Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

patrzcie co przyszlo:)

10517078_10202428410975095_316857895_n.j

 

10531173_10202428407975020_996084685_n.j

wiecej dokladnych fotek w folderze na mojej picasie. swietna koszulka, firma swietnie poradzila sobie z wyszyciem numerow i nazwiska, nie ma do czeego sie przyczepic. 5 troche znieksztalcona ale nawet meczowe mwp tak maja. swietne koloory, zawsze mialem slabosc do strojow knicks. sprobuje teraz zrobic tak niebieska ale kupienie takiego blanka graniczy z cudem... choc moze kiedys. chyba moj ulubiony jersey do chodzenia w tej chwili. wygodny i te kolory:)

 

szkoda tylko, ze nie 2xl ale nie bede narzekal, jest dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, serio to jest robione na zamówienie? Miałem pomysł kupna u fullmoona blanka Rocketsow i zrobienia Olajuwona, ale doszedłem do wniosku, że nie wyjdzie tak fajnie, a tu proszę. Ale już za późno, Oden i Howard zapłacone.

Może kiedyś.

Tak czy siak, koszuleczka przekozak.

Edytowane przez DedeRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po za fullmoonem, są jeszcze jacyś sprawdzeni sprzedawcy? U full moona widzę bardzo dużo towaru ale tego co mnie interesuje akurat nie ma- wiem że pewnie trzeba czekać na rozmiarówkę, ale pewnie nie tylko ja śledzę jego aukcję ;)

 

P.S. Ktoś szukał koszulki MWP away NY :

 

http://www.ebay.com/itm/ADIDAS-REVOLUTION-30-SWINGMAN-NEW-YORK-KNICKS-WORLD-PEACE-BLUE-MEDIUM-/360976138459?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item540bdac0db

 

http://www.ebay.com/itm/ADIDAS-REVOLUTION-30-SWINGMAN-NEW-YORK-KNICKS-WORLD-PEACE-BLUE-MEDIUM-/301231516135?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item4622cc29e7

 

jest chyba cała rozmiarówka

Edytowane przez Pat82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.