Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

zaintrygowal mnie ten kobas. tez odpuscilem, bo widzialem, ze 42

mozesz napisac ile cm szerokosci ma ta koszulka pod pachami?

wykonany pieknie. ale 42? kobe w championie mial 44-46 ale to jak byl rookie.w 98/99 zmienil z 46 na 50, wiec watpie by 42 bylo dla niego. niewykluczone jednak, ze zrobione w tym samym miejscu gdzie lakers mieli robione koszulki, badz przez eps'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe widzialem nigdy meczowki mamby od champion size 46 z COA.

 

drugi sezon gral w 46 rozmiarze wiekszosc , ale juz od nike , 50 pod koniec sezonu mial z tego co czytalem.

 

szerokosc na plasko 53cm

 

ja sobie wyobrazilem to tak , ze po zmianie firmy champion na nike , kobe mogl sobie sprawdzic rozmiarowke... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazy tu masz wpis na forum dana cenicerosa

goscia, ktory handluje uzywanymi rzeczami lakersow, ma jakies koneksje w klubie i jest sprawdzonym zrodlem w tej kwestii

http://www.gameuseduniverse.com/vb_forum/showthread.php?t=7671

nie ma nigdzie mowy o koszulce 42.

zreszta jesli dobrze kojarze, przedluzenie jakie nosil do 99/00 to +3

nie sadze, by kobe probowal rozmiary. jak juz to szedl w kierunku wiekszych rozmiarow.

ktos dorwal meczowego blanka, doszyl numery i nazwisko i wrzucil na sprzedaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

literka A nieco rozni sie od tego co jest w meczowkach z tamtego okresu, nazwisko tez jest inaczej rozlozone,

wiec nie robilbym sobie zbytnio nadziei.

ale jersey fajny, szkoda tylko, ze tak waski...

 

 

Ja tam nie dostrzegam roznicy w literce "A" , co do nazwiska to jedne byly mniej , jednej bardziej zaokraglone z tego co widac na aukcjiach.

Jerseye z tego sezonu to rzadkosc z tego co widac w internecie, przynajmniej wyjazodwe. najwiecej jest z 98-99...

 

BTW: napisalem CI priva jakies 2 tygodnie temu, dostales ?

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie splacilem tego bardzo zadluzonego , bo nie mam tyle kasy , a tam jest okolo 1000złł do splacenia bo to w euro przeliczane, a mialem jeszcze 2 konta ktore splacalem na biezaco to mi powiazali po czasie z tym zadluzonym. I taka motanina sie porobila , musialem dzwonic do US i nic nie zalatwilem. 

 

Na Kobiego to pozyczke wzielem :D , i musze sprzedac te jerseye ktore mam zeby sie kasa zwrocila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem paczkę od kuzynki i w niej rzeczy od Księżyca., które licytowałem co jakiś czas. No i zdziwko: zamawiałem u niego wszystkie S i są S tylko te S to bardziej jak hmmm duże M lub nawet L bym powiedział. Przy moich 179 cm długie do kolan nie są ale...prawie :)
Wobec tego pytanie: czy ktoś z Was praktykował skracanie Jersey'ów i czy po skróceniu ich trzymają one nadal fason? Nie robią się zbyt kwadratowe?? Na pewno macie z tym jakies doświadczenia więc poradzicie jak poinstruować krawca aby nie spieprzył sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy ile skrocisz, jakis czas temu widzialen na allegro fajny jersey ktory ktos spieprzyl za duzo skrajacaj przez co stal sie jak to okresliles badziej kawdratowy. Jesli masz autentyki to jak bym nie ryzykowal

Zalezy ile skrocisz, jakis czas temu widzialen na allegro fajny jersey ktory ktos spieprzyl za duzo skrajacaj przez co stal sie jak to okresliles badziej kawdratowy. Jesli masz autentyki to jak bym nie ryzykowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.