Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

nie maja logo nba,

logo adidasa maja

http://www.hornetsfanshop.com/Charlotte_Hornets_Jerseys/Mens_Charlotte_Hornets_Kemba_Walker_adidas_Teal_2014-15_New_Swingman_Road_Jersey

 

edit:

 

a tak, hwc.

faktycznie nie maja, choc nie wiem jak bedzie teraz, czy koszulki np raptors, nowe swingmany, nie beda mialy ani logo nba ani adidasa?

na teaserach, meczowe nie mialy logo nba z przodu, ciekawe, czy wrzucili je do tylu?

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak. to dodatkowa kasa dla wlascicieli. i mysle, ze to miejsce nie tyle bedzie pod reklamy, co pod logo druzyny, tak by nad numerem byl duzy logotyp wzorem wnba.

 

wszystko to co wchodzi do nba, najpierw tesowane jest w nbdl i wnba

obawiam sie, ze to kwestia czasu, jezeli nie daj boze adidas przedluzy umowe, to w okolicach 2025 roku, stroje klubowe beda wzorem koszulek pilkarskich i ncaa wymieniane co rok/2 lata/3 lata na nowy kroj i znajda sie na nich 3 paski jak w wnba.

 

plus oczywiscie duzy logotyp tak jak w nba.

 

nie sadze, by sponsorzy zabijali sie o reklame, ktora ma 25cm kwadratowych

tu raczej chodzi o grubsza kase i wieksze reklamy

 

zawodnicy nic nie maja do gadania

problemem moga byc jedynie kibice

dzieki bogu, nie do ruszenia w kwestii reklam jest nfl, mlb, wiec pozostaje jedynie miec nadzieje, ze silver sie nie odwazy na taki krok

ale usta zawodnikom moze zamknac podczas negocjacji nowego porozumienia

 

a wlascicielom jest to na reke. chca sprzedawac wiecej koszulek. jesli klub ma x czasu te same stroje to w perspektywie ilustam lat, sprzedaje sie mniej. choc osobiscie sie z tym nie zgadzam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem sie pochwalic:)

perelka doszla

dla mnie jersey wyjatkowy z wielu wzgledow

po 1, sam gram z numerem 51 od prawie 10 lat

po 2, jersey pochodzi z mecz w okc, czyli 51. meczu sezonu regularnego knicksow

jest to jedna z ostatnich koszulek meczowych rona, to byl przedostatni mecz, w ktorym wystapil na parkietach nba

i ostatnia kwestka, kolory knicks sa mega fajne, takie czysto koszykarskie, od samego poczatku bardzo mi sie podobaly

 

20141028_161042.jpg

wiecej fotek tutaj

https://plus.google.com/photos/115096531076566132581/albums/5811031009407856849?banner=pwa&authkey=CJy41viKnuiqXg

 

a oto wszystkie meczowki i pro cuty rona

900x900px-LL-61b29bcb_20141028_162315.jp

 

mam okazje kupic autentyka rev30 pomaranczowego knicksow, ale jakos nie jestem przekonany do tego koloru... wole chyba kase zostawic na jakis jego inny jersey jak sie pojawi.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matiwrona  u fullmoona są w większości jerseye nowych graczy, wiem o co chodzi, tez szukałem lat 90 :( Okazjonalnie ma swingmany graczy z lat 90, ale w większości to swingmany. Ja osobiście widziałem Malone,a Stocktona, Rodmana Ewinga, Mullina, Daughertego, Wilkinsa, Webb'a czy Masona. W przeciągu ostatnich 6 miesięcy nie było zbyt wielu innych.

 

Jednak ich ceny są przeważnie w systemie KUP TERAZ i są około 30-60$ (IMO nie jest to zła cena- tyle, że nigdy nie ma dla mnie rozmiaru- przeważnie są duże- XL-2XL itd a przy swingmanie to już jest za dużo na mnie)

 

 

To mnie na początku zmartwiłeś, bo po przeczytaniu pierwszych trzech postów odniosłem wrażenie że FM również ma czasem fejki! Doczytałem do końca i wiem o co chodzi.

 

Choć nie ukrywam, że ciężko się z nim nie zgodzić w przypadku wysyłki, tzn 20 za pierwszy towar a jakoś 10 za kolejny. Ja ostatnio nakupowałem trochę jerseyów i też w najbliższym czasie chce je sprzedać. Swingmany są na mnie wszystkie OK czyli rozmiar M (jak ich nie sprzedam, świat się nie zawali będę miał po prostu dużo koszulek :grin: Ale już Np autentyki które sprzedaje są po prostu za duże. Nie oddam ich poniżej kosztów które poniosłem i liczenie pt: " a ja mam brata w  USA i on wysle za darmo, a cła nie będzie, a trzeba łączyć przesyłki, a trzeba robić jako GIFT..." do mnie po prostu NIE PRZEMAWIA

 

Sorry, do mnie to nie trafia. Pół roku temu sam nie ogarniałem nawet Ebaya nie mówiąc o wysyłkach ITD. I szukałem kogoś, kto np złoży się na przesyłkę lub kupi mi coś i wyśle (chciałem płacić z góry) ale Panowie- NIKT się nie zdecydował. Nikt nic akurat nie zamawiał nikt też nie chciał zrobić tego dla mnie ( całkowicie to rozumiem, bo i czemu ktoś miał by brać na siebie coś nic z tego nie mając a w przypadku ew. skuchy brać odpowiedzialność).

 

Ja osobiście też zamawiałem od FM (łącznie chyba z 6 paczek) :

 

-w pierwszej była jedna koszulka autentyk (wysyłka 20$) - bez cła

 

- w drugiej było z 5 koszulek/spodenek - wysyłka - 20+ jakoś 10 za każdą kolejną, no i dowalili mi cło- nie pytajcie jakie było jak mi kazali przedstawić rachunki za 4 koszulki autentyki. Spowiadać się nikomu nie muszę, ale jak ktoś wie jak cło naliczają to sobie policzy. ogólnie 5 w jednej paczce żeby zminimalizować koszty wysyłki.

 

-kolejno już swingmany- znów moja zachłanność i 5 koszulek/spodenek w jednej paczce bo chciałem jak najmniej zapłacić za wysyłkę. I znów cło... szczęście że swingmany takie drogie nie są.

 

- kolejne wysyłki- MAX 3 W PACZCE- ani razu cła!

 

 

WNIOSEK: Nie opłaca się wysyłac więcej niż trzy przedmioty w paczce, bo zwiększamy szanse na cło, które może przewyższyć koszty wysyłek. Zaznaczę, że w każdym przypadku FM zaznaczała paczkę jako GIFT a ostatnia paczka poszła normalnie wyceniona ale były 3 przedmioty (lekka paczka) więc pewnie celnicy nie zawracali sobie taką małą paczką głowy .

 

Jak widać GIFT NIE GWARANTUJE BRAKU CŁA!!!

 

 Po co to wszystko piszę- aby niektórym wytłumaczyć, że nie każdy ma wuja w US, nie każdy ma farta i kupuje Swingmana Duranta w swoim rozmiarze (wiemy że M-ki dochodzą nawet do 50$ a XXXL można kupić na kup teraz za 20 lub licytować i wygrać za 10$). Wiemy też wszyscy, że te koszulki pionków pod tytułem Jimer Frdette (jesli dobrze napisałem) możemy kupić u FM bez ścisku za 10$ swojego czasu Odeny szły też po 10$ nawet M-ki się zdarzały. Także jeśli chcecie mieć tanią koszulkę Jimera za 10$ dostępną od zaraz- proszę bardzo liczymy- 10$ + wysyłka 18$ czyli 28$ x przelicznik bankowy paypall chyba 3,3 zł = 92,4 zł Można? Można :smile:

 

Jimer za 90 zł dostępny od zaraz, bez ryzyka  w dobrej cenie- chętni?

 

A teraz jak ktoś z Was wylicytuje w takiej samej cenie koszulkę np Bosha rozmiar M w miami, albo Rose'a rozmiar M - kupuję od ręki za 110 zł (tak! daję WAM zarabiać aż 15 zł) i płacę za wysyłkę

 

Nie odbierajcie tego Panowie jako atak, po prostu nie każdy ma możliwość/szczęście zrobienia zakupów za grosze! Pisze to bo lada moment będę sprzedawał na allegro swoje swingmany i autentyki których jednak nie potrzebuję. Wszystkie pochodzą od FM. nie jestem mega znawcą jak BB2 Riche czy Eazy- dlatego jestem do dyspozycji- zrobię KAŻDE zdjęcie jakie będzie trzeba odpowiem na pytanie. Ale nie traktujcie mnie jako zarobkowicza. Nie robię tego dla kasy- jak się nie sprzeda to OK zostaną mi (szkoda autentyków bo zamrożę tylko kasę) a swingmany są rozmiarowo OK i nie kosztowały mnie nie wiadomo ile. Prawda jest taka, że robimy to z pasji (pasji go koszykówki, pasji do posiadania itd) a nie dla zarobienia głupich 10 -30 zł na koszulce, ponosząc ryzyko że np taki autentyk trafi na cło, albo że się nie sprzeda a ja wtopię 300-400 zł które za niego zapłaciłem- wtedy ryzyko jest nie współmierne do ew. zysku :smile:

 

Także proszę, nie piszcie komentarzy typu: " nie znajdziesz tutaj łosia co Ci zapłaci tyle" albo "przecież tą koszulkę można kupić za grosze u FM a Ty chcesz aż tyle!" ... te komentarze na serio nie zawsze są konieczne :smile: Nie każdy wszak czeka 3 lata aby upolować wymarzoną koszulkę taniej o 30, 50 czy 100 zł ( w przypadku autentyka) ...

 

Tymi słowami kończąc zapraszam do zakupu moich koszulek od FM :tongue: jak to ogarnę to będą dostępne na allegro bądź dla Was jakoś na weekend. Proszę też o szacunek- zrobię takie zdjęcia jak prosicie, tylko bez jaj typu ( a zrób też zdjęcie koszulki z inną koszulką pod kątem 90 stopni szczególnie w pełnym słońcu o godz 12.34 w niedziele ;) )

 

Jeśli ktoś doczytał do tego momentu, to jeszcze raz zaznaczam że nie ma to na celu obrażenia NIKOGO ani wywołania jakiś głupich nie potrzebnych dyskusji- tak mnie po prostu naszło czytając ostatnio forum. Fejkom jak najbardziej mówimy NIE ale nie róbmy też kabaretów;) Zaznaczam że mój pierwszy post na forum jako noob był o treści : Szukam fajnej koszulki Larrego Johnsona najlepiej do 50 zł  - nie musi być oryginalna :tongue: człowiek się uczy i już wiem, że za darmo nikt nic nie da ;)

 

 

Pozdrawiam, Patryk

Edytowane przez Pat82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matiwrona  u fullmoona są w większości jerseye nowych graczy, wiem o co chodzi, tez szukałem lat 90 :( Okazjonalnie ma swingmany graczy z lat 90

No właśnie bo szukam kilku koszulek na ebayu, on ich niestety nie miał, a sam się aż tak dobrze nie orientuję co do cen koszulek ile mogę dać, a ile to już przesada i był bym za autentykami, może jak ktoś by widział CArtera - Toronto, Iverson - 76ers, bądź Kempa czy Mutombo może podesłać link. Z obecnych graczy jak coś to widzę, że jak coś chcę dostanę u FM :smile:

 

P.S tak naprawdę w sprawie koszulek jestem laikiem, mam tam kilak championa tych starych poczciwych chcę jednak poszerzyć swoją kolekcję itd, ebaya czaję co i jak, tyle, że nie znam się tak jak wy na rozróżnianiu fake czy og

Edytowane przez matiwrona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pat82 - oferujesz za 90 Legenda za 150. Widzisz różnicę? :)
Pozdrawiam i powodzenia w spylaniu towaru myślę, że pchniesz go bez problemu. Ja nakupowałem eSek i wszystkie za duże. A trzeba było posłuchać Richiego kupić jego stuff i być zadowolonym jak po wizycie w coffe shopie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pat82 - oferujesz za 90 Legenda za 150. Widzisz różnicę? :smile:

 

 

nie odnosiłem się do jego cen bo szczerze nawet tego nie przeglądałem w całości ;) Jeżeli coś co jest dostępne za 90 można zakupić u niego za 150 to....no cóż, każdy ma swój rozum i kieruje się własną logiką :P

 

Mnie tylko zainteresowały te koszulki bo ja również kupiłem amare w Knicks autentyka ale dałem za niego jakoś 100$ i straszliwie się zmartwiłem, że istnieje podejżenie, że to fejk ;) Na szczęście nie jest fejkiem a ja swojego Amare nie sprzedaję :D

 

BTW - żeby  było jasne- nikomu nie oferuję koszulki Jimera za 90 zł - nie mam takiej koszulki, to był przykład :D Nie kupiłbym Jimera nawet jak by mi pasował rozmiar. Ogólnie chodziło o wyjaśnienie, że te 10$ za koszulkę to na przeliczenie nie zawsze stanowi 50 zł... A ja będąc pierwszy raz na forum i czytając podpowiedzi innych, wywnioskowałem, że kupię sobie koszulki "mniej znanych graczy" w swoim rozmiarze, za 50 zł :P

 

I teraz mam 4 koszulki Howarda (kupowałem bo Gwiazda i fajne koszulki, LA i Orlando, no i moje rozmiary ;) ) A czy to się sprzeda? Nie wiem, myślę że jak wystawię to się dowiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pati, clo nie zalezy od ilosci

kazda przesylka, ktorej wartosc przekracza 50$ podlega ocleniu.

mnie oclono autentyka rev30 lebrona z pudelka, za ktorego dalem jakies 70$

paczka nie byla duza.

 

chcieli mi tez wcisnac clo za inny jersey, ktory kosztowal mnie duuuuzo wiecej, na szczescie udalo mi sie przedstawic wartosc produkcyjna koszulki a nie rynkowa:D

 

kolejna kwestia, fullmoon wysyla jako sklep ineternetowy z ebaya

jak dostajecie paczke ze sklepu (footlocker, nike etc.) to macie pewnosc, ze zostanie ona przeswietlona, bo z reguly rachunek jest w srodku i sluzbom latwo dojsc ich wartosci i wystawic clo, podatek itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matiwrona  u fullmoona są w większości jerseye nowych graczy, wiem o co chodzi, tez szukałem lat 90 :( Okazjonalnie ma swingmany graczy z lat 90, ale w większości to swingmany. Ja osobiście widziałem Malone,a Stocktona, Rodmana Ewinga, Mullina, Daughertego, Wilkinsa, Webb'a czy Masona. W przeciągu ostatnich 6 miesięcy nie było zbyt wielu innych.

 

Jednak ich ceny są przeważnie w systemie KUP TERAZ i są około 30-60$ (IMO nie jest to zła cena- tyle, że nigdy nie ma dla mnie rozmiaru- przeważnie są duże- XL-2XL itd a przy swingmanie to już jest za dużo na mnie)

 

 

To mnie na początku zmartwiłeś, bo po przeczytaniu pierwszych trzech postów odniosłem wrażenie że FM również ma czasem fejki! Doczytałem do końca i wiem o co chodzi.

 

Choć nie ukrywam, że ciężko się z nim nie zgodzić w przypadku wysyłki, tzn 20 za pierwszy towar a jakoś 10 za kolejny. Ja ostatnio nakupowałem trochę jerseyów i też w najbliższym czasie chce je sprzedać. Swingmany są na mnie wszystkie OK czyli rozmiar M (jak ich nie sprzedam, świat się nie zawali będę miał po prostu dużo koszulek :grin: Ale już Np autentyki które sprzedaje są po prostu za duże. Nie oddam ich poniżej kosztów które poniosłem i liczenie pt: " a ja mam brata w  USA i on wysle za darmo, a cła nie będzie, a trzeba łączyć przesyłki, a trzeba robić jako GIFT..." do mnie po prostu NIE PRZEMAWIA

 

Sorry, do mnie to nie trafia. Pół roku temu sam nie ogarniałem nawet Ebaya nie mówiąc o wysyłkach ITD. I szukałem kogoś, kto np złoży się na przesyłkę lub kupi mi coś i wyśle (chciałem płacić z góry) ale Panowie- NIKT się nie zdecydował. Nikt nic akurat nie zamawiał nikt też nie chciał zrobić tego dla mnie ( całkowicie to rozumiem, bo i czemu ktoś miał by brać na siebie coś nic z tego nie mając a w przypadku ew. skuchy brać odpowiedzialność).

 

Ja osobiście też zamawiałem od FM (łącznie chyba z 6 paczek) :

 

-w pierwszej była jedna koszulka autentyk (wysyłka 20$) - bez cła

 

- w drugiej było z 5 koszulek/spodenek - wysyłka - 20+ jakoś 10 za każdą kolejną, no i dowalili mi cło- nie pytajcie jakie było jak mi kazali przedstawić rachunki za 4 koszulki autentyki. Spowiadać się nikomu nie muszę, ale jak ktoś wie jak cło naliczają to sobie policzy. ogólnie 5 w jednej paczce żeby zminimalizować koszty wysyłki.

 

-kolejno już swingmany- znów moja zachłanność i 5 koszulek/spodenek w jednej paczce bo chciałem jak najmniej zapłacić za wysyłkę. I znów cło... szczęście że swingmany takie drogie nie są.

 

- kolejne wysyłki- MAX 3 W PACZCE- ani razu cła!

 

 

WNIOSEK: Nie opłaca się wysyłac więcej niż trzy przedmioty w paczce, bo zwiększamy szanse na cło, które może przewyższyć koszty wysyłek. Zaznaczę, że w każdym przypadku FM zaznaczała paczkę jako GIFT a ostatnia paczka poszła normalnie wyceniona ale były 3 przedmioty (lekka paczka) więc pewnie celnicy nie zawracali sobie taką małą paczką głowy .

 

Jak widać GIFT NIE GWARANTUJE BRAKU CŁA!!!

 

 Po co to wszystko piszę- aby niektórym wytłumaczyć, że nie każdy ma wuja w US, nie każdy ma farta i kupuje Swingmana Duranta w swoim rozmiarze (wiemy że M-ki dochodzą nawet do 50$ a XXXL można kupić na kup teraz za 20 lub licytować i wygrać za 10$). Wiemy też wszyscy, że te koszulki pionków pod tytułem Jimer Frdette (jesli dobrze napisałem) możemy kupić u FM bez ścisku za 10$ swojego czasu Odeny szły też po 10$ nawet M-ki się zdarzały. Także jeśli chcecie mieć tanią koszulkę Jimera za 10$ dostępną od zaraz- proszę bardzo liczymy- 10$ + wysyłka 18$ czyli 28$ x przelicznik bankowy paypall chyba 3,3 zł = 92,4 zł Można? Można :smile:

 

Jimer za 90 zł dostępny od zaraz, bez ryzyka  w dobrej cenie- chętni?

 

A teraz jak ktoś z Was wylicytuje w takiej samej cenie koszulkę np Bosha rozmiar M w miami, albo Rose'a rozmiar M - kupuję od ręki za 110 zł (tak! daję WAM zarabiać aż 15 zł) i płacę za wysyłkę

 

Nie odbierajcie tego Panowie jako atak, po prostu nie każdy ma możliwość/szczęście zrobienia zakupów za grosze! Pisze to bo lada moment będę sprzedawał na allegro swoje swingmany i autentyki których jednak nie potrzebuję. Wszystkie pochodzą od FM. nie jestem mega znawcą jak BB2 Riche czy Eazy- dlatego jestem do dyspozycji- zrobię KAŻDE zdjęcie jakie będzie trzeba odpowiem na pytanie. Ale nie traktujcie mnie jako zarobkowicza. Nie robię tego dla kasy- jak się nie sprzeda to OK zostaną mi (szkoda autentyków bo zamrożę tylko kasę) a swingmany są rozmiarowo OK i nie kosztowały mnie nie wiadomo ile. Prawda jest taka, że robimy to z pasji (pasji go koszykówki, pasji do posiadania itd) a nie dla zarobienia głupich 10 -30 zł na koszulce, ponosząc ryzyko że np taki autentyk trafi na cło, albo że się nie sprzeda a ja wtopię 300-400 zł które za niego zapłaciłem- wtedy ryzyko jest nie współmierne do ew. zysku :smile:

 

Także proszę, nie piszcie komentarzy typu: " nie znajdziesz tutaj łosia co Ci zapłaci tyle" albo "przecież tą koszulkę można kupić za grosze u FM a Ty chcesz aż tyle!" ... te komentarze na serio nie zawsze są konieczne :smile: Nie każdy wszak czeka 3 lata aby upolować wymarzoną koszulkę taniej o 30, 50 czy 100 zł ( w przypadku autentyka) ...

 

Tymi słowami kończąc zapraszam do zakupu moich koszulek od FM :tongue: jak to ogarnę to będą dostępne na allegro bądź dla Was jakoś na weekend. Proszę też o szacunek- zrobię takie zdjęcia jak prosicie, tylko bez jaj typu ( a zrób też zdjęcie koszulki z inną koszulką pod kątem 90 stopni szczególnie w pełnym słońcu o godz 12.34 w niedziele ;) )

 

Jeśli ktoś doczytał do tego momentu, to jeszcze raz zaznaczam że nie ma to na celu obrażenia NIKOGO ani wywołania jakiś głupich nie potrzebnych dyskusji- tak mnie po prostu naszło czytając ostatnio forum. Fejkom jak najbardziej mówimy NIE ale nie róbmy też kabaretów;) Zaznaczam że mój pierwszy post na forum jako noob był o treści : Szukam fajnej koszulki Larrego Johnsona najlepiej do 50 zł  - nie musi być oryginalna :tongue: człowiek się uczy i już wiem, że za darmo nikt nic nie da ;)

 

 

Pozdrawiam, Patryk

 

 

Szacunek! 

 

do Panów negujących:

Nie każdy ma ebay, nie każdy ma czas, ale niektórzy mają gotówkę i 150 za Jersey to nie dużo. Uważasz że griffina, bosha, rose'a itd też kupiłem za 10$? Jak masz takie układy to chętnie się dogadam =] moja marża nie jersey'u nieraz wyniesie 30 innym razem 60zl uważasz że to dużo? Cena hurtowa Swingmanów od Adidas Polska to 170! Co Wy na to? Pozdrawiam

Edytowane przez TheLegend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.