Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem paczkę od kuzynki i w niej rzeczy od Księżyca., które licytowałem co jakiś czas. No i zdziwko: zamawiałem u niego wszystkie S i są S tylko te S to bardziej jak hmmm duże M lub nawet L bym powiedział. Przy moich 179 cm długie do kolan nie są ale...prawie :smile:

Wobec tego pytanie: czy ktoś z Was praktykował skracanie Jersey'ów i czy po skróceniu ich trzymają one nadal fason? Nie robią się zbyt kwadratowe?? Na pewno macie z tym jakies doświadczenia więc poradzicie jak poinstruować krawca aby nie spieprzył sprawy?

 ja własnie dałem krawcowej jerseya autentyka od fullmoona i wyszło średnio.... skracać nie skracałem ale chciałem zwężyć. Nie wyszło to super fajnie. Jedyną opcją było wszycie 2 szwów z tyłu co nie wygląda teraz fajnie :( Kroju jakoś specjalnie nie zepsuło, fakt, jest węższa, ale wygląda dyplomatycznie mówiąc tak sobie. Krawcowa powiedziała że to już zależy od kroju. Wiadomo- nie tyka się fabrycznych miejsc ( a wydawało mi się że łatwo będzie zwężyć przy pasku z boku w koszulce heat, ale się okazało że nie można) a najlepiej się działa na nie szytych miejscach (pomijając że troche zawsze traci design bo "dziurkowanie" gdzieś zawsze zmieniasz wzór).

 

Jaką masz koszulkę? jaki team? Autentyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentyk kupiłem 1 i to w rozmiarze 40 i jest w miarę ok.
Natomiast wszystkie swingmany są za duże i to dużo. Inna sprawa, że człowiek musi przekonać się osobiście o pewnych sprawach i zaprocentuje to w przyszłości. Wiem tez , że nigdy nie kupię i nigdy nikomu nie polecę zakupu koszulek , która ma szerokie ramiączka :)

W porównaniu do tych z wąskimi nazwę je roboczo "meczowymi" te sa jak brzydkie kaczątko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pat82

a pokażesz jak to wygląda teraz?

jak się jutro ogarnę to postaram się wrzucić fotki niestety nie zrobiłem fotki "before" hehe, ale dla porównania mam też koszulkę Wade'a taką samą jak jamesa który był zwężany więc będzie coś tam widać.

 

Ponadto mam jeszcze koszulki Wade'a Białą 2XL i niebieską STOUDEMIRE'a w NY XL - obie autentyki i zastanawiam się nad sprzedażą... ale jak mam wyjść na zero to muszę je puścić po 350 zł conajmniej, nie wiem czy chętni będą (nadal się zastanawiam czy sprzedawać czy zostawić ;) )

 

Sharif- masz na myśli koszulki z tymi jakby "ściągaczami" na ramiączkach? a ten autentyk 40 to chyba XL? Jaki team?

 

P.S. Nie łam się! Ja jako pierwszy zakup własnie mam podobne dylematy do Ciebie z rozmiarówką (którą wydawała mi się OK podczas zakupu, ale jak widać wszystko zależy od kroju koszulki np autentyk MIAMI XL jest inny niż Autentyk NEW YORK również XL. Autentyk 2XL BULLS też inny od 2XL MIAMI) No tyle, że ja "eksperymentowałem" na autentykach a to troszeczkę droższy biznes niż na swingmanach :P Ale itak nie żałuję zakupu autentyków zamiast swingmanów....

Edytowane przez Pat82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 40 to chyba S, Detroit. W każdym razie na oko jest sporo krótszy, jutro to zmierzę bo dzisiaj mi się po prostu nie chcę.

 

Mam na myśli koszulki takie jak ta CAVS:

http://www.ebay.pl/itm/Adidas-Swingman-NBA-Jersey-Cavaliers-Daniel-Gibson-White-sz-XL-/301286104540?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item46260d1ddc

 

To tylko przykład ale tego typu zamierzam kupować.

 

Natomiast tego typu jak ta ORLANDO na pewno nie:

http://www.ebay.pl/itm/Adidas-Swingman-NBA-Jersey-Magic-Dwight-Howard-White-sz-4X-/201154104843?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item2ed5b80e0b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie mam na odwrót :grin:

 

Jak masz 179 i masz autentyka S to jakoś mały... ja teraz widzę że XL dla mnie minimalnie za szeroki więc chyba lepszy L a może w ostateczności M ale musiałbym pomierzyć. S to już zdecydowanie za wąski... no chyba że to już taki model typu fit jak w tym sezonie miało miami:) BTW ja mam 182 wzrostu:)

Edytowane przez Pat82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wprowadziłem Ciebie i innych w błąd ale było to zupełnie nieświadomie. Jest na nim wybite tylko 40 tzn. na metce na dole a nie żadne S. Litera S będzie mnie chyba prześladować do końca :)
Aha wszystkie swingmany mają przy metce LENGTH +2 (szkoda, że nie -2). Poza S-kami dla siebie kupiłem też kilka XL na mojego kumpla , ktory ma 198cm wzrostu i ten oczywiście nie narzeka :)

PAT82 - gdybys miał autentyk KIDD'a ale z Phoenix albo jakiekolwiek Autentyki SUNS to wal jak w dym bo je po prostu kupię oczywiście nie za 200USD.

 

Ktoś tutaj zachwalał koszulki Mitchell & Ness one chyba są zdecydowanie krótsze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, w momencie kupna przeze mnie autentyka Howard'a w rozmiarze 2XL to był na mnie całkiem dobry, niestety teraz wisi na mnie jak worek (redukcja :D). Doszedłem jednak do wniosku, że nie będę go skracać, bo to za duży unikat (250 na cały świat). Pieprznę na ścianę, a obok antyrama z jakimś kozackim plakatem Dwight'a (wątpię, bym tak przypakował, by to na mnie leżało.

 

Natomiast co do swingmanów, to nie ma litości. Zwężałem Garnett'a z Celtics, podrobionego Duncan'a, i teraz dam do zwężenia Jennings'a z Bucks i Odena z Blazers. Tamte są za zwykłe by je wieszać na ścianie, chce w nich chodzić ;p
Na dniach zrobię dokładne zdjęcia tych dwóch jerseyów przed zwężeniem, by potem można było porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie wiem czy 2 strona chce upubliczniac szczegoly

ale kto jest w miare ogarniety, wczesniej czy pozniej skojarzy fakty:)

 

kiedys nie przepadalem za alternatywnymi strojami bulls zarowno tymi w paski jak i czarnymi, byly one dla mnie takie... nieklasyczne.

ale teraz...

 

potrzebuje jeszcze bialego, najlepiej championa, bo w paski raczej nie do zdobycia a jak juz to podchodzi po 1000$

moze kiedys odloze sprzedam reszte i zostawie tylko jerseye jordana, artesta i mamby ale moze...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.