Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie, ze ten jersey kobego to fake.

e"M"ka w metce powinna miec skosne sciany boczne.

wyglada dobrze ale nie podoba mi sie "K" i "A" w napisie lakers

 

chlop ma tez tego nowitzkiego z asg, ktory wyglada niezle, ma nawet niezle metki ale nie jestem pewien czy to og. ma bardzo krzywo wyszyte nazwisko z tylu, do tego wiele widzialem podrobek tych koszulek na ebayu.

 

cieeezka sprawa, stary sie juz robie...

 

krysia, tez poprosilem o fotki tego rodmana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisaem do goscia ze Rose to fake oto odp:

 

Czy był Pan kiedykolwiek w Hong Kongu żeby stwierdzac takie rzeczy? Czy był Pan kiedyś w 3 pietrowym sklepie Adidasa w którym jedno piętro w całości poswiecone jest NBA? Czytając Pana maila zastanawiam się czy widział Pan kiedy kolwiek sklep w którym sprzedawane są orginalne koszulki

wczesniej pisal ze koszulka ma metki z hologramem :D

Odpisz mu, że mamy lepszych speców na forum niż w hong kongu ;]

 

I żeby się poduczył trochę kiedy kolwie, orginalne, stwierdzac

 

Spytaj się jeszcze czy może jest z hong kongu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

og.

parki mi odpisal, ze nie przesle mi fotek, bo userzu forum.e-nba i tak uznaja, ze to fake, wiec wg niego nie ma sensu sie bawic.

 

skoro tak, to oznacza, ze chlopak boi sie konfrontacji a jego stuff to fake.

 

oczywiscie rownie dobrze, chlopakowi moze sie wydawac, ze sprzedaje towar og, ale skad on o tym ma bidny wiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

og.

parki mi odpisal, ze nie przesle mi fotek, bo userzu forum.e-nba i tak uznaja, ze to fake, wiec wg niego nie ma sensu sie bawic.

 

skoro tak, to oznacza, ze chlopak boi sie konfrontacji a jego stuff to fake.

 

oczywiscie rownie dobrze, chlopakowi moze sie wydawac, ze sprzedaje towar og, ale skad on o tym ma bidny wiedziec?

Zgadzam się. Czy wie o tym, że sprzedaje fake'i można dyskutować. Jednak w kwestii "towaru z USA" kłamie w żywe oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dobry jersey, tez bylbym zainteresowany ale czy przypadkiem authenticki nie sa robione bez znaczkow firmy na piersiach?

No właśnie coś mi nie pasuje ale to chyba nie jest autentyk, tylko replika, ale może inni się wypowiedzą bo jersey ciekawy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak eazy napisal w kwestii reggiego

mam podobne zdanie. tez go widzialem na ebayu. wyglada na og, tylko, ze ma kroj repliki a jest wyszywany. to mnie zastanawia tylko. generalnie te jerseye powinny byc w serek. i rozmiar calkiem maly, wiec ja bym sobie to odpuscil nawet za mala kase.

 

bibby chyba ok. gosc ma oryginalny stuff. sam zaraz dostane takiego autentyka artesta ale wyglada na to, ze te swingmany mialy szersze ramiaczka no i to jest 3xl. imo ok

 

a z parkim wypadaloby cos zrobic.

bardzo mozliwe, ze tshirty ma og, bardzo tez mozliwe, ze towar np. dostaje z usa, problem polega na tym, ze jego wszystkie jerseye sa z chin (czy honk kongu) i to z tych lewych fabryk. napisze emaila na allegro zobaczymy czy zareaguja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.