Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

niestety. ramiaczka w koszulkach nba zawsze kojarzwyly mi sie z logo... szkoda.

choc z 2 strony w mlb fajnie to wyglada, tylko tam nikt nie chce wprowadzac tym kosztem reklam...

niestety duzo zespolow bedzie musialo zrezygnowac z alt nogo nad nazwiskiem. celtics maja koniczynke nad nazwiskiem, bulls byka itd...

plus jest taki, ze powinno byc duzo wyprzedazy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie tego przedmiotu- czy OG czy warto za tę cenę?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=4337104194&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

z góry dzięki za odp.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Pat82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź richie- a po czym można poznać czy to Fake? no i czy różnica w materiałach z których jest wykonana jest tak duża - tzn rozumiem, że koszulka szybciej się zniszczy podczas eksploatowania?

 

Mam kilka koszulek ale jakoś nigdy nie zwracałem uwagi czy są OG czy fake, bo na naszym rynku większość zakładałem z góry że były podróbkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź richie- a po czym można poznać czy to Fake? no i czy różnica w materiałach z których jest wykonana jest tak duża - tzn rozumiem, że koszulka szybciej się zniszczy podczas eksploatowania?

 

Mam kilka koszulek ale jakoś nigdy nie zwracałem uwagi czy są OG czy fake, bo na naszym rynku większość zakładałem z góry że były podróbkami ;)

 

 

Zrob fotki , wrzuc tutaj na forum , jak masz jakies swingmany to podaj od razu wymiary to CI pomozemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o tę koszulkę, zakupiłem ją w Manchesterze jakoś w 2006 roku, w sklepie sportowym chyba Foot Lockera. Piszę akurat o tej, bo w sumie nigdy jej nie używałem i kupiłem tylko dlatego, że po prostu "była na sprzedaż w sklepie" :smile: w Polsce nie było wtedy w sklepach za bardzo koszulek NBA.

 

Ile mógłbym dostać za taką koszulkę? Może są chętni na wymianę? Zdjęcia:

 

 

 

Napisy na koszulce są jakby "gumowe", fakt że koszulka nie była za bardzo używana, ale itak po 10 latach wygląda jak nowa:)

post-3207-0-53994300-1403444073_thumb.jpg

post-3207-0-94677800-1403444081_thumb.jpg

Edytowane przez Pat82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.