Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

@Reikai

 

wszystko fake, nie warto.

Fake, tylko tak naprawdę te swingmany - fake praktycznie nie różnią się wykonaniem w porównaniu z oryginalnymi. Jak ktoś nie przywiązuje roli do tego czy jest to produkt z właściwej fabryki to nie wiem dlaczego ma płacić prawie 4 stówy za oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fake, tylko tak naprawdę te swingmany - fake praktycznie nie różnią się wykonaniem w porównaniu z oryginalnymi. Jak ktoś nie przywiązuje roli do tego czy jest to produkt z właściwej fabryki to nie wiem dlaczego ma płacić prawie 4 stówy za oryginał.

 

Tak samo jak "praktycznie wykonaniem nie różni się" Polonez od Mercedesa. Przecież i to i to jeździ, ma 4 koła i bagażnik. Więc po co przepłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

nie ukrywam, że jestem totalnym laikiem koszykarskim, jednak mój brat jest fanem Isaiah Tomasa i Detroit Pistons. Chciałabym kupić mu koszulkę, meczowa byłaby ideałem, jednak jakiś fajny autentyk byłby super. Problem pojawia się w zakupie, kompletnie nie wiem czy ogładane przeze mnie akucje na ebay są autentyczne. Pomożecie mi znaleźć jakąś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

nie ukrywam, że jestem totalnym laikiem koszykarskim, jednak mój brat jest fanem Isaiah Tomasa i Detroit Pistons. Chciałabym kupić mu koszulkę, meczowa byłaby ideałem, jednak jakiś fajny autentyk byłby super. Problem pojawia się w zakupie, kompletnie nie wiem czy ogładane przeze mnie akucje na ebay są autentyczne. Pomożecie mi znaleźć jakąś? :smile:

http://www.ebay.com/itm/Adidas-Swingman-NBA-Jersey-Pistons-Isaiah-Thomas-Blue-HWC-sz-2X-/361212310818?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5419ee7522

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym prosić, żeby ktoś obcykany w temacie znalazł mi nie-fejka Clippers (blank, Griffin, ostatecznie Paul)? Ze starym znaczkiem oczywiście :smile:

Szukasz swingmana czy repliki ,bo na stronie adidasa jest wyprzedaż i repliki Griffina i Paula chodzą po 114 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz swingmana czy repliki ,bo na stronie adidasa jest wyprzedaż i repliki Griffina i Paula chodzą po 114 zł ?

 

Nie znam się, ale nie zależy mi na jakichś certyfikatach oryginalności. Po prostu ma być ładnie wykonana, nie wyglądać na taniego chinola itp. Tak, żeby nie było wstyd wyjść w tym pograć/pobiegać albo skoczyć na szybko do osiedlowego sklepu po browara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swingmany są lepiej wykonane i mają wyszywane numery i napisy ,ale Clippers ciężko znaleźć, no chyba ,że na nbastore.eu ,ale to raczej droższa sprawa.Repliki mają gumowe numery i trochę inaczej leżą(imo lepiej wyglądają pod koszulką z rękawkami). Tu są te ,o których pisałem:

http://www.adidas.pl/replika-koszulki-wyjazdowej-nba-los-angeles-clippers-blake-griffin/L71390.html

http://www.adidas.pl/replika-koszulki-podstawowej-nba-los-angeles-clippers-chris-paul/L71393.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Znalazłem je sobie jeszcze przed Twoim postem i wydają się ok. Trochę szkoda, że nie ma białego Griffina i teraz mam dylemat, czy Paul w ładniejszym kolorze, czy Griffin którego lubię najbardziej.

 

Pomyślę, no i muszę się pomierzyć (ma ktoś cm krawiecki? :P), bo nie mam pojęcia jaki rozmiar wybrać. Normalnie t-shirty noszę XL, ale tutaj pewnie jest nieco inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.