Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, wczoraj zamówiłem u fullmoona koszulkę i zaraz po zakupie pokazała się opcja aby zapłacić już teraz przez PAY PAL- zapłaciłem ale wysłałem od razu wiadomość do fullmoona, że jeszcze interesuje mnie jedna koszulka itd. Ogólnie że jeszcze nie skończyłem zakupów.

 

Dziś otrzymałem info pt.

Your order has been scheduled for shipment!

 

a zaraz po nim maila z ebay z wiadomością od fullmoona: Your item has shipped and will be arriving shortly ...

 

i podano nr przesyłki.

 

 

WTF!!!??? Czy to znaczy że już nic nie dobiorę? Dziś jeszcze napisałem, aby nie wysyłać. Ale chyba wiecie że on te wiadomości z ebaya słabo odczytuje... Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zima... to to prawie 400 zł za koszulkę :( w takim wypadku już chyba drugiego autentyka i spodenek nie dokupię :(

 

Ale to dziwne że w sobotę wysyłki wychodzą i to tak szybko zaraz po zakupie gościu pakuje i wysyła.... w jednej strony to fajnie:) ale dla mnie akurat słabo

Edytowane przez Pat82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napisałem już 2 maile poprzez EBAY o tej samej treści z wyboldowanym PLEASE DO NOT SEND YET! :)

 

ale ogólnie od tygodnia go wypytuję o dostępność pewnego towaru i trochę olewa :P Nie wiem czy on wie co ma/będzie miał do wystawienia czy to całkowicie na żywioł. Bo jak np ma to co mnie interesuje to napisałem aby mi zrobił aukcję kup teraz i bym dokupił i by szybciej było... ale nie odpowiada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ ja nie narzekam, serwis niesamowity- wpłata a po 6 godzinach paczka idzie :) po prostu nie spodziewałem się tak szybko a maila wysłałem zaraz o zakończeniu aukcji i wpłacie. Dziś mi odpisał "OK" w sumie pytałem o inne koszulki i dostępność spodenek, ale to OK chyba było odnośnie paczki także może jeszcze nie wysłał;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza aukcją raczej nie da rady. Będziesz musiał osobno je kupić. Z tego co pamiętam (przynajmniej kiedyś tak było), fullmoon miał stawkę podstawową za wysyłkę + doliczał jakąś kwotę za każdy kolejny przedmiot, więc nawet bez jego pomocy powinieneś być w stanie obliczyć ile Ci to wyjdzie.

 

BTW. im większe zakupy, tym większa szansa nadziania się na cło. Warto o tym pamiętać w kalkulacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pisał o tym, że jakoś 18$ za pierwszy zakup a 9 a zakżdy kolejny. Tylko pisał coś o 3 koszulkach, a powyżej 3 jakieś inne opłaty... tzn pewnie większa paczka więc coś tam jeszcze... no i pewnie ryzyko cła . On ma na aukcjach napisane że to raczej chodzi o wagę paczki (daje przykład 3 koszulek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pisał o tym, że jakoś 18$ za pierwszy zakup a 9 a zakżdy kolejny. Tylko pisał coś o 3 koszulkach, a powyżej 3 jakieś inne opłaty... tzn pewnie większa paczka więc coś tam jeszcze... no i pewnie ryzyko cła . On ma na aukcjach napisane że to raczej chodzi o wagę paczki (daje przykład 3 koszulek)

A z tym cłem to o co chodzi. Na jakiej podstawie, ktoś ma mnie okradać po drodze? Jeszcze jak bym sprzedał dwie na allegro to podatek by wypadało zapłacić jakiś? A tak serio to jest to jakoś opisane, albo unormowane itd? Czy to tylko widzi misie jakiegoś urzędasa z jakiegoś super potrzebnego urzędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urząd Celny. Normalne cło przy kupnie towarów spoza UE. Poszukaj sobie w google jakiś wątek "zakupy w usa" czy coś w ten deseń.

Wszystko tak pięknie pomyslane, żeby przypadkiem komuś nie przyszło do głowy na tym zarobić. Chciałem kilka upchnać na allegro ale z tego co widzę, jak dorzucą cło 12% i VAT 12% to wyjdzie na minus taki interes. Mój kraj... taki piękny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.