Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dobra - każdy tak mówi ;) Przynajmniej fajny kolor wybrałeś.

 

Carter "must have". Jak cenowo stoją wyjazdowe w stosunku do domowych?

 

Wiciu - james wyglada ok.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez prylok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB2@ VC i MJ Miodzio ! za ile udalo CIe sie kupic MJ'a ? jesli to nie tajemnica ? :smile:

 

BTW :

 

 

Sprzedam Jersey Hill'a autentyk z Pistons size 44 , oddam tanio , chetni pisac priv. oraz

Howarda swingman nowy z metkami w rozmiarze M , "EL MAGIC" z nocy latynowskiej , tez tanio , chetni priv.

 

 

mam kilka nowych zdobyczy , ale niestety czasu brak , jak bede mial troche czasu to zreobie fotki i wrzuce do kolekcji :)

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dotarlem do domu:D

carter spoko. sam jednak nie wiem czy to moze byc meczowka czy "tylko" pro cut

poza wyszyciem apisow, wyglada jak moj fisher. z tego co widzialem, raps nie mieli wyszycia w kiss cut, wiec z zew wyglada jak meczowka. od srodka widac, ze numery i napisy naszywane byly warstwami na koszulke a nie jako caly numer, wiec musze znalezc meczowa koszulke raptors i ja porownac. nawet jesli jednak to tylko pro cut to warto bylo za te cene i pewnie zapoluje wczesniej czy pozniej na pro cuta sklepowego.

 

niemniej nie m tu i nie bylo metki na karku, wiec byc moze tak raptors mieli naszywane to wszystko ale w to toche ciezko mi uwierzyc...

 

jordan zajeb... piekny:)

jest przepasc miedzy jerseyami wykonanymi w usa i jerseyami zrobionymi w chinach. PRZEPASC

i jezeli kolejne jerseye mj'a  beda robione przez m&n w usa, nie odpuszcze zadnego

a chce bialy #23, jakis #45 i czarny w paski czy bez, niewazne, lepiej bez.

w zasadzie jest identycznie wykonany jak jersey pro cut championa jordana, ktory mam. wszystkie szczegoly fajnie wykonczone, tego nie ma u chinczykow niestety:(

 

to sa takie pierdoly ale dodatkowe zszycie sciagaczy pod pachami, czy rozpierdakow po bokach na dole koszulki, czy rogow koszulki na dole, zeby sie to wszystko nie prulo, to tylko male pierdoly ale te male pierdoly powoduja, ze jersey albo jest hujowy albo baardzo fajny.

 

bardzo obawialem sie o gume,  z ktorej zrobione s napisy/numery. na fotkach wygladala troche na ta, ktora jest w kosuzlkach 8403. jednak na zywo prezentuje sie o niebo lepiej, jest grubsza, ma chyba z 1mm grubosci:D sciagacze tez bardzo mile, material z wiekszymi dziurkami, troche cienczy niz w mj'u championa ale tez spoko. same plusy i w porownaniu z koszulka 8403 warta swojej kasy. duzo lepiej odzwierciedla autentyk.

 

troche dziwny kroj koszulki wokol szyi, jest... waska ale takie wtedy byly, na dole i pod pachami jersey jest szerszy, wiec tez na plus. przejrzyjcie moje fotki na picasie. jersey jest swietny i cholernie ciesze sie z jego zakupu!

 

i tym bardziej zaluje tego, ze nie udalo mi sie kupic m&n kobego z all star game'98 bo byl zrobiony w ten sam sposob...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wersja cartera to byl moj chyba 4 czy 5 jersey jaki w ogole mialem:D

chronologicznie:

1995-biala replika shaqa

1996- replika shaqa z dream teamu II

1997- replika shaqa z lakers zolta (mial byc niebieski penny juz wtedy!:)

1998- replika pippena (czarna) - mial byc niebieski garnett(!) ale sklep z francji pomylil wysylki...

1999- replika cartera wyjazdowa

2002- replika jordana wizards wyjazdowa

2004- swingman kobego bialy, autentyk pierce'a (nike), autentyk garnetta (niebieski)

 

jakos tak to mniej wiecej szlo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos sie zastoj zrobil:)

doszlo wczoraj do mojego posrednika 2-3 tyg i powinno byc w polsce

tak jak wspominalem, dalem numery i nazwisko do wyszycia, wyglada praktycznie tak samo jak meczowa!:)

nie kosztowalo malo ale mniej niz w nba.store gdzie naszywaja napisy nie takie same jak powinny miec koszulki meczowe...:)

jeszcze tylko dorwac niebieski...

choc narazie bastuje z zakupami, trzeba troche sprzedac i wyczyscic szafe z "niepotrzebnych" rzeczy...

 

5yetkg.jpg

 

3345dgp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB2 to moj MJ rookie ? :grin: Cene zes ladna dowalil :smile:

 

 

__________________________________________

 

 

Jak by ktos widzial gdzies MJ'a rookie od M&N lub Sand Knita to dajcie mi znac prosze, bo ostatnio mam malo czasu i zadko zagladam na aukcjie,a poluje na ten jersey od jakiegos czasu. ( nie uwzglednajcie od M&N z autografem i ceryfikatem po chodza po kilka tysiecy )

 

Z gory dzieki !

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.