Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

@damianoitalian0

ostatnio czesciej na instagramie:) czerwony artest to niestety nie meczowka, tylko pusty meczowy jersey bulls (znaleziony na ebayu) i spersonalizowany przez EPS

czyli praktycznie to samo co meczowka.

nie jest latwo ale jak masz wokol siebie takich samych maniakow (byq i goscie z niketalk)

to jest troche latiwej. kazdy sie w czyms specjalizuje, czegos poszukuje. wtedy gry jeden cos znajdzie, co jest w kregu zainteresowan 2 osoby, podrzuca linkiem. pozbylem sie ostatnio kilkunastu koszulek, wiec byly fundusze na dorzucenie perelek z wishlist.

co do artesta, faktycznie mam teraz jego jerseye z kadego teamu, ale z tych, z ktorych chcialbym miec brakuej mi:

bialej bulls, wyjazdowej pacers, retro pacers, obecnego kroju (x2 czy x3) z rockets nie chce z kings wyjazdowej i alt zlotej, z lakers w zasadzie mam ale przydalby sie autentyk zolty world peace'a, z knicks pomaranczowy, czyli w sumie 9 koszulek. never ending story....

 

co do kobasa, swoje waze:) 185cm, 87kg

do ulomkow nie naleze, jersey jest "akuratny" choc w sumie chchialbym zobaczyc jak by lezalo na mnie 3xl...

 

@pat82

ben 2x og. cena tego pierwszego lepsza, bo jersey w lepszym stanie. w drugim schodzi juz farba. ja jednak bym nie inwestowal. poczekal, dolozyl kasy i kupil autentyka. koszulki pistons sa stosunkowow tanie. ropa podrozeje, dolar potanieje, poczekaj troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ben 2x og. cena tego pierwszego lepsza, bo jersey w lepszym stanie. w drugim schodzi juz farba. ja jednak bym nie inwestowal. poczekal, dolozyl kasy i kupil autentyka. koszulki pistons sa stosunkowow tanie. ropa podrozeje, dolar potanieje, poczekaj troche...

 

Dzięki za tip, wstrzymam się i może faktycznie zapoluje na autentyka. Wiesz jaka firma robiła te autentyki w tych latach? I ile mniej więcej może kosztować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Już pisałem w innym temacie więc nie będę zaśmiecał forum jeszcze raz, ale w skrócie jak ktoś chce koszulki swingman to brat w stanach ma znajomego co pracował w NBA Store i ma taniej do załatwienia. 

Piszcie na maila: adam.wisniewski37@gmail.com

Edytowane przez Shorty10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prxttyhomie og replika

 

@Shorty10 masz tu speców od wątpliwości i poważania autentyczności koszulek. Jeśli udowodnisz nam zdjęciami że towar jest oryginalny i podasz cene to myśle że znajdziesz tutaj jakiś klientów. Inaczej nikt w to nie wejdzie, sporo było już tutaj takich co to maja "oryginalny towar ze stanów" i sprzedadza go Nam po okazyjnej cenie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie shorty źle trafiłeś. Figurujesz dumnie na czarnej liście sprzedających podróbki. Niczego tu nie sprzedasz. Nikogo nie nabierzesz na przyszywanego kuzyna , ze strony stryjecznego wujka ze Stanów, który pracuje w nba store :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pat 82 Wystarczyło poszukać na ebayu jak wyglada oryginał i porównać. Dla przykładu : tak wygląda oryginał http://www.ebay.com/itm/Kevin-Johnson-LRG-PURP-Adidas-Phoenix-Suns-Hwd-Classic-Throwback-Swingman-Jersey-/201314911937?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2edf4dc6c1 . Juz na pierwszy rzut oka widać że po 1 : krój tej podróby jest zbyt kwadratowy, powinna być dłuższa po 2 : widać że nazwisko jest wyszyte inna czcionka niż oryginał po 3 na karku od wewnąrz powinno być wyszycie z paskami adidasa,i napisem "Made in ..." 

 

I wszystko staje się jasne

Edytowane przez Nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeszcze mam czasem problem z tym krojem - czcionkę już widzę, ale często przy starych retro koszulkach nie ma dużego porównania, tym bardziej że tę koszulkę znalazłem z M&N a nie Adidasa więc nie wiedziałem że nie będzie różnic. ale dzięki za podpowiedź :)

 

Mając te zdjęcia z aukcji która podrzuciłeś, już widzę, że w LOGO słońca pomarańczowy nadruk jest maszynowy a w tym fejku jest wyklejany :)

 

Ale metki nieźle podrobili co? nawet hologram widać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.