Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie: czy w Nowym Yorku z koszulkami jest tylko NBA STORE czy też są jakieś inne sklepy, w których authentic jerseys można dostać w dobrych cenach? Wiem, że pod New Jersey jest ten największy outlet GARDEN więc może tam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie: czy w Nowym Yorku z koszulkami jest tylko NBA STORE czy też są jakieś inne sklepy, w których authentic jerseys można dostać w dobrych cenach? Wiem, że pod New Jersey jest ten największy outlet GARDEN więc może tam??

 

dość ubogi w MSG i lepszy droższy jednak 5th Av

 

w outletach raczej nie bardzo (tam kupisz tanio swingmany) ale np. w Orlando dość dobry sklep jest w Parku Universal Studio więc who knows? tam kupisz Jordana czy Magica z podpisem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doswiadczenia wiem, ze w kwestii autentykow, duzo wiecej znajdziesz na ebayu.

niestety ale sklepy nastawione sa na swingmany i to co niedzielny kibic bedzie mogl sobie kupic i czym bedzie zainteresowany. a niedzielny kibic nie bedzie wydawal 300$ za koszulke.

 

autentyki do dostania tylko w sklepach klubowych. w czasach gdy autentyki kosztowaly 150$ mozna bylo jeszcze je kupic w footlockerach ale tez raczej  w wersji internetowej sklepu.,..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość ubogi w MSG i lepszy droższy jednak 5th Av

 

w outletach raczej nie bardzo (tam kupisz tanio swingmany) ale np. w Orlando dość dobry sklep jest w Parku Universal Studio więc who knows? tam kupisz Jordana czy Magica z podpisem 

 

Dokładnie, ten na 5th kiedy byłem w 2007 roku był super, ale ceny spore. W Atlantic City w outlecie były całkiem dobre ceny w sklepie ADIDASA na koszulki popularnych grajków. W mniejszych miastach w sklepach typu "mall" można było tanio kupić koszulki byłych graczy NYK, którzy zmienili kluby lub skończyli kariery - z tym że nie autentyki oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto poszukać fanowskich sklepów sportowych, nie tylko poświęconym NBA. Bywa, że potrafią mieć zaskakująco dobry towar. W Las Vegas udało mi się znaleźć sklep gdzie mieli sporo rzadki Mitchell & Nessów. W NY niestety na takowy nie natrafiłem (aczkolwiek nie szukałem zbytnio).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.