Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

kilka nowych , jeszcze nie dodanych do kolekcji perełek :smile:

 

to lecimy od najmniej rzadkiego :

 

MJ Swingman rookie 

 

DSCN9300.JPG

 

Wade Retro Swingman ( w koncu dorwałem oryginal : ) )

 

DSCN9186.JPG

 

LBJ Retro Autentyk Hardwood Classics 

 

DSCN9265.JPG

 

MJ Autenyk ( niestety bez nazwiska ) rocznik 1987-1989

 

DSCN9150.JPG

 

i w koncu przyszedl dzisiaj , Kobe meczowka 1997-98 :grin:

z tego co sie orientowalem to nie wypuscili pro cutow w tym sezonie Kobiego , do tego rozmiar nie jest standardowy. Jestem mysli ze Kobe w drugim sezonie po przezuceniu sie z firmy jerseyow Champion na Nike mogl sobie sprawdzic powiedzmy rozmiar M i L od nike , czyli 42 i 46 rozmiary  i wybral 46,( jak wiadomo w zaleznosci od firmy jerseyow rozmiarowki roznily sie od siebie w szerokosci i dlugosci ) , bo tylko takie meczowki widzialem z certyfikatami , byc moze w rozmiarze 42 tez chwile pogral na poczatku swojego drugiego sezonu, lub wcale nie gral ale jestem mysli ze ten jersey wisial w szatni i byl robiony dla Kobiego :tongue: Taka jest moja hipoteza heh, chetnie wyslucham waszych.

 

DSCN9225.JPG

 

Oczywiscie wiecej szczegolow moich ciekawych zdobyczy w naszych zbiorach w linku "metki szczegoly itp."

 

 

 

___________________________________________________________________________________________

 

 

-50zł na kazdym jersey ktory wystawilem na sprzedaz na forum , okazja panowie ! ( ceny i tak sa dobre bez obniżki )

 

jerseye wystawilem w temacie kupie/sprzedam

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eazyonee ty i swingmany...

 

Apropos kolekcjonowania koszulek wiecie jaka jest najbardziej poszukiwana koszulka nba ? ....podobno ;-)

 

 

Kupuje tylko rzadkie modele ktore sa na prawde koazckie i nie ma autenykow tych modeli :)

 

okresl sie czy to ma byc autentyk pro cut meczowka czy swingman :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe , nikt tego nie wie czy jest to meczowka szyta dla LAL , czy byl to czysty jersey faktycznie... nie ma certyfikatu wiec mozna tylko przypuszczac , nie wiem czy jak doszywaja literki i wszystko , to robia to tak jak w meczowkach 1 nicia ? w moim Kobe wszystko jest na prawde perfekcyjnie wykonane.

 

Tak to jest z jerseyami bez COA... tak na dobra sprawe to kazdy jersey wygladajacy jak meczowka danego gracza mogl byc pusty z naszytymi literami , ale ja tam wole myslec ze to mogl byc game issued :grin: nie zmienia to jednak faktu ze te jerseye i tak maja swoja wartosc w zaleznosci od jerseya.

 

Ja od razu pomyslalem o meczowce Rodmana z LAL , albo pro kucie MJ'a "45" 

 

 

_________________________________________________________________________

 

przy okazji ten LBJ "CAVS" jest swietnie zrobiony , zobaczcie sami 

 

DSCN9285.JPG

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczal od 44 od champion , ja nie mam na mysli kompletu zapasowego , tylko jerseya zrobionego dla Bryanta w rozmiarze 42+4 ,

 

V.Carter przez cala kariere swiruje z rozmiarami od L do XXXL , czasem w 1 sezonie mial 3-4 rozne rozmiary jerseya , sam pewnie tez bym kombinowal z rozmiarami :)

 

Nie pozostaje nic innego jak napisac do Kobiego czy mial cos wspolnego z tym jersey :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.