Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

@pat82 tego Howarda masz swingmany czy coś wyżej?

 

Niestety tylko swingmany... FM miał długo autentyka biała z Magic i ceny dochodziły tak do 70$ czyli nie dużo, ale się nie decydowałem, bo ją już bym musiał sprzedawać od razu- bo jest za duża :( ale looknij do niego bo jeszcze się zcasem pojawiają.

 

Hm zastanawia mnie po co nakupowales tyle koszulek a teaz wiekszosc puszczasz ?

 

To nie do końca tak...jeszcze raz mówię, że one nie były kupione w celu sprzedaży- były kupione, bo mi się podobają. Np wszoraj znów (!) kupiłem koszulkę boozera w Bulls. Normalnie gościa nie lubiłem, ani jak grał w Utah, ani nawet w bulls. Ale Bardzo lubię bulls i nie mam ani jednej koszulki bulls białej, więc kupiłem- koszulka po przeliczeniu ( zakładając że cła nie będzie) kosztowała mnie jakoś 120 zł- rozmiar M czyli idealnie;) Więc kupiłem;) A  że szkoda dla jednej koszulki wysyłki robić- kupiłem też 2 koszulki Howarda ( a co mi tam :tongue: ) również moje rozmiary... Nie były drogie, jak dojadą to sobie je obejrzę i stwierdzę czy zostawiam czy sprzedaję. Jak się sprzedaa, fajnie- cała kasa ze swingmanów pójdzie pewnie na jakiegoś autentyka, ale obecnie FM nic nie ma:(

 

 

BTW : Może się z kimś na coś wymienię? Aktualnie szukam koszulki Paula w LAC najlepiej czerwonej...

Edytowane przez Pat82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..jeszcze raz mówię, że one nie były kupione w celu sprzedaży- były kupione, bo mi się podobają.

wiem, dlatego własnie to mnie dziwi ! kupowanie koszulek "na hura" bo sa troche fajne a potem, dośc szybko już nie do konca takie sie wydają. Nie lepiej poczekać na coś na prawde ciekawego i potem nie myslec czy sie sprzeda i za ile, czy strace czy bede u mnie leżały bo w polsce nikt tyle nie zapłaci. W sumie to twoja sprawa ale dla mnie to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale w pl, standardowy kibic woli kupic na nieswiadomce podrobke na allegro

lub na swiadomce... podrobke na allegro

 

glownie dlatego, ze dostana koszulke aktualnie grajacego zawodnika w danym zespole.

a zaplaca generalnie te same pieniadze

FM ma glownie przecenione koszulki graczy niegrajacych w ich obecnych druzynach, lub stare kroje koszulek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, dlatego własnie to mnie dziwi ! kupowanie koszulek "na hura" bo sa troche fajne a potem, dośc szybko już nie do konca takie sie wydają. Nie lepiej poczekać na coś na prawde ciekawego i potem nie myslec czy sie sprzeda i za ile, czy strace czy bede u mnie leżały bo w polsce nikt tyle nie zapłaci. W sumie to twoja sprawa ale dla mnie to dziwne.

 

Ależ ja się w 100% z Tobą zgadzam , mam świadomość że źle robię, ale niejako tłumaczy to poniższy post BB2 - mianowicie, za podobne pieniądze miałbym z polskiego allegro już swingmany wszystkich gwiazd...oczywiście fejki. Nie kupuję od FM "wszystkiego" a to co akurat mi się podoba, wiem że nie ma to dużego sensu i lepiej zamiast 7 swingmanów, kupić 1 porządny Autentyk. Ale akurat nic ciekawego u FM nie ma...

 

I tu się kłania to co napisałem w swoim monologu wcześniej- nie znam się, nie bardzo mam czas- dlatego kupuję u FM, a nie szperam po necie w poszukiwaniach fajnych autentyków, bo bym musiał co chwile wrzucać tu posta w linkiem w stylu " ata koszulka OG czy fake? opłaca się za tę cenę?"

 

Już sobie obiecałem że KONIEC zakupów i KONIEC ze swingmanami;) Mam nadzieję że wytrzymam w tym postanowieniu...  Ale myśle że to właśnie wynika z naszej Polskiej przeszłości. Kiedy byłem dzieciakiem i oglądałem mecze to było nie do pomyślenia, żeby mieć jakąkolwiek koszulkę NBA! Czy to fejka czy replikę- COKOLWIEK. Dziś jest do tego dostęp i niejako sobie to odbijam- całe szczęście że FM nie ma wszystkiego i to autentyków- bo pewnie bym teraz zamiast tych swingmanów miał autentyki i ciągle zbierał kasę na nowe...

 

 

FM ma glownie przecenione koszulki graczy niegrajacych w ich obecnych druzynach, lub stare kroje koszulek

Powiem Ci że miałem farta- licytowałem koszulkę Carmelo w NY niebieską swingmana stary krój. Licytowałem ją z 8 razy, i zawsze chodziła powyżej 40$. W końcu stwierdziłęm, że lepiej dać tyle aby ją wkońcu wylicytować zamiast kupować więcej koszulek, mniej znanych graczy. Wkońcu ją wylicytowałem i.... okazało się że FM przysłała mi Nowy krój NY :P niezły bonus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/lebron-james-cleveland-cavaliers-adidas-koszulka-i4747622079.html

 

Coś tanie jak na oryginał.

 

Czy wiecie gdzie kupić nowe koszulki LeBrona?

 

Nigdy nie daj się nabrać na sprzedawców, którzy mają koszulki wiekszości aktualnych graczy i modeli koszilek NBA w jednym sklepie i to po podejrzanie niskich cenach.

Ta sama zasada dotyczy ebaya. 11/10 takich sklepów to podróby, nie trzeba nawet patrzeć na zdjęcia koszulek z krzywo naszytymi dolnymi metkami i szerokim krojem. Zdarza się że można złapać nowe swingmany z metkami w dobrej cenie ale w większości nieaktualnych graczy drużyn lub starsze modele koszulek jak np u fullmoona . W mniejszości dopiero można złapać coś w dobrej cenie na jakiejś aukcji i to też nie z "fabryki marzeń" gdzie swingmany Jordana latają po 120 zł

W razie wątpliwości zawsze pytaj, Panowie tutaj znają się na rzeczy, nie dadzą Ci kupić chińszczyzny. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie daj się nabrać na sprzedawców, którzy mają koszulki wiekszości aktualnych graczy i modeli koszilek NBA w jednym sklepie i to po podejrzanie niskich cenach.

Ta sama zasada dotyczy ebaya. 11/10 takich sklepów to podróby, nie trzeba nawet patrzeć na zdjęcia koszulek z krzywo naszytymi dolnymi metkami i szerokim krojem. Zdarza się że można złapać nowe swingmany z metkami w dobrej cenie ale w większości nieaktualnych graczy drużyn lub starsze modele koszulek jak np u fullmoona . W mniejszości dopiero można złapać coś w dobrej cenie na jakiejś aukcji i to też nie z "fabryki marzeń" gdzie swingmany Jordana latają po 120 zł

W razie wątpliwości zawsze pytaj, Panowie tutaj znają się na rzeczy, nie dadzą Ci kupić chińszczyzny. Pozdr

 

Czyli stąd można brać w ciemno mówisz:

http://stores.ebay.pl/FULL-MOON-JERSEYS/Cleveland-Cavaliers-/_i.html?_fsub=2340894018&_sid=120594558&_trksid=p4634.c0.m322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.