Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas tripu do USA wziąłem sobie Wasze rady do serca i niestety nic nie kupiłem :)
W każdym razie jest kilka sklepów gdzie swingmany i koszulki gdzie wszystko jest wyszywane ale w bardzo c***owej jakości, Tam znalazłem koszulki Knicks i Nets po 39 USD oraz w ATlantic City w outlecie koszulki Philly, Lakers i chyba Bulls za 25 czy jakoś tak USD. Wiem jedno, to co mowił BB2 - oszczedzac i kupowac authentici. Obczaiłem je w NYC i to jest po prostu sztos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że chyba nie widziałem ale jak zrzucę wszystkie fotki i je obejrzę to może gdzieś mi to mignie.
Aha tak ch***** zaopatrzonego sklepu jak w Toronto to nie widziałem nigdy i nigdzie. Tam to jednak sport nr 1 to hokej i jak wbijasz do sklepu hokejowego to do wyboru masz milion produktow wszystkich druzyn z NHL w jakości od najgorszej i najtańszej do najlepszej i najdroższej. Myslalem ze w sklepie przy hali bedzie inaczej ale tak nie było. Kosuzlki tylko jednego zawodnika :)

Za to na przykład na lotnisku w Filadelfii gdzie miałem godzinna przesiadkę był sklep, w którym można było dostać wszelkie gadżety wszystkich druzyn reprezentujących miasto Filadelfia. I po 100USD były koszulki Iversona i Ervinga z kolekcji Hardwood Classics przynajmniej takie mialy z przodu metki ale poza tym , że były ładnie i grubo wyszywane to sama koszulka była z takiej jakby siatki - nie wiem jak to określić.

Z kolei w Jesrey Gardens czyli chyba największym outlecie w okolicach NYC można bylo kupic Air Maxy od 60 USD, Jordany Flighty od 69 USD, Jordany Jedynki od 50 USD, t-shirty Brooklyn Play Offs 2014 po 6 dolarów, swingmany ale nei z nazwiskami tylko ksywkami graczy NETS od 39 USD, oraz Melo i Amare po 50 przecenione ze 119 czy jakoś tak i to już były fajne i grube koszulki meczowe ale sposób ich wyszycia był żenujący. Tutaj tez w sklepie adidasa były swingmany Bulls po 39 USD i chyba po 19 albo 25 Bostonu.

A Tlantic City czyli w zagłebiu Outletowym koszulki Duranta oraz Bulls i Lakers były od 39 usd do 99. Przy czym po 99 nie znalazłem żadnej a jak już była to przeceniona na 50.

T-shirtów i ciuchów koszykarskich Under ARmour, Jordan , Nike , Adidas było więcej niz jajek na fermie kur. Nie sposob wszystkiego ogarnąć.

W samym NYC nie spotkałem nikogo nawet w czapce KNICKS a byłem chyba wszędzie natomiast w ciuchach NETS spotykałem co minuta przynajmniej 10 osób.

Co do Czapek bo wiem, że tutaj tez jest wielu ich fanatyków to sklepów z nimi jest od zajebania. New Era rządzi wszędzie. Kupić je można od 15 usd. A często jest tak, że jak kupisz jedną za pełną cenę czyli 30 USD bo tyle średnio kosztuje to drugą masz za 1 usd albo za max połowę ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglby ktos podrzuci linka do profilu tego kolesia z allegro co sprzedaje oryginalki?

 

Leonarda bialego chcialem kupic u niego 3 miechy temu moze jeszcze ma

ostatno zamawiałem u niego koszulke w tydzien dotarła do mnie, polecam

 

w sklepie koszykarza jest czarny Parker za 299

Edytowane przez eramus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam posty z samym linkiem.

jakis znak zapytania? kupujesz, sprzedajesz, sprawdzasz oryginalnosc?

 

nowe stroje hornets... mam mieszane uczucia.

bylo duzo ciekawych i ciekawszych wersji/propozycji w sieci

chocby taka http://img23.imageshack.us/img23/6674/l4vx.png

czy taka troche bardziej zakrecona ale tez ciekawa

http://farm8.staticflickr.com/7438/9017265969_1c5b0d2ff2_b.jpg

 

nie rozumiem, czemu logo nba jest nad nazwiskiem z tylu a nie na ramiaczku, sa chyba jakies ogolnie przyjete standardy w lidze w tym wzgledzie i to pewnie sie zmieni. ciekawi mnie czy nad nazwiskiem pojawi sie jakies alternatywne logo szerszeni.

 

fajnie, ze sa prostsze ale moim zdaniem stroje pelicans sa duzo ciekawsze przy duzo gorszych kolorach.

nie podobaja mi sie spodenki. brakuje mi rozciec na dole, nie wiem czemu odchodzi sie od sciagaczy wykanczajacych spodenki. fajnie, ze sa paski ale nie kumam tego 5 kata na dole. na plus za to napis w kolorze spodenek.

 

w koszulkach przede wszystkim brakuje mi paskow. szkoda, ze w sciagaczu wokol szyi nie uzyto 2 pozostalych kolorow z palety. mnie to troche wyglada jak bodrobka...

 

co do alternatywnych, moim zdaniem powinny byc wyjazdowymi, a alt mogloby byc stroje czarne, jesli juz chcieli cos nowego wprowadzac.

 

to w zasadzie tyle z mojej strony. fajnie, ze powracaja te kolory i Ch. niefajnie ,ze to wszystko wyglada tak a nie inaczej. po flagowym projekcje jordana, po tym co robi jordan brand w kwestii wyznacznia trendow, spodziewalem sie czegos, co spowoduje opad mojej szczeki. a tak niestety nie jest.

 

zobaczymy jak stroje beda wygladaly na zawodnikach i w trakcie sezonu, moze to troche zmieni moje podejscie do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bb2 podpisuje się pod tym obiema rękami. Byłem podekscytowany rebrandingiem Charlotte ale strojami jestem mocno rozczarowany. Myślałem, że będą miażdżyć a wyszło mizernie. Ten pierwszy projekt, który wkleiłeś - właśnie takich strojów się spodziewałem.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe logo hornets jest fajne. z 1 strony nawiazuje a z 2 rozwija i wpasowuje sie w dzisiejsze standardy logotypow. tu nie ma sie do czego przyczepic.

 

w strojach juz jest sie do czego przyczepic. jest sporo znakow zapytania, zonaczymy czy beda jeszcze cos w nich zmieniac.

choc im dluzej na nie patrze, tym wydaja mi sie fajniejsze, jednak przesadzono chyba troche z ta prostota.

 

mam tez uwagi co do spodenek. gdybym goscia zobaczyl w nich na ulicy, nie wiedzialbym ,ze to spodenki koszykarskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bb2 - To co zauważyłeś odnośnie nowych strojów Hornets to nie przypadek. Właśnie czytałem na realgm, że od przyszłego sezonu wszystkie drużyny będą mieć logo nba na plecach... Wszyscy wiemy co to oznacza.. Robienie miejsca na reklamy na koszulkach.

 

Źródło: http://m.espn.go.com/nba/story?storyId=11109976&src=desktop&wjb

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez prylok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.