Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj jest swego rodzaju unikat:

http://allegro.pl/koszulka-meczowa-pols ... 41617.html

 

Szkoda tylko, że nie jest podany rozmiar. W ogóle to wstyd, że w takim kraju gdzie koszulkę siatkarzy. piłkarzy czy ręcznych idzie bez problemu dostać bez problemu i praktycznie jak jest zmiana stroi to repliki są od razu w sprzedaży, a w przypadku koszykówki, którą podobno próbuje się popularyzować idzie kupić jedynie replikę (i to słabą pod względem lóg) i na dodatek gdyby nie Eurobasket to podejrzewam nawet by jej nie było w sprzedaży. Dodatkowo Koszulki rozgrzewkowe i inne z Eurobasketu są bez choćby napisu Polska. Swoją drogą na którymś zdjęciu z Eurobasketu dwie albo trzy kibicki miały normalnie koszulki nie odbiegające od autentyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepis te 2 czy 3 kibicki to byly zapewne dziewczyny koszykarzy badz jakas rodzina.

 

autentykow nigdy nie mozna bylo u nas kupic. bylem w kontakcie z firma, ktora zalatwiala ofizjalne stroje przed me naszym koszykarzom przed rokiem, obiecano mi, ze w drodze wyjatku bede mogl u nich kupic takie koszulki ale cena bedzie odpowiednio wyzsza.

 

jersey mial wygladac identycznie i miec logo mistrzostw.

 

sprawe zaczalem przed me, koszulke dostalem miesiac po me, po licznych telefonach. dostalem zwykjla koszulke ze zrobionymi gdzies w podrzednej budce naklejkami, ktore juz sie spraly. interweniowalem, bo spora kasa na to poszla, wyltumaczylem w czym problem, bo meczowke gortata widzialem na wlasne oczy, nawet dotykalem, obiecano mi, ze zalatwia mi oficjalne czcionki itd. oczywiscie nie dostalem ich jedyny plus jest taki, ze mam napis polska tam gdzie powinien byc a nie tam gdzie ma reszta.

 

rozmawialem z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaz tych jerseyow i innego stuffu w polsce, dowiedzialem sie jedynie tyle, ze chcieli oprocz tych replik wprowadzic autentyki ale im nie wyszlo. domyslam sie, ze poszlo o kase czyli sprzedaz nie szla az tak dobrze jakby tego sobie zyczyli wiec nie wychodzenie z drozszymi autentykami bylo nieoplacalne.

 

te jerseye new ballance'a dosc czesto spotykalem. sa wykonane identycznie jak meczowki ale sa generalnie do dupy.

 

wczesniej z koszulkami nike'a nie bylo opcji by zalatwic. jak nie mialo sie znajomych w warce, badz kadrze badz nie znalazlo sie na allegro to byl problem.

 

dzis nic sie nie zmienilo. spalding nowych strojow, w ktorych graja polacy nie sprzedaje i pewnie nie zamierza. a szkoda. o czasach w ktorych bedziemy mogli nakleic czy wyszyc takie koszulki oficjalnie za pewna cene tez mozemy jedynie pomarzyc. poki co mozna tak tylko zrobic z koszulkami pilkarskimi polakow nike'a. pozostaje miec jedynie nadzieje, xze kiedys to sie zmieni ale jak znam zycie to kwestia glownie kasy.

 

swoja droga szukalem meczowek pilkarzy recznych i tez sa nie do zdobycia.

z siatkarskimi latwiej ale sa do dupy. xxl to jak eMka dla mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.