Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uprzedzam, że będę tego larry Johnsona licytował dość grubo:) pewnie nawet jak się fejkiem okaże ( po prostu kocham LJ'a a ta koszulka mnie się ogromnie podoba, miło że mam już 2 koszulki LJ'a) więc możemy się dogadać na PRV ile chcesz dać najwięcej i może uda się uniknąć "przelicytowania się" dla mnie- must have :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jeszcze raz sprawa Autentyków i ich wymiarów- na mnie najlepiej lezy ok 56 cm w klatce i 80 (może być więcej) długości.

 

1. Jaki by był optymalny rozmiar Autentyka na mnie? Xl? L a może 2XL? Każda podpowiedź mile widziana...

 

2. Swingmany- Podobna sytuacja- M czy może jednak L? Mam swingmana Jamesa Heat i ma właśnie takie wymiary ale może on być fejkiem więc nie wiem czy jest standardowym rozmiarem.

 

Chodzi oczywiście o zakupy u fullmoona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :smile: a L swingmeny to duża różnica (w cm) w stosunku do M? i podobnie z autentykami- tzn 2XL dużo więcej w szerokości?

 

Długość nie ma dużego znaczenia;)

zalezy jaki auhentic, mam np auhtentic lakers nike w rozmiarze 44 i byłby dla ciebie idealny a to nie rozmiar XL, co do swingmanów to M, rozmiar L bedzie miał juz ok 58-60 cm szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eliasz

Mam 191cm wzrostu, jestem normalnej postury. Autentyk Rev30 2XL jest na mnie idealny. Jest taki... Lekko luźny, czarnuszy można powiedzieć :-)

Aha, autentyk jest w ciul długi, wiec pod tym względem będzie duży, ale to każdy rozmiar. Za pół godziny wrzucę porównanie długości Swingmana L, autentyka 2XL i zwykłej koszulki :-D

Edytowane przez DedeRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x0o5zc.jpg

 

Sorry, panowie, jakie jest światło wieczorem, każdy widzi ;p
Zwykłej koszulki nie zmieściłem.
Ale porobiłem pomiary. Wychodzi tak:
Oden to stara wersja swingmana, jeszcze nie Rev30. Szerokość Lki to 60cm, długość od najwyższego punktu do najniższego to 89cm.
Monta to nowy swingman, Rev30. Tutaj Lka ma 58cm szerokości przy 89cm długości, mierzonej tak jak w poprzednim przypadku.

Dwight to autentyk Rev30. 2XL ma szerokość 57,8 cm, przy długości 98cm, mierzonej tak jak w pozostałych przypadkach.

 

Ale serio. Teraz już chyba żadnego Swingmana nie kupię. Polecam wszystkim autentyki. Tutaj jest po prostu przepaść jakościowa. Czas polować na jakiegoś autentyka San Antonio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki Dede mocno mnie przekonujesz do autentyków i do tego...że już sam nie wiem jaki mam rozmiar :P bo te 58 przy rev 30 to również można przeboleć... choć XL wydaje się być idealną opcją.

 

A napisz proszę jeszcze w którym punkcie mierzysz szerokość? Zaraz pod pachami? nie wiem czy to ma znaczenie przy rev 30 (tego nie wiem) bo w niektórych koszulkach jak przy tym Odenie- tam jest koszulka poszerzana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.