Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

koles ma prawie same fejki , wiec kobe raczej tez fake sadzac po wymiarach , rozmiarowka typowa dla fakeow, jesli wymiary sa dla wszysktich jersey takie same to kolejny czlowiek na czarna liste ! sami zobaczcie na te jerseye , Jordan , Bird, Johnson ewidentne fejki.

 

Ok wybaczcie, uczę się dopiero. Jak dla mnie wygląda całkiem spoko, no ale pewnie coś tam jest jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabela wymiarów którą podaje ten sprzedawaca ma sie nijak do rzeczywistych wymiarów koszulek.

Pytałem o ten jersey: http://allegro.pl/authentic-amare-stoudemire-ny-knicks-jersey-adidas-i4605251712.html bo wymiary mi nie pasowały i dostałem całkiem inne niż podawał w tabeli ( zdjecia i przyłożoną miarką dla uwiarygodnienia ). Wizualnie niektore koszulki , przynajmniej dla mnie wygladają ok ( krój, miejsce wszycia metki...) stad w ogóle wysłałem pytanie. Ale inne to typowe fejki - kroj, miesce wszycie meteki np magic. Watpliwość to również cena, która jak na nowe koszuli jest za mała.  Ogólnie wiec mozna założyc ze wszystko fejk

Edytowane przez ghost41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/itm/Adidas-NBA-Jersey-Suns-Marcin-Gortat-Purple-sz-M-/361049218300?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item541035dcfc

 

 

dla fanów Gortata- DOBRA CENA i fajna rozmiarówka;)


tabela wymiarów którą podaje ten sprzedawaca ma sie nijak do rzeczywistych wymiarów koszulek.

Pytałem o ten jersey: http://allegro.pl/authentic-amare-stoudemire-ny-knicks-jersey-adidas-i4605251712.html bo wymiary mi nie pasowały i dostałem całkiem inne niż podawał w tabeli ( zdjecia i przyłożoną miarką dla uwiarygodnienia ). Wizualnie niektore koszulki , przynajmniej dla mnie wygladają ok ( krój, miejsce wszycia metki...) stad w ogóle wysłałem pytanie. Ale inne to typowe fejki - kroj, miesce wszycie meteki np magic. Watpliwość to również cena, która jak na nowe koszuli jest za mała.  Ogólnie wiec mozna założyc ze wszystko fejk

Wydaje mi się że od fullmoona ciągnie- ja osobiście mam tego stoudemire od FM i wygląda bardzo podobnie....widziałem też Jimera Ferdette z Sacramento- raczej mało popularna koszulka a u FM często sie pojawia-stąd może ma i OG i fejki. Jeśli ten Stoudemire to dobra cena, to ile dacie za koszulkę WADE'a Białą AUTENTYK od fullmoona rozmiar 2XL???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś dokładnie wytłumaczyć jak to wygląda z przesyłką gdy kupuje sie jersey przez ebay, chodzi mi tu o Fullmoona. Chciałbym wiedzieć jak to wygląda, jak to trzeba ogarnąć żeby wyszło no i jaki mniej więcej jest koszt przesyłki.Gdyby komuś sie chcialo mi to w miare dokładnie wytłumaczyć to byłbym bardzo wdzieczny, bo już od dłuższego czasu sie przymierzam do zakupu bo na allegro aż takch możliwosci i wyboru nie ma.
Chyba że ktoś za jakiś czas bd coś od niego zamawiał to wtedy może mógłbym sie podłączyć do przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś dokładnie wytłumaczyć jak to wygląda z przesyłką gdy kupuje sie jersey przez ebay, chodzi mi tu o Fullmoona. Chciałbym wiedzieć jak to wygląda, jak to trzeba ogarnąć żeby wyszło no i jaki mniej więcej jest koszt przesyłki.Gdyby komuś sie chcialo mi to w miare dokładnie wytłumaczyć to byłbym bardzo wdzieczny, bo już od dłuższego czasu sie przymierzam do zakupu bo na allegro aż takch możliwosci i wyboru nie ma.

Chyba że ktoś za jakiś czas bd coś od niego zamawiał to wtedy może mógłbym sie podłączyć do przesyłki.

 

Nie ma co tłumaczyć. Płacisz, wysyła. Ważniejszy jest jednak podatek i cło, które możesz zapłacić.

 

 

Kiedy płacimy cło, a kiedy VAT?

 

W Polsce za zakupy poniżej 150 euro (ok. 630 zł) nie zapłacimy cła, a jedynie 23% podatku VAT. Przesyłki o wartości do 45 euro mogą dodatkowo zostać zwolnione z podatku VAT. Dotyczy to niewielkich paczek, które oznaczone są jako prezent i nie służą do użytku handlowego. Warto zatem napisać mail do sklepu, w którym dokonujemy zakupu, aby oznaczył naszą przesyłkę jako prezent, a wtedy podatek nas ominie. Stawki celne są bardzo zróżnicowane w zależności od kategorii, wagi i wartości towaru, a w niektórych przypadkach nie obowiązuje wcale, dotyczy to: cyfrowych aparatów fotograficznych, kamer wideo, telefonów komórkowych oraz konsoli do gier.

Jeśli towary przysyłane są spoza Unii, stawki celne regulowane są przez system Taric, obowiązujący w całej strefie unijnej. Polskim odpowiednikiem systemu Taric jest ISZTAR. Wszystkie stawki celne i opłaty dla krajów z poza UE odstępne są pod adresem  isztar.mf.gov.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.