :P

 

Patyczakiem jednak nie jestem. No ale sporą mamy różnicę w masie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.