Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

ryba, jersey jest ok, tylko logotyp spurs jest niestety na srodku, powinien byc bardziej z lewej.

podobno eps jest w stanie to zmienic...

 

nie kumam czemu na tej koszulce jest dodatkowa metka meczowa.

ale nie plakalbym z tego powodu:)

 

 

edit:

miski, czy ktos z was kupil moze na olx blanka knicksow pomaranczowego w rozmiarze XL?

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tees? w sensie tshirt?

herbu, logo bulls (nad nazwiskiem) nie bylo w zadnym jerseyu jordana. oryginalnym.

 

swingmany jordana byly tylko z serii 8403 i byly to retro z rookie season (biale, czerwone)

#45 (biale i czerwone)

i alt czarne w paski 95/96.

 

zadna z tych koszulek nie miala logotypu bulls nad nazwiskiem. wiec jesli chcesz swingmana to tylko takich szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@venglas

po 1 kroj koszulek, szczegolnie kolnierzykow jest nieodpowiedni, w niektorych metki

po 2 linki pochodza z tego sameog zrodla. raczej nie bawilbys sie we wrzucanie fotek z emaila na jakas strone, fotki pochodza z linkow sprzedwcy, 1 sprzedawcy, wiec jesli 2/3 jerseye sa fejkami, co do ktorejs mam watpliwosci, to domniemam, ze pochodza z tego samego zrodla i sa fejkami:)

Niestety, ale bawiłem się we wrzucanie fotek na strone, bo inaczej nie chciały mi wejść. Każdy swingman pochodzi od innego sprzedawcy, więc może coś jednak og?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was taką małą prośbę jeśli wam to nie sprawi problemu moglibyście podawać powody dlaczego dany egzemplarz nie jest Oryginalny? 

Pomogłoby to niedoświadczonym, takim jak ja zadawać mniej pytań i uczyć się od tych co już mają o tym pojęcie.

 

To tylko taka sugestia nie hejtować :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was taką małą prośbę jeśli wam to nie sprawi problemu moglibyście podawać powody dlaczego dany egzemplarz nie jest Oryginalny? 

Pomogłoby to niedoświadczonym, takim jak ja zadawać mniej pytań i uczyć się od tych co już mają o tym pojęcie.

 

To tylko taka sugestia nie hejtować :grin:

http://zawszepopierwsze.bloog.pl/id,5572405,title,KOSZULKA-TYGODNIA-PORADNIK-DLA-MILOSCIWIE-NAM-KUPUJACYCH,index.html

http://zawszepopierwsze.bloog.pl/id,5594397,title,KOSZULKA-TYGODNIA-AUTENTYKI-I-MECZOWKI-CZYLI-CD-PORADNIKA-DLA-KUPUJACYCH,index.html?smoybbtticaid=614dc9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.