Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

pierwsze fotki nowych swingmanow

w aukcjach, kliknijcie na lupe

http://www.ebay.com/itm/New-York-Knicks-Carmelo-Anthony-Adidas-Swingman-White-Jersey-L-/271639667052?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item3f3efc616c

 

http://www.ebay.com/itm/Kyrie-Irving-Cleveland-Cavaliers-Adidas-White-Swingman-Home-Jersey-S-/291270798131?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item43d117ab33

 

http://www.ebay.com/itm/Los-Angeles-Lakers-Kobe-Bryant-Adidas-Swingman-Alternate-Jersey-Black-L-/271639666988?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item3f3efc612c

 

jersey cavs wyglada imo fajnie

nie podoba mi sie, ze "new york" ma takia biala przestrzen dookola, choc rozumiem, ze kwestie techniczne i kasa byly brane pod uwage, podoba mi sie ten jersey lakers i skoro nie mozna dorwac autentyka... to czemu nie, moze bym sprobowal z tym.

generalnie to wyklejanie podoba mi sie duzo bardzije od wyszywania

chcialbym ozbaczyc jak w lapie prezentuje sie ta koszulka, kroj tez chyba bardziej zblizony do meczowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fejki az milo

 

swoja droga oryginalne swingmany lebrona beda mialy logo nba z tylu nad nazwiskiem:)

poki co bedzie baardzo latwo je rorzoznic:) to samo z jerseyami kevina love'a.

 

zobaczymy jak chinczycy poradza sobie z podrabianiem nowych swingmanow...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zbyt szerokie ramiaczka, nienaturalnie wychodzace na zewnatrz

2. rocznik koszulki niezmatchupowany z rocznikiem gracza

czyli np. jak jest koszulka jordana i ma byka nad nazwiskiem to jest to fake, bo jordan nigdy w takiej koszulce nie gral i nigdy taki swingman nie zostal wyprodukowany

w tym wypadku lebron i love o czym pisalem w powyzszym poscie.

od tego sezonu adidas wprowadza nowe swingmany (gdybys poczytal wstecz wiezialbys o tym)

inny material i logo nba przechodzi nad nazwisko

a to oznacza, ze tylko takie beda koszulki lebrona z cavs.

 

byc moze zostala jakas partia wyprodukowana na potrzeby nba.com czy sklepu kawalerzystow ale to sa pojedyncze sztuki...

 

3. brak metki wewnetrznej (nie widac tego na zdjeciu ale stwierdzam to z 99% pewnoscia, ze jej tam nie ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki to z LeBronem pamiętałem chciałem więcej informacji, żeby gościowi napisać i udowodnić, że sprzedaje fejki wielkie dzięki widzę, że masz duże pojęcia o koszulkach pomagasz też przy szukaniu? Chciałem kupić Swingmana Barkleya z Suns i Stephensona z Charlotte jak byś gdzieś widział możesz podesłać link :) Dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.