Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Napisales ze masz 185 to tylko 6 cm mniej niz ja a pisza mi tu o wybraniu S wiec juz teraz nie wiem calkiem co zabrac/

STary!! Napisałeś wczoraj, że masz 179 cm, w 24 godziny urosłeś o 6 cm? Też tak chcę :smile: Sam mam 179 polecono mi S, więc tak Tobie napisałem.

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie fake.

ludzie zrobcie czasami maly research. ja wiem, ze watek ma mase stron ale niektore rzeczy czesto sie powtarzaja.

 

np. jordan nigdy nie gral w koszulce z bykiem nad nazwiskiem.

to jest jedna z najczesciej wystepujacych podrobek na rynku. do tego zadna koszulka jordana nie miala z boku wszystego logo nba, tak jak to jest w podrabianych i oryginalnych swingmanach z boku.

 

swingman magica to fake. baardzo zly kroj

 

przejrzyjcie czasami pozostale aukcje sprzedajacego. b. czesto ma w swoim zbiorze koszulke, ktora uda sie w 5 sekund rozpoznac jako fake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz zapytam o koszulkę z aukcji :

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=4337104194

 

1. po czym poznać, że to fake

2. czy użytkowanie koszulki (gra w niej) sprawi że "rozpadnie się dużo szybciej niż OG?

3.ile faktycznie warta jest ta właśnie koszulka (chodzi o ten FAKE z aukcji)

 

wiem że pytania tendencyjne, ale powiem szczerze, bardzo lubię zawodnika, koszulka mi się podoba a nie stać mnie na wydatek 300 -400 zł za OG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krój jest bardzo zbliżony do tego z OG. Co do materiału to ten argument bardziej do mnie przemawia...rozumiem, że szybciej się wyeksploatuje:) Gdybym miał dostęp do tych chińczyków co za 80 zł sprzedają byłoby fajnie :D już nawet nie chodzi o czyjeś pośrednictwo, a o cenę... gdyby była w chinach za 40 zł a tutaj za 80 to spoko ale jednak 170 to już nie mały pieniądz a boje się, że po kilku praniach te 170 zł będzie na śmieciach... choć nie wiem, jak by się sprawa miała w przypadku takiej samej OG ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krój jest bardzo zbliżony do tego z OG. Co do materiału to ten argument bardziej do mnie przemawia...rozumiem, że szybciej się wyeksploatuje:) Gdybym miał dostęp do tych chińczyków co za 80 zł sprzedają byłoby fajnie :grin: już nawet nie chodzi o czyjeś pośrednictwo, a o cenę... gdyby była w chinach za 40 zł a tutaj za 80 to spoko ale jednak 170 to już nie mały pieniądz a boje się, że po kilku praniach te 170 zł będzie na śmieciach... choć nie wiem, jak by się sprawa miała w przypadku takiej samej OG ...

 

Z takim podejściem raczej nie zrobisz furory w tym temacie :).

 

Fejki mają kiepski materiał, słabe wykonanie, a przede wszystkim psują rynek oryginalnych koszulek. Loga NBA wyglądają niekiedy jak karykatury, metki przyszywane są gdzie bądź, napisy się odpruwają/spierają/nieszczą, bywają krzywe i kulawe.

 

To tak na początek. Jak chcesz fejki za 20$ - jest pełno na ebay'u, ale w takim układzie nie przychodź potem na forum z żalem, że kupiłeś jersey'a i zupełnie nie wygląda jak na zdjęciu, a poza tym po dwóch praniach nadaje się do kosza. Lepiej dać te 50-60$ (w przeliczeniu) a mieć koszulkę, która nie dość że dobrze wygląda, to jeszcze starczy na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem i to mnie teraz skłoniło do rezygnacji z zakupu fake'a :)

 

Pytałem- bo nie wiedziałem, nie miałem doświadczenia, w temacie. A jeżeli można dostać OG w cenie 50-60$ to zdecydowanie opłaca się dołożyć. Problem tylko w tym że za te 170 zł nie bardzo mogę znaleźć takiej koszulki:P a na allegro są tylko te z australii za 370 zł...

 

Z zakupami na ebayu nie mam niestety obycia (tak wiem, w dzisiejszych czasach to nie do wiary) a i nie widziałem takowej w takiej cenie.

 

Pozostaje mi cierpliwie czekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź panie na profil fullmoona, oferuje setki koszulek po świetnych cenach 

 

http://www.ebay.com/sch/BasketballNBA-/24442/m.html?item=360970234558&ssPageName=STRK%3AMEWAX%3AIT&_ssn=fullmoonjerseys

 

W przypadku tego sprzedawcy masz pewność, że kupujesz oryginalny towar i z łatwością znajdziesz swingmanna  za rozsądną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fullmoon'a na prawdę polecam, można u niego dostać fajne jerseye za nie małe, co śmieszne pieniądze. Pół roku temu wylicytowałem limitowaną wersję Swingmana Monty Ellis'a za, uwaga, 50 zł.

 

$(KGrHqN,!n0FHdQY2RglBR4yZOi3MQ~~60_35.J

 

Choć muszę, przyznać, że kiepsko jest z tak wielkim nadrukiem w przypadku swingmanów. Raz zapomniałem przekręcić na drugą stronę w praniu i się trochę poprzecierał, co nie zmienia faktu, że koszulka jest ekstra.

 

A teraz jeszcze wyciągnąłem za 30 zł Swingmana Odena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.