Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

paczka leci:)

dlugo sie zastanawialem nad tym jerseyem.

minus

- cena.na lakers.com pelny retail to 350... na szczescie czasami na stronie dzialaja kody rabatowe.

-l ogo z tylu

plusy.

- mamba gral w tej wersji (nie gral np. w hollywood nights bez rekawkow i w los lakers z rekawkami...)

a dla mnie zawsze wzory koszulek, w ktorych dany gosc gral maja wieksza wartosc sentymentalna. do tego niewykluczone, ze to ostatni nowy kroj koszulki lakers, w ktorym kobe zagral. chyba, ze za rok dadza jeziorowcom jakies inne,nowe.no i kobe musi przede wszystkim grac...

- meshowe numery, czyli takie same jak w meczowkach

- rozmiar, krotszy bez +2, wiec bedzie mozna zalozyc i wyjsc na ulice do kina, gdziekolwiek.

- rekawki. nie jestem fanem rekawkow ale milo bedzie wreszcie miec taki jersey. wiekszosc rekawkow mi sie nie podoba, ten jersey jeziorowcow bardzo

- 16x champs tag, cholernie mnie jara ta mala rzecz.

 

w zasadzie tyle. jak dojdzie wrzuce dokladne fotki!

 

imported.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bb2 jak rozumiem na ten jersey tak sie szykowałeś? Fenomenalny . Akurat ten model, na prawde wymiata moim zdaniem. Ja się zakochałem w tej koszulce niemal od pierwszego ugryzienia przez Kobiego ;) Co do rękawków też mam mieszane uczucia, to tradycja że w kosza gra się bez rękawów. Ale żeby nosic na codzien to rękawki są zaleta bo lepiej sie nosi taka koszulke. Jak najbardziej gratuluje. Jak będziesz mial chwile to podrzuc więcej zdjęc :smile:

 

@House niestety Vince to lipa, od razu widać że krój coś nie gra i wymiary to potwierdzaja

Edytowane przez Nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem, i chce wiedziec ile jest warta

Ten jersey krąży juz trochę po allegro, już co najmniej 3 razy był wystawiany na allegro w przeciągu jakichś 7-8 miesiecy i z tego co pamiętam kupiłeś ja najdozej. Jeśli kupiłeś żeby zarobić to raczej nic z tego, jeśli dla siebie to korzystaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboys2 mam pytanie, nie podważam oczywiście twojego zdania co do koszulek z linku patiego ale zastanawia mnie np jersey Wigginsa, bo on jest debiutantem więc na jego koszulce nie powinno być loga NBA z przodu. Co nie? 

No chyba że to jest jak było sweog czasu z jerseyami LBJ z MH, że poszła jakaś seria jeszcze przed zmianami detali na koszulkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@badboys2 - czy jest coś w dziedzinie jerseyów, czego Ty nie wiesz lub nie jesteś w stanie w stanie sensownie wyjaśnić? :D

 

P.S. te ceny które ma sprzedawca nie są chyba mega atrakcyjne? tzn towar całkiem fajny ale cenowo to chyba wychodzi "standardowo"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pati, o ktory towar/ceny ci chodzi?

zakoncze przygode z kupowaniem,

a nie ze sledzeniem na biezaco:)

btw

spodenki wrocily od krawcowej (zmniejszalem fioletowe 97/98, byl prawdopodobnie rozmiar shaqa)

rodzina w komplecie:) wszystk oto game worny/game issued

11017604_1420848318209121_212644669_n.jp

na deser meczowe spodenki MWP z knicks

928728_1581104435509571_357908211_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.