Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

prosiłem o to kilka dni temu i niestety nie dostałem zdjecia...

wobec tego ja też się nie nastawiam na to, że dostane to zdjęcie.

 

a jak z tą koszulką melo?

http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/44/93/72/18/4493721845

http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/44/93/72/18/4493721845_1

http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/44/93/72/18/4493721845_2

 

 

I tak wiemy, że z Allegro... :smile:.

 

Pokaż dolną metkę

 

@Richie, te zdjęcia wysyłem w takiej formie nie po to żeby coś utrzymać w tajemnicy tylko dlatego, że wtedy są większe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do fullmoona to też nie wiem czy sobie je podbija czy nie- pewnie jak wychodzi za autentyka w "chodliwym" rozmiarze poniżej 40$ to może i podbija bo nie ma się co dziwić ale ostatni miesiąc ja u niego licytowałem koszulki i powiem Wam, że nie dostałem ani razu maila, że mogę kupić koszulkę w podobnej cenie- a sam właśnie w tej sprawie pisałem.

 

Może z autentykami ma inaczej, ale przykładowo- licytowałem koszulkę rose'a i 4 razy pod rząd przegrałem licytację i za każdym razem zaraz po zakończeniu aukcji wystawiał kolejną koszulkę w tym samym rozmiarze od 9,99. Rzecz w tym, że ciężko się dowiedzieć, czy odpuszczać czy może akurat TA aukcja będzie ostatnią. Zatem za każdym razem dochodziłem do 100-110$ a kończyło się np koło 130. Aż w końcu zdecydowałem się licytować DO KOŃCA i wylicytowałem. Teraz obserwuję jego aukcję ale chyba tylko po to aby sie wkurzyć, że np komuś wkońcu udało się ją wylicytować za 80-90$ ;)

 

Z kolei inne koszulki również autentyki dochodzą do niższych cen. Takiego np Howarda w Magic można czasem dostać już za 60-65$. Z kolei James biały lub czarny raczej nie schodzi poniżej 90...

 

Nie ma reguły- fakt jest taki że licytowałem mnóstwo koszulek (głównie autentyki) zakupiłem w końcu kilka sztuk i ani razu nie otrzymałem propozycji. Może dlatego że to autentyki i wie że itak się sprzedadzą? Może dlatego że jestem nowym użytkownikiem na ebayu i do tego z poza US?

 

Pewne jest że na rabaty nie ma co liczyć ;) Kupiłem 5 (!) autentyków (w jednych zakupach) i jedne spodenki i nie dostałem rabatu ani nic:( A jak sobie przeliczycie cenę autentyków to wiecie że mówie już o sporej kasie (bynajmniej jak dla mnie) widocznie wychodzi z założenia że to itak tanio- i pewnie ma rację.

 

Wkurza mnie tylko ten utrudniony kontakt :( No ale ma sporo pracy... trzeba się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie u fullmoonjerseys wszystkie są og i nie ma co się obawiać?

 

btw. Jaki rozmiar powinienem brać jak mam 175cm wzrostu i 67kg wagi?

 

Użytkownik Richie ma złotego Birda i Raptora Rose'a , które będą na Ciebie idealne więc podbijaj do niego. Ja mam 179 i 76kg i powiem Ci , że M jest za duze także dobrze się nad rozmiarami zastanów przed zakupem u FullMoon'a. Te 2 koszulki , o których mówię są na mnie przymałe ale na Ciebie będą idealne. Więc nie zastanawiałbym się ani chwili tylko podbijal do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Richie ma złotego Birda i Raptora Rose'a , które będą na Ciebie idealne więc podbijaj do niego. Ja mam 179 i 76kg i powiem Ci , że M jest za duze także dobrze się nad rozmiarami zastanów przed zakupem u FullMoon'a. Te 2 koszulki , o których mówię są na mnie przymałe ale na Ciebie będą idealne. Więc nie zastanawiałbym się ani chwili tylko podbijal do niego

Pewnie się zgłosze jak zarobie kase, najpierw musze pojechać do Niemiec na trochę :) Dzięki za rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarła do mnie pierwsza z 2 paczek od fullmoona ;) Zatem jestem szczęśliwym posiadaczem pierwszego mojego autentyka :D Jest to koszulka D-Wade'a czarna rozmiar XL. Tutaj mam mały problem bo koszulka ma na dole napisane XL a na szyi jest mała metka i pod napisem Made in Taiwan jest oznaczenie "XL2" Koszulka rozmiarom odpowiada bardziej 2 XL z tego co pisał wcześniej DedeRR czyli około 95 cm długości z przodu i ok 58 szerokości.

 

Teraz troche się boję bo 2 koszulki zamówiłem 2XL bo nie było XL i jeżeli są jeszcze szersze to już może mi trochę przeszkadzać.

 

Jeszcze pytanko- jeżeli paczka doszła a ja nie otrzymałem dodatkowych opłat a już mam paczkę, to czy procedura oclenia zostałą pominięta? Czy może jeszcze się ze mną skontaktują?

 

P.S. Wieczorem postaram się wrzucić kilka fotek koszulki i podać dokładne wymiary:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.