Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

nie podobami sie kilka rzeczy w tej koszulce. jesli byla kupiona w usa, np. w footlokerze, to na papierowej metce bylaby dodatkowa naklejka z kodem, cena i innymi informacjami.

 

nie podoba mi sie material "papierowy" po wewnetrznej stronie tama gdzie sa wyszycia, z reguly koszulki oryginalne tego nie maja, choc z tego co widzialem na ebayu po malym researchu, wyglada na to, ze miec moga. niemniej w tym przypadku, ten material jest wyciety bardzo niechlujnie, to sie nie zdarza w og.

 

3 sprawa. te koszulki wyszly bez przedluzenia. nie znalazlem w oryginalnym sklepie na ebayu koszulki z +2.

 

choc moge sie mylic.

 

powinna byc jeszcze 1 metka, po wew stronie koszulki, wszyta z boku w laczenie/szew boczny. tam powinien byc kod i data produkcji koszulki. ale to musi potwierdzic osoba, ktora ma oryginalnego swingmana rewv30 na tym forum, sa chyba tacy?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno byc cos takiego jak to

https://picasaweb.google.com/115096531076566132581/KoszulkiJerseys?authkey=Gv1sRgCJy41viKnuiqXg#6020331705648517570

w moim autentyku rev30 jest praktycznie taka sama ale zgieta w pol, po jednej stronie w kwadracie jest kod z kwadracikow, po 2 stronie miesiac i rok produkcji i 2 numery seryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że tak długo. Oto metka z tego mojego Ellisa. W specjalnych edycjach ta metka jest na kołnierzu. Niestety nie mam już mojego Garnetta, ale tam była we wspomnianym miejscu, była identyczna.

2vuy51d.jpg

Edytowane przez DedeRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli mają, to niech wrzuci foto, bo Duncan, którego kiedyś tutaj wrzucałem okazał się jednak fejkiem. Ma tą metkę, ale zdecydowanie gorzej wykonaną, takie kropeczki z numerów odpadają, i metki papierowe wyglądają, jakby były drukowane w domu na drukarce za 100 pln.

No trudno, może to jak z jazdą samochodem. Jak nie obetrzesz to się nie nauczysz.

 

House, ile miałbym czasu?

Bo moje zamówienie juz leci do mnie wraz ze znajomą, a fullmoonjerseys wystawiła najpiękniejszą koszulkę ever.

No i jak do przesyłki się dorzucam?

Edytowane przez DedeRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok idę płakać do kąta :smile: Koniecznie podeślij fotki nowych jerseyów jak już dostaniecie paczkę :smile:

 

Japi****le.. i po co ja patrzyłem na aukcje fullmoona?

http://www.ebay.pl/itm/Adidas-Portland-Trailblazers-Lillard-White-Rip-City-Swingman-NBA-Jersey-sz-L-/360980755442?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item540c2133f2

Jersey marzenie.. inna sprawa, że pewnie i tak bym nie wylicytował :tongue:

Edytowane przez kolek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.