Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

@House podrabiaja. Ja kiedyś nieświadomy kupiłem od asf10 t shirt LBJa i całość w dotyku i po dokładnych oględzinach wypadała mętnie. Troche jak prasowane w domu. Ten Howard , którego zakupiłem razem z Toba jest lepszy jakościowo i miał inne metki niż tamten LBJ . Jednak jednogłośnego wyroku co do Lillarda nie potrafie dać. Metka wygląda jak w tamtym fake'u ale reszta wygląda ok

Edytowane przez Nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamawiając koszulkę lub kilka na ebay'u z USA muszę obawiać się o naliczenie cła itp.? Czy często wyłapują przesyłki?

Jak to z tym jest? Mam na oku kilka koszulek od fullmoona i może udałoby się wygrać licytację i zgarnąć przynajmniej jedną. Jeżeli już, to jaki to jest koszt po naliczeniu tego wszystkiego, kiedy dajmy na to zakup wyszedł w okolicach 120 pln. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... chciałem wystawić kilka jersey'ów na ebay'u (dolar dobrze stoi, więc trzeba korzystać).

 

Tymczasem ebay wymyślił jakieś przepisy z dupy, które ograniczają możliwość wysyłki międzynarodowej. U mnie chyba brakło kilku komentarzy za sprzedaż, choć wcześniej wysyłałem już rzeczy do USA, Chin, Australii, itd.

 

Będzie ktoś z Was w stanie pomóc z wystawieniem? Łapiecie się na te progi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... chciałem wystawić kilka jersey'ów na ebay'u (dolar dobrze stoi, więc trzeba korzystać).

 

Tymczasem ebay wymyślił jakieś przepisy z dupy, które ograniczają możliwość wysyłki międzynarodowej. U mnie chyba brakło kilku komentarzy za sprzedaż, choć wcześniej wysyłałem już rzeczy do USA, Chin, Australii, itd.

 

Będzie ktoś z Was w stanie pomóc z wystawieniem? Łapiecie się na te progi?

To jakiś bezsens totalny, cała internetowy handel wtórny w Polsce kręci się na allegro, takie obustronnie spowoduje całkowity spadek użytkowników ebaya skoro nie będą mogli sprzedawać za granicę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... chciałem wystawić kilka jersey'ów na ebay'u (dolar dobrze stoi, więc trzeba korzystać).

 

Tymczasem ebay wymyślił jakieś przepisy z dupy, które ograniczają możliwość wysyłki międzynarodowej. U mnie chyba brakło kilku komentarzy za sprzedaż, choć wcześniej wysyłałem już rzeczy do USA, Chin, Australii, itd.

 

Będzie ktoś z Was w stanie pomóc z wystawieniem? Łapiecie się na te progi?

Też miałem z tym problem, ale już złapałem trochę komentarzy za sprzedaż i normalnie wystawiam na cały świat. Mogę pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest wazne ile powinien kosztowac

wazne, ile jest w stanie ktos za niego dac:)

na ebayu powinno sie przy odrobinie szczescia kupic og za 50$

generalnie ok 200zl to dobra cena za oryginalny jersey

 

z 2 strony, to jeden z niewielu swingmanow, ktory robi za autentyka. 1 kolor napisow sprawia, ze nic sie nie powinno sprac, wiec

nawet wydanie 250-300 powinno sie oplacac na swoj sposob.

 

320 to b.duzo jak na polskie warunki ale taki mniej wiecej jest retail w usa. w tej chwili nawet wiekszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka firma produkowała stroje dla zawodników NBA przed 1999 rokiem, od pewnego momentu miał wyłączność champion, ale od kiedy ? jest mozliowść sprawdzenia gdzies w jakich rozmiarch grali poszczególni zawodnicy ?

Edytowane przez ghost41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest wazne ile powinien kosztowac

wazne, ile jest w stanie ktos za niego dac:)

na ebayu powinno sie przy odrobinie szczescia kupic og za 50$

generalnie ok 200zl to dobra cena za oryginalny jersey

 

z 2 strony, to jeden z niewielu swingmanow, ktory robi za autentyka. 1 kolor napisow sprawia, ze nic sie nie powinno sprac, wiec

nawet wydanie 250-300 powinno sie oplacac na swoj sposob.

 

320 to b.duzo jak na polskie warunki ale taki mniej wiecej jest retail w usa. w tej chwili nawet wiekszy....

dzieki zszedł do 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.