Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

1. Bird - wątpie. W ogóle wydaje mi się, że ta koszulka to fake, a autograf jest naszyty.

2. James - og

 

Richardson retro: http://cgi.ebay.com/Jason-Richardson-Wa ... 3cadd0274f

Richie mam pytanie,a czy ten jersey Jamesa to nie fake? "M-ka" nie powinna mieć skośne boki? I ten zanczek adidasa na górze taki dziwny kolor i ten krój;/ tylko się zastanawiam bo jeśli og to może bym się pokusił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bird - wątpie. W ogóle wydaje mi się, że ta koszulka to fake, a autograf jest naszyty.

2. James - og

 

Richardson retro: http://cgi.ebay.com/Jason-Richardson-Wa ... 3cadd0274f

Richie mam pytanie,a czy ten jersey Jamesa to nie fake? "M-ka" nie powinna mieć skośne boki? I ten zanczek adidasa na górze taki dziwny kolor i ten krój;/ tylko się zastanawiam bo jeśli og to może bym się pokusił :D

Wg mnie og, ale zawsze możesz spytać bb2. BTW. jakbyś chciał Jamesa to mam europejski autentyk na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego jamesa

okazuje sie, ze skosne eM powinny miec tylko swingmany retro

normalne swingmany, regularne maja normalne proste, i badz tu madry:)

tak wyglada oryginalny james

http://cgi.ebay.com/CLEVELAND-CAVS-Lebr ... 53e0fd7c36

 

ten jest calkiem podobny, wiec chyba ok

ale poczekajcie, jak james zmieni klub. jerseye powinny potaniec, wiec bedzie mozna nawet autentyka tanio sciagnac.

 

pozniej ceny wwutentykow z cavs powinny mocno wzrosnac jako rare i vintage:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada sprawa z ta koszulka?

 

http://allegro.pl/item1067792468_paul_p ... c_nba.html

Fake, metka za wysoko; a nie powinien mieć bodajże naszyte że to koszulka z dnia św. Patryka?

 

a może bb2 się wypowie na temat oryginalności tej koszulki??

 

swoją drogą byłoby głupio gdyby szanowany użytkownik forum i jeden z "ekspertów" tego tematu sprzedawał na allegro kolejnego fake'a - pierwsza sytuacja z jerseyem o'neala z pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o O'Nealu nie wiedziałem, że to fake. O tej koszulce Pierce'a wiem, ale sam przecież się nabrałem, więc nie widzę powodu żeby jej nie sprzedawać. Poza tym ani słowem nie napisałem o oryginalności tej koszulki na aukcji. Tak, nie napisałem, że to fejk, ale takie jest prawo interesu. Śmieszą mnie komentarze np bar ileśtam, że np dziwna czcionka nazwiska (ta akurat jest w porządku) koniczynka (jest taka sama jak w og) czy tym bardziej logo NBA. Jest to duże zbliżenie, i zawsze tak z bliska będzie wyglądało logo NBA, o czym kolega chyba nie wie (miło by było aby pochwalił się swoją kolekcją). Kupiłem tę koszulkę nie wiedząc zbyt wiele na temat koszulek w ogóle, a nikomu z szanownych użytkowników nie wmawiam że to og, a tym bardziej nie zmuszam do licytacji. To nie jedyny fejk na allegro (pomijając fakt że jest bardzo dobrze wykonany), a skoro w mojej kolekcji nie ma na niego miejsca to mam wyrzucić?

Za eksperta się nie uznaję, ale trochę minęło od czasu jak tę koszulkę kupiłem (i przybyło koszulek w kolekcji) To, że dwa razy się naciąłem świadczy tylko o tym, że staram się powiększać kolekcje zamiast siedzieć i wklejać linki z portali pytając czy og, a następnie decydując się na replikę Championa.

 

ps. i najważniejsze, ja nie sprowadzam koszulek żeby je sprzedawać hurtowo, to co mi nie odpowiada sprzedaje (np te dwa fejki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za roznica czy koszulka jest og czy b.dobrze wykonanym fakiem, jesli ma sluzyc np do gry a nie w celach kolekcjonerskich? jesli to fake i tanio sie go kupi do gry to mozna brac. i tak po jakims czasie sie zniszczy, pozaciaga. dlatego zaproponowalem 60 z przesylka za rose :D ale typek sie chyba obrazil bo juz nie odpisuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.