Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, tez bym sie podpial, ale pewnie juz za pozno, co?

 

Ja się zamierzam z zakupami:) Ale mój problem jest taki, że nie mam pay pala jeszcze a z chęcią bym coś kupił. Daj znac na priv może jakoś ogarniemy- nie wiem ile fullmoon w paczce może wysłać, bo ja bym chciał ze 2 koszulki i może spodenki ale to też bym musiał poczytać o paypalu itp... jakoś się zgadamy, może Cie poproszę o zakup czy jakąś licytację i Tobie wrzucę kase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/galeria/3724172/1#zdj3
Co z tym, zaskakująco dobrze te szycia wyglądają

I tak btw. jakby ten jersey:
http://www.ebay.com/itm/New-York-Knicks-Carmelo-Anthony-Black-Melo-Swingman-NBA-Jersey-sz-S-/360981072437?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item540c260a35
od fullmoon'a nie poszedł i stał w następnej akcji również na tym samym poziomie cenowym to bardzo chętnie podepnę się do zamówienia

Edytowane przez Smakowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

W jakiej cenie można nabyć oryginalną koszulkę NBA? Trochę poczytałem (bo to co wypisujecie tutaj to dla mnie wciąż czarna magia, nie ten poziom reprezentuję, niestety ;) ) o swigmanach, replikach i authenticach i wydaje mi się, że taniej niż 120zł będzie okazją (mówię o koszulkach nowych). Czy mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nowe z allegro (oryginalne), to 120 zł to okazyjna cena. Nowe jerseye z Adidasa w sklepach kosztują od 150zł (repliki) i 200 (swingmany).
Jest jeszcze opcja kupowania na ebayu. Tam łącznie z wysyłką można dostać koszulkę za mniej więcej tyle ile mówisz (np. fullmoonjerseys).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nowe z allegro (oryginalne), to 120 zł to okazyjna cena. Nowe jerseye z Adidasa w sklepach kosztują od 150zł (repliki) i 200 (swingmany).

Jest jeszcze opcja kupowania na ebayu. Tam łącznie z wysyłką można dostać koszulkę za mniej więcej tyle ile mówisz (np. fullmoonjerseys).

 

DedeRR a możesz mi dać namiar na sklepy ze swingmanami za 200 gdzie będę miał pewność że są OG (może być też allegro ale swingmanów tam nie widziałem po za tym sprzedawcą co z Australii wysyła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DedeRR a możesz mi dać namiar na sklepy ze swingmanami za 200 gdzie będę miał pewność że są OG (może być też allegro ale swingmanów tam nie widziałem po za tym sprzedawcą co z Australii wysyła).

http://www.ebay.com/sch/fullmoonjerseys/m.html?item=360982802656&hash=item540c4070e0&pt=US_Basketball_Fan_Shop&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562 tutaj masz wcześniej wspomnianego fullmona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. W sklepie koszykarza dostaniesz za 200 swinga Duranta. A za 250 to już każdego swinga dostaniesz. Mają teraz hardwood classics za 250- Ewing, Magic, Larry, Shaq, Rodman.

 

Koszulka Timmy'ego była w praniu. Jutro dam foty.

Edytowane przez DedeRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.