Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie, ze game worny.

tzn tutaj pewnosci nigdy nie ma, bo hologram mam tylko przy zoltym jerseyu kobego ale akich koszulek nie ma w sprzedazy. i nie dopisalem, ze biala meczowke kb tez mam:) co rooku na urodziny kupowalem:)

 

w najgorszym wypadku koszulki te zostaly naszykowane chlopakom na mecz ale mogli w nich nie zagrac.

 

matek:

w jerseyach z autografami nie chodze:) w jerseyach kobego i fisha ogladam z reguly mecze, w zaleznosci od tego gdzie graja-taki kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematu artesta nie poruszalem bo wydaje mi sie ze jest on tylko kwestia czasu :P a jestem ciekawy czy bb kolekcjonuje akutualne koszulki czy starszymi sie interesuje

bb masz jakis plan dot. powieszkania kolekcji o konkretne rzeczy czy kupujesz raczej losowo jak trafi sie perelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest w ogóle bardzo fajny temat, matek. To znaczy system kolekcjonowania. Mam nadzieję, że trochę rozrusza dyskusję :) Ja zaczynałem tak, że kupowałem wszystko co mi się podobało, ale od jakiegoś czasu staram się ograniczyć tylko do autentyków plus np rzadkie repliki/swingmany (ale raczej rzadkie repliki, bo swingmany pojawiły się w momencie, w którym produkcja koszulek była już masowa). Co prawda wolałbym tak jak bb2 - moi ulubieńcy (moim marzeniem jest kolekcja autentyków, a najlepiej GU Van Exela, niestety jego koszulki są baaardzo rzadkie) i ulubiona drużyna (w moim przypadku Boston Celtics - tylko, że ich koszulki mają ogromne ceny...). Nie wiem na ile pozostali kolekcjonują zbierają etc, ale ciekaw jestem czy mają jakieś systemy :) to jak tam z Wami jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie system jest prosty

lakers, pozniej bulls a raczej jordan a na koncu unc tar heels plus co lepsze mitchell&nessy

staram sie kolekcjonowac glownie meczowki i autentyki.

jak sie trafia o takze autentyki graczy lakersow z innych ekip jak morrison z bobcas, gasol z grizzlies czy odom z clippers.

 

artesta z lakers chcialbym meczowke. bedzie bardzo ciezko, tymbardziej po tym mistrzostwie. byl juz 1 jego jersey na ebayu ale poszedl za 1000$, dla mnie cena nieosiagalna.

 

niemniej staram sie licytowac to co jest dostepne i miesci sie w tych moich kryteriach. swego czasu udalo mi sie np. wylicytowac meczowke corie blounta z lakers zolta ale... nie dotarla do mnie. kase odzyskalem z ubezpieczenia . chcialem na sammym poczatku miec kazdy 1 jersey lakersow wyjazdowy, 1 domowy ale tak sie wciagalem, ze zaczalem siegac po prostu po innych lepszych zawodnikow i jakos tak wyszlo.

 

teraz bedzie coraz trudniej o nowe jerseye. raz ze jerseye lakers po b2b beda ponownie drozsze a 2, ze kasa raczej odpada mi na inne, wazniejsze rzeczy jak corka:)

 

zobacze. czesc moze sprzedam, zeby uzbierac na jakies wieksze perelki ale z 2 strony malo mam jerseyow, ktorych pozbylbym sie z czystym sumieniem.

 

reasumujac, jak zaczynalem zbierac, to systemu nie mialem. swingman, autentyk celtics... byl taki problem z dostaniem jakiejkolwiek koszulki z usa, ze bralo sie to co bylo. teraz jest luksus:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten jordan to fake, ze az glowa boli.

nawet patch jest podrobiony ojezuuuuuuuuu

ale ladny ktos ma obrazek po prawej w korytarzu.

fake do potęgi n-tej, to chyba już 2gi taki jersey co próbuje sprzedać, tyle że tamten znalazł odbiorcę :

 

http://allegro.pl/item1099503901_nowa_k ... ml#gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.