Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero dostrzeglem ze juz sa szroty od M&N , i zastanawiam sie nad kupnem ! :D

100zł taniej , to calkiem fajna okazja ! 

 

http://www.ebay.com/itm/400733168975?var=670277780151&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Czy ktos juz nabyl jakies szorty od M&N ? Z tego co pamietam to BadBoys nie mogl sie doczekac :)

 

Ja czekam z nadzieja ze beda biale szorty HEAT z lat 90 :) , czarne juz sa ze zlotym logo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dostrzeglem ze juz sa szroty od M&N , i zastanawiam sie nad kupnem ! :grin:

100zł taniej , to calkiem fajna okazja ! 

 

http://www.ebay.com/itm/400733168975?var=670277780151&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Czy ktos juz nabyl jakies szorty od M&N ? Z tego co pamietam to BadBoys nie mogl sie doczekac :smile:

 

Ja czekam z nadzieja ze beda biale szorty HEAT z lat 90 :smile: , czarne juz sa ze zlotym logo !

 

A po co kupować od M&N jak można kupić meczowe za śmieszne pieniądze.

http://www.ebay.com/itm/Miami-Heat-Authentic-On-Court-Game-Shorts-Nike-/251568216589?ssPageName=STRK%3AMEWAX%3AIT&_trksid=p2047675.l2557&nma=true&si=e%252FbB0e98IR%252BWt8%252F3s0jphCw0m94%253D&orig_cvip=true&rt=nc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodenki wygladaja faajnie! b. ladnie zrobione, ciekawi mnie jednak jak rozciagliwe sa to materialy i jaki jest dokladny kroj.

meczowe spodenki i autentyki, maja w kroszu wszyty romb, co powoduje, ze spodenki sa wygodne, te nie wygladaja na to by to mialy, choc to mozna nadrobic inaczej...

boje sie tez, ze rozmiarowo moga nie podpasowac.

2xl moze byc wciaz za krotkie i za szerokie w pasie. poczekam na wiecej informacji i fotek, ktore pojawia sie pewnie predzej czy pozniej na innych forach.

 

mam czerwone bulls rev30 belinellego. sa fajne ale duzo bardzie wole te nike'a. predzej czy pozniej pewnie zdobede nike'a a te sprzedam, chyba, ze uda mi sie dorwac m&n w dobrej cenie ale pewnie jak je dostane i tak bede sie ogladal za czerwonym imeczowkami nike'a... czyli albo nic albo najlepsza najbardziej zblizona do meczowek wersja.

 

co do spodenek. dodalem alt pacers zolte w paski, rozmiar artesta(40+2+3), do koszulki, ktora mam:)

na dniach sie tez okaze, czy bede mial koszulke meczowa rona #91 niestety, nie w jego rozmiarze (48+4 zamiast 50+4)

w tym tygodniu przyjdzie tez autentyk knicks bialy, ktory bedzie chyba moja ulubiona koszulka do chodzenia!:)

to tak z aktualnosci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie zauwazylem ich na ebayU , Piekne sa !

niestety nie moj size :( , ma ktos spodenki meczowe od nike w rozmiarze 44 ? Bede bardzo wdzieczny za dokladne wymiary ( dlugosc, pas i szeroksc nogawki na dole )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem ich na ebayU , Piekne sa !

niestety nie moj size :( , ma ktos spodenki meczowe od nike w rozmiarze 44 ? Bede bardzo wdzieczny za dokladne wymiary ( dlugosc, pas i szeroksc nogawki na dole )

 

pas powinny być około 18 cala na płasko jak guma nie jest już rozciągnięta nojka guma nawet od 17.5 cala rozciągnięta 18.5 i więcej,

długość całkowita około 22 cala zależy ile masz przedłużone +2, +3 a nawet zdażają się +4,

szerokość nogawki około 15 cali fajne szeroki :-)

Tyle

Proszę.

:rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.