Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem nowym uzytkownikiem. Chcialbym wymienic lub ewentualnie sprzedac koszulke dwyanea wadea 3 miami heat swingman christmas edition. Jest nowa, z metkami, wszystko naszywane, przeciez sie na pewno Panstwo znacie. Dlaczego chce sprzedac/wymienic? Gdyz rozmiar L jest na mnie za duzy! Jakby ktos mial jakies ciekawe propozycje to prosze pisac, komentowac. Cena do negocjacji. Tutaj znajdziecie aukcje:

 

http://allegro.pl/miami-heat-swingman-wade-3-christmas-l-unikat-i4394971205.html

 

 

Dysponuje tez paroma innymi koszulkami ktore nota bene sa dobre rozmiarowo ale jakby ktos mial jakies ciekawe pomysly prosze pytac. Wszystkie sa ze stanow, adidasa, swingman:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem nowym uzytkownikiem. Chcialbym wymienic lub ewentualnie sprzedac koszulke dwyanea wadea 3 miami heat swingman christmas edition. Jest nowa, z metkami, wszystko naszywane, przeciez sie na pewno Panstwo znacie. Dlaczego chce sprzedac/wymienic? Gdyz rozmiar L jest na mnie za duzy! Jakby ktos mial jakies ciekawe propozycje to prosze pisac, komentowac. Cena do negocjacji. Tutaj znajdziecie aukcje:

 

http://allegro.pl/miami-heat-swingman-wade-3-christmas-l-unikat-i4394971205.html

 

 

Dysponuje tez paroma innymi koszulkami ktore nota bene sa dobre rozmiarowo ale jakby ktos mial jakies ciekawe pomysly prosze pytac. Wszystkie sa ze stanow, adidasa, swingman:)

jest specjalny dział do składania ofert sprzedaży wiec to chyba bedzie lepsze miejsce niż tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj link do tego specjalnego dzialu. Babcia mojej dziewczyny mieszka w miami. Ja bywam tylko w Philadelphi. Kto nosi paragony? A ze nie mierzylem bo WSZYSTKIE KOSZULKI mam w rozmiarze L ale ta jak widac jest z rekawkiem wiec po prostu wyglada na za duza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest zainteresowany to dajcie sobie spokoj. Macie swoje zdanie, ja mam swoje. Co ci tu smierdzi niby? Zaraz wrzuce fotke lebronow xi moich to pewnie tez fejki z footlockera w krk...

Richie "A co to, w Miami nie ma sklepów z fejkami? W stanach też sprzedają podróbki, nawet w dużych centrach handlowych"

 

IMHO twoje jerseye lebrona i birda mi smierdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.