Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item1070320054_nba_jo ... nikat.html - następny cwaniaczek...

Najlepsze jest to, że pisze "seria limitowana", ale twardo ma wszystkie możliwe rozmiary :D

I jeszcze to: "NIESTETY HOSTING ZDJĘĆ SIĘ ZEPSUŁ WIĘC ZAMIESZCZAM TUTAJ ZDJĘCIE MNIEJ WYRAŹNE ALE PRZEDSTAWIAJĄCE KOSZULKĘ"

 

żal.ru do potęgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1070320054_nba_jordan_all_star_2003_wys0zl_nike_unikat.html - następny cwaniaczek...

Najlepsze jest to, że pisze "seria limitowana", ale twardo ma wszystkie możliwe rozmiary :D

I jeszcze to: "NIESTETY HOSTING ZDJĘĆ SIĘ ZEPSUŁ WIĘC ZAMIESZCZAM TUTAJ ZDJĘCIE MNIEJ WYRAŹNE ALE PRZEDSTAWIAJĄCE KOSZULKĘ"

 

żal.ru do potęgi

http://allegro.pl/item1070320059_cleavl ... ml#gallery

 

Odnośnie cfaniactwa tego użytkownika !!

1zeta aukcja kup teraz + 119 zeta wysyłka. Co do wydłużonego czasu oczekiwania na przesyłkę (do 30dni) raz koleś pisze o chorym bracie, drugi raz o pyłach wulkanicznych co już stawia jego autentyczność wystawionych aukcji, innym razem że jeżeli wysyłka przekroczy 30 dni (nie)zwraca 10%. W zakładce "o mnie" :

Zwroty i Reklamacje

"Reklamacje uwzględniam tylko wtedy gdy sprzedawany produkt doszedł z jakims defektem(jeżeli była to przesyłka ubezpieczona) W innych przypadkach nie uznaje reklamacji dla tego prosze bardzo uważnie czytać opisy!"

a co jeśli klient dostanie żałosnego fake, wystosuje mu maila odnośnie zwrotu pieniędzy w tytule podając że to chiński shit i rozumiem że wtedy też nie dostanie zwrotu i zostanie wycyckany ?? żałosne !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o O'Nealu nie wiedziałem, że to fake. O tej koszulce Pierce'a wiem, ale sam przecież się nabrałem, więc nie widzę powodu żeby jej nie sprzedawać. Poza tym ani słowem nie napisałem o oryginalności tej koszulki na aukcji. Tak, nie napisałem, że to fejk, ale takie jest prawo interesu. Śmieszą mnie komentarze np bar ileśtam, że np dziwna czcionka nazwiska (ta akurat jest w porządku) koniczynka (jest taka sama jak w og) czy tym bardziej logo NBA. Jest to duże zbliżenie, i zawsze tak z bliska będzie wyglądało logo NBA, o czym kolega chyba nie wie (miło by było aby pochwalił się swoją kolekcją). Kupiłem tę koszulkę nie wiedząc zbyt wiele na temat koszulek w ogóle, a nikomu z szanownych użytkowników nie wmawiam że to og, a tym bardziej nie zmuszam do licytacji. To nie jedyny fejk na allegro (pomijając fakt że jest bardzo dobrze wykonany), a skoro w mojej kolekcji nie ma na niego miejsca to mam wyrzucić?

Za eksperta się nie uznaję, ale trochę minęło od czasu jak tę koszulkę kupiłem (i przybyło koszulek w kolekcji) To, że dwa razy się naciąłem świadczy tylko o tym, że staram się powiększać kolekcje zamiast siedzieć i wklejać linki z portali pytając czy og, a następnie decydując się na replikę Championa.

 

ps. i najważniejsze, ja nie sprowadzam koszulek żeby je sprzedawać hurtowo, to co mi nie odpowiada sprzedaje (np te dwa fejki)

Drogi użytkowniku bikini coś tam, raz primo piszesz, że ani słowem nie wspomniałeś o jej oryginalności na aukcji...a jednak "przedmiotem licytacji jest fenomenalna koszulka NBA, Paula Pierce'a z Boston Celtics firmy Adidas" czytający co zrozumie z tego zdania?? Przesłanie jest proste koszulka jest oryginalna firmy Adidas, poza tym na aukcji pisze, że jest to "autentyk". No ale dobra prawo interesu no i Ty nie oszukujesz w cale ludzi bo nie sprzedajesz hurtem:)

 

Dwa nie jestem ekspertem ale pisze bazując na obserwacjach, a akurat Bostonu przewinęło mi się parę koszulek przez ręce. Więc nazwisko, a raczej czcionka wg mnie trochę za gruba( to zależy od odległości zdjęcia), krzywa( literka "R" za nisko chociażby), i ostania rzecz bo nie widziałem a koszulkach firmy "ADIDAS", takiego "R", odstęp górnej części i nóżki i "P", górna część za wąska, czy "C". Zawsze zauważałem taką zależność, że jeżeli nazwisko miło takie kształty aukcja była z Hong Kongu.

 

Ap ropo loga to biały koszykarz powinien się trzymać ramki i z niej nie wychodzić tak mi się wydaje, a odstępy i prześwitywania są za duże.

 

Na koniec koniczynka, szycie powinno iść równo z materiałem. U ciebie raz za szeroko wychodzi szycie tudzież indziej widać troszkę bezpańskiego materiału. Tak to nie wygląda w oryginale przynajmniej takim jaki posiadam ja.

 

I na koniec nie zauważyłem, żeby ilość posiadanych koszulek uprawniała do głosu w tym temacie. Osobiście posiadam dwie koszulki Celtics, poluje na Allena w Retro Sonics i nie nazwałbym się kolekcjonerem i pewnie nim nie zostanę. Uskuteczniam swoją zajawkę i dopóki admini nie założą limitu koszulek do możliwości zabierania głosu będę sobie pisał kiedy przyjdzie mi na to ochota.

 

Mam nadzieje że znowu jesteś rozśmieszony i dalej twierdzisz, że twój "autentyk" jest bardzo dobrze wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.