Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

A JA DZIŚ ODEBRAŁEM PACZKĘ OD FULLMOONA, ZAMIAST STAREGO KROJU NA SWINGMANIE MELO, WYSŁAŁ MI NOWY KRÓJ... NIE WIEM CZY SIĘ CIESZYĆ CZY NIE :/  Niby nowy model ciekawy ale ten starszy pasował mi do spodenek - autentyków.... no i wydawało mi się że na fotkach ten starszy model wyglądał jakoś tak ...porządniej

 

Muszę sobie ogarnąć fotki bo będę miał sporo koszulek na sprzedaż, bo trochę za bardzo poszalałem + rozmiarówka nie trafiona.

 

Na pewno będę miał na sprzedaż Autentyka Wade białego 2XL, myślę czy nie sprzedać też Autentyka Wade'a czarnego XL. Na sprzedaż idą też chyba Howard biały w Magic Swingman M oraz Granger swingman M Indiana (jakiś Static czy coś takiego....zrobię fotki) No i jeszcze Chris Paul w Hornets Swingman XL (jest dość duży) zielony/turkusowy ;)

 

Zainteresowanych zapraszam na priv

Edytowane przez Pat82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będę miał na sprzedaż Autentyka Wade białego 2XL, myślę czy nie sprzedać też Autentyka Wade'a czarnego XL. Na sprzedaż idą też chyba Howard biały w Magic Swingman M oraz Granger swingman M Indiana (jakiś Static czy coś takiego....zrobię fotki) No i jeszcze Chris Paul w Hornets Swingman XL (jest dość duży) zielony/turkusowy ;)

 

Zainteresowanych zapraszam na priv

wrzuc fotki i wymiary to sie zobaczy... i oczywiscie ceny

Edytowane przez ghost41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysprzedaje stary chłam z dawnych czasów zanim trafiłem na to forum :P Wszystko jest używane ( po za jednymi spodenkami Tapouta) ale w dobrym stanie , jak ktoś sobie zażyczy mieć ścierkę do kurzu z logiem NBA to zapraszam :D

 

P.S. mam chyba jeszcze spodenki Wizards białe ale musze ich poszukać.Acha, i koszulkę Jordana w Wizards również starą replikę oddam za groszę- 30 zł

 

Jak się coś wysprzeda ruszę ze sprzedażą wszystkiego co do mnie powysyłała foolmoon co albo mi się nie spodobało, albo było rozmiarowo nie teges. Także zapraszam:

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=263031

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE CO WY NA TO ?! 

 

http://www.nbastore.eu/stores/nba/products/product_browse.aspx?category%7ccategory_root%7c35907=Jerseys&category%7ccat_35907%7c40916=Authentic&category%7ccat_40916%7c48914=Michael%20Jordan

 

JA CALY CZAS W TO NIE DOWIERZAM ! 

 

CZYZBY EDYCJA MJ'A DLA EUROPEJSKIEGO NBASTORE ? MJ ROOKIE MNIE NAJBARDZIEJ ZDZIWIL , W USA JEST JUZ OD DLUGIEGO CZASU NIE DOSTEPNY, DO TEGO WIDAC ZE ROZNI SIE TROCHE KROJ ( ROZMIESZCZENIE ) NA JERSEY NAPISOW METEK SCIAGACZY , W POROWNANIU DO KLASYCZNEGO M&N 

 

SIZE 40 KLASYK 

 

b0c34e8f_IMAG0391.jpeg

 

40 SIZE NBASTORE.EU

 

nba-151851.jpg?width=&height=&quality=95

 

KURDE, CALY CZAS W TO NIE DOWIERZAM ! !

 

JAK MI WPADNIE KASA, TO NIE WIEM CZY CZEKAC NA PROMO TYCH JERSEY, CZY BRAC ZA 300$ TEGO ROOKIE SIZE M...

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostroznie z tym wydawaniem 300$

te wersje na europe sa produkowane w chinach

i w zasadzie poza czarnym jerseyem w paski, nie wydalbym nawet 100$ za to

 

ja do m&n stracilem szacunek po tegorocznych zakupach.

tak jak szybko kupilem jerseye kobego (blekitny retro i zolty #24)

tak szybko sie ich pozbylem.

 

warte uwagi sa tylko koszulki zrobione +5 lat temu i te, ktore zostaly wyprodukowane ostatnio w usa, jak jordan the shot czy kobe asg'98

 

lepiej odwzorowane materialy, wyszycia, kroje.

 

to co teraz produkuje m&n w chinach nie jest warte 150$. firma, po wykupieniu przez adidasa, nastawiona jest na szybki zysk. koszulki maja fatalne kroje, popelniane sa bledy w wyszyciach ( w tych europejskich jordanach logo nba jest zbyt nisko)

i przede wszytkim material jest sztuczny i nierozciagliwy, przez co noszenie jest niewygodne.

firma kiedys robila swietne kopie meczowych koszulek, teraz z tego hasla niewiwle pozostalo...

 

dlatego ludzie w usa poluja na autentyki championa z lat 90 i wola zaplacic czasami wiecej niz za m&n

 

 

edit:

jeszcze jeden news odnosnie nowych koszulek.

swingmany beda wyklejane, material bedzie prawie taki sam jak w meczowkach

http://www.fanatics.com/NBA_New_York_Knicks/Carmelo_Anthony_New_York_Knicks_adidas_2014-15_New_Swingman_Alternate_Jersey_%E2%80%93_Orange

czyli adidas znowu tnie koszty, wyklejanie jest duzo szybsze i tansze

bedzie tez duzo latwiej sobie spersonalizowac taka koszulke

mam tez nadzieje, ze nie bedzie dochodzilo juz do takich sytuacji, ze po 100 praniach bedzie schodzila farba, tak jak to jest w obecnych swingmanach

 

ciekawe tez co adidas zrobi z autentykami, czy w koncu wprowadzi do regularnej sprzedazy numery mesh, czy wciaz bedzie mamil ludzi czyms co jest mixem starych numerow z meshowymi...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie do konca.

jezeli okaze sie, ze to co naklejone sie nie przebarwia, to ja jestem za.

tylko szkoda, ze nie bedzie metek mistrzowskich na karku

 

strasza mnie jednak ceny. te ich 300$ w retailu to nawet dla amerykanow cena nie do przejscia.

na ebayu zadko kiedy osiagane jest 250 w wolnej aukcji i to pokazuje, ze prawdziwa cena rynkowa powinna stanac maxymalnie na 200$

ale nie moja piaskownica i nie moje zabawki:)

 

najsmiejszniejsze jest to, ze meczowki mozna miec za 100-150$

a caly meczowy stroj minny za 230...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.