Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie chodzi mi o umieszczenie metek na koszulce tylko ich umieszczenie względem siebie. Metka z rozmiarem zawsze jest po prawej stronie, a ew. metka autentyków na lewo od niej. Ponadto logo nba lipnie wygląda.

Poza tym przeglądnąłem tysiące koszulek i takiej jeszcze nie spotkałem (niby 'dri-fit', znaczek championa, brak rozcięć, metka rozmiarowa po lewej, w dodatku złączona z drugą). Jak zobaczę oficjalną fotkę takiego jersey'a jak ten to uwierzę. Póki co obstaje przy swoim.

nie widziałeś, bo europejskie to rzadkość, tak więc nie da się jednoznacznie stwierdzić czy to og czy fake.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oanowie ale to autentyk z lat 2000-2005, wtedy byly chyba takie podwojne metki. raz widzialem autentyki w barcelonie w 2005 roku i wydaje mi sie, ze wlasnie takie mialy metki.

 

od kilku lat sa te nowe bardziej czerwone.

 

a ze jest napisane champion u.s.a to przeciez jasne, bo to pelna nazwa firmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jersey Shaqa to replika europejska, T-Mac to chyba swingman Championa nazwany przez Championa Gameday'em. bikini sprzedawał jersey T-Maca z Orlando Championa i był on wyszywany i miał taką samą metkę jak ten na stronie. Jest napisane "authentic" ponieważ te jerseye są oryginalne, prawdziwe, nie są podrabiane. A co do autentyka w sensie podwójnie wyszywanego jerseya, to jeszcze nie widziałem z rozmiarówką S - XXXL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jersey Shaqa to replika europejska, T-Mac to chyba swingman Championa nazwany przez Championa Gameday'em. bikini sprzedawał jersey T-Maca z Orlando Championa i był on wyszywany i miał taką samą metkę jak ten na stronie. Jest napisane "authentic" ponieważ te jerseye są oryginalne, prawdziwe, nie są podrabiane. A co do autentyka w sensie podwójnie wyszywanego jerseya, to jeszcze nie widziałem z rozmiarówką S - XXXL.

dokładnie to chciałem napisać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olajuwon oryginal w dodatku autentyk

 

dexter szanujmy sie:)

przeczytaj moj poradnik na zp1.

1.autentyki maja rozmiarowke 40-60 a nie s-xxxxl, wiec tu masz odpowiedz czy sa to autentyki, czy nie

2.nie ma rozmiaru 50. jest 44, 48, 52,56...

chinczycy czesto wpisuja zamiast rozmiarow ameryukanskich(np.44), europejskie(np. xl) co nie zmienia faktu, ze 99% towaru od chinczykow z metkami to fake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oanowie ale to autentyk z lat 2000-2005, wtedy byly chyba takie podwojne metki. raz widzialem autentyki w barcelonie w 2005 roku i wydaje mi sie, ze wlasnie takie mialy metki.

 

od kilku lat sa te nowe bardziej czerwone.

 

a ze jest napisane champion u.s.a to przeciez jasne, bo to pelna nazwa firmy!

bb2 czyli opłaca się kupować tego bryant'a??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam. rzeczywiście czytałem jakiś czas temu poradnik a teraz całkowicie o nim zapomniałem.

 

po przeczytaniu poradnika znalazłem to.

 

http://cgi.ebay.com/Pau-GASOL-16-LAKERS ... 4aa2f294b1

 

wg mnie wszystko ok rozmiarówka amerykańska 48, w wyglądzie tez nie zauważyłem jakichś wielkich różnic miedzy ta koszulka na wieszaku a na Gasolu w aukcji.

 

co sadzicie o tej koszulce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.