Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, ja byłem u krawcowej w celu zwężenia spodenek i nie bardzo potrafiła to zrobić- BB2 Jak można je zwężyć w pasie? mam też 2 pary za duże, z chęcią bym je trochę "zmniejszył" , mówiłeś krawcowej np o ile chciałbyś aby były krótsze, węższe, czy może na Tobie zakładała szpilki? 

 

 

P.S. ja chyba byłem u kiepskiej krawcowej.

 

P.P.S. Chodziło mi o koszulkę Larrego Johnsona 100$ + ship za swingmana to te z Australii wychodzą w tej samej cenie ( nie wiem jak inne) ta aukcja już się skonczyła, teraz najtańszy jest Larry w M&N w licytacji od 155...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, ogarnalby mi ktos jersey Wade do dwoch stow?

Podlinkujcie jak widzieliscie cos ciekawego ;]

Moze byc tez Pierce albo Wall (zeby nie bylo ze psychofan Wade'a)

Edytowane przez Ballas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, ogarnalby mi ktos jersey Wade do dwoch stow?

Podlinkujcie jak widzieliscie cos ciekawego ;]

Moze byc tez Pierce albo Wall (zeby nie bylo ze psychofan Wade'a)

Jaki rozmiar ? Raczej nikt nie będzie szukał ci koszulek, chyba że akurat będzie miał na sprzedaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pati

zalezy jakie spodenki, nie wszystkie da sie zwerzyc.

jezeli tylko skrocenie, to wtedy wyprucie sciagacza, skrocenie, ponowne doszycie, trzeba to zrobic bardzo dokladnie, zachowac te same sciegi etc.

 

bardziej skomplikowane jest skrocenie i zwezenie. takie spodenki trzeba praktycznie rozpruc na czesci pierwsze, zmniejszyc czesci skladowe(spodenki meczowe skladaja sie z reguly z 4 czesci, choc nowsze maja ich wiecej...) i ponownie zlozyc. jest z tym troche roboty i moze kosztowac taka zabawa nawet 100zl. przede wszystkim trzeba miec do czynienia z fachowcem, ktory poznie wszystko dobrze zlozy.nie jest to proste i nie kazdy chce sie tego podjac, bo to czasochlonne.

 

btw.

kolejne paczki leca:)

928966_1552743568348235_2045883860_n.jpg

 

10852639_1573906526179141_2084358249_n.j

 

wiecej fotek, jak paczka dojdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pati

zalezy jakie spodenki, nie wszystkie da sie zwerzyc.

jezeli tylko skrocenie, to wtedy wyprucie sciagacza, skrocenie, ponowne doszycie, trzeba to zrobic bardzo dokladnie, zachowac te same sciegi etc.

 

bardziej skomplikowane jest skrocenie i zwezenie. takie spodenki trzeba praktycznie rozpruc na czesci pierwsze, zmniejszyc czesci skladowe(spodenki meczowe skladaja sie z reguly z 4 czesci, choc nowsze maja ich wiecej...) i ponownie zlozyc. jest z tym troche roboty i moze kosztowac taka zabawa nawet 100zl. przede wszystkim trzeba miec do czynienia z fachowcem, ktory poznie wszystko dobrze zlozy.nie jest to proste i nie kazdy chce sie tego podjac, bo to czasochlonne.

 

 

W takim razie nie dziwie się że krawcowa u której byłem za bardzo nie chciała się podejmować. W sumie najbardziej chodziło mi o zwężenie w pasie bo mam autentyki Knicksów (ten starszy model z pasem na boku, jeszcze przed rev 30) - rozmiar 38 a to dość szerokie spodenki. Oczywiście super byłoby też je odrobinę zwężyć w nogawkach i skrócić, bo przy samym zwężeniu pasa spodenki faktycznie mogą stracić proporcje, ale jeśli trzeba je pruć i prawie że szyć od nowa, a Pani mi powiedziała że "nie chce ruszać tego fabrycznego szwa" to rozumiem że nie chciała się podjąć- może i lepiej :P

 

W każdym razie dzięki za info, moje autentyki które zwężałem (Rose, LBJ) jakoś szałowo nie wyszły więc nie ma co ze spodenkami ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rada dla kolegi.Żaden nowy,z metkami i w tej cenie jersey MJ-a nie będzie og.Nowy jest Polsce żadko spotykany i nie za te pieniądze.MJ to cena ok. 2x-3x w stosunku do innych jerseyów zwykłych graczy(oczywiście cały czas mówimy o nowym,og). Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rada dla kolegi.Żaden nowy,z metkami i w tej cenie jersey MJ-a nie będzie og.Nowy jest Polsce żadko spotykany i nie za te pieniądze.MJ to cena ok. 2x-3x w stosunku do innych jerseyów zwykłych graczy(oczywiście cały czas mówimy o nowym,og).

 

ok dzięki będę pamiętał. Nie znam się na tym, dopiero w to wchodzę.

Edytowane przez prxttyhomie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.