Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy wiecie może, gdzie mogę dorwać koszulkę Jimmy'ego Butlera? Jak coś to mam 184 cm.

 

Z góry dziękiuję za odpowiedzi :smile:

 

Edit/: Ewentualnie może być koszulka Monty Ellisa :smile:

Monta Ellis

 

http://www.ebay.pl/itm/Adidas-Swingman-NBA-Jersey-Bucks-Monta-Ellis-Green-HWC-sz-3X-/301328815657?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item462898d629

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no wiesz, Rodman zawsze w cenie ;) Trzeba by więcej fotek, może gdzieś tam jest autograf Rodmana ....

 

 

 

47dd787848_zartowalem_d.jpg

 

 

 

 

 

A czy ta koszulka jest OG:

 

http://www.ebay.com/itm/NWT-Larry-Johnson-2-Charlotte-Hornets-Throwback-Swingman-Jersey-Size-Medium-/121497968212?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item1c49d7de54

 

czy za cenę 60 $ warto? czy lepiej zapolować na autentyka w okolicach 100$ - jeśli to w ogóle możliwe...

Edytowane przez Pat82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis na nba store eu jest promocja na nowe swingmany 14/15. Cena jest 68 euro plus 15% rabatu na 1 zamówienie plus przesyłka 8 euro z hakiem. Po podsumowaniu wychodzi jakieś 66 euro. Czy miał ktoś do czynienia z nowymi swingmanami bądź wie czym się różnią od tych starszych rev30, poza lokacją loga Nba? Cena wydaje mi się dobra ok 285 zł, ale z drugiej strony na sklepie adidasa jest teraz rabat na wszystko 30% i np taki swingman 2013/14 d.williamsa wyjdzie mnie 230zł.

Edytowane przez bluejay86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w dalszym ciagu wcale nie potwierdza ze 285 zl to dobra cena za swingmana. 4 stowki to w ogole jakies szalenstwo cenowe a czy nowa czy uzywka to jeden kit, jak dla mnie wole nawet uzywki bo kupuje za ulamek ceny nowego a wizulanie idealne

Edytowane przez ghost41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w dalszym ciagu wcale nie potwierdza ze 285 zl to dobra cena za swingmana. 4 stowki to w ogole jakies szalenstwo cenowe a czy nowa czy uzywka to jeden kit, jak dla mnie wole nawet uzywki bo kupuje za ulamek ceny nowego a wizulanie idealne

To co powiesz na to ;)

http://www.ebay.pl/itm/Adidas-SWINGMAN-2014-15-NBA-Jersey-Raptors-DeMar-DeRozan-Green-Camo-sz-M-/301407980775?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item462d50cce7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.