Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie najmniejszy rozmiar w autentykach to medium ale wymiarowo wypada jak S. W ogole te nowe autentyki są węższe niż dotychczas, ale dłuższe. U fullmoona obecnie są różne rozmiary. Od małych do dużych.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Ok, czyli może mógłbym zaryzykować M w nowych autentykach? A jak stare (wiem, wiem pewnie zależy jaka era)? 40 będzie wielkie?

 

Ostatnio kupiłem swingman reeboka w rozmiarze M i był na pewno szerszy od obecnych swingman S. Niestety musiałem sprzedać ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swingmanach rev30 M jest nadal, także S zawsze będzie węższe od M. 40 jest mniej więcej odpowiednikiem M, chociaż mam 40 Adidasa jeszcze sprzed rev30 i jest wg mnie nieco większa od M swingmanów.

 

Zobacz sobie rozmiarówkę na nba.com tam jest tabelka możesz sobie popatrzeć i dopasować coś pod siebie. Jedyna wadą jest to, że są bardzo długie.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

authentic rev30 to koszulki tak samo zrobione jak te, w ktorych graja zawodnicy nba.

maja tzw miekkie numery w usa nazywa sie to "mesh"

looknij tutaj na jersey dwighta z lakers i np barnesa z lakers https://picasaweb.google.com/115096531076566132581/KoszulkiJerseys?authkey=Gv1sRgCJy41viKnuiqXg

 

te same materialy, wykonanie, numery

brakuje tylko 1 malej metki swiadczacej o tym, ze koszulak byla uzywana w meczu.

 

stare autentyki znaczaco odbiegaly od koszulek, w ktorych grali zawodnicy

poza materialami, przedluzanymi rozmiarami i metkami roznica byla m.in w wyszyciu numerow

w meczowkach stosowano tzw. kiss cut (patrz np. numery na koszulce artesta #37 i bynuma  w moim linku)

i porownaj to ze zwyklym wyszyciem np. jordana bullets czy czerwonego lebrona tez w moim linku.

 

autentyki w latach 90-tych byly za to robione praktycznie jak meczowki, bo te mialy standardowe wyszycia numerow, nie bylo zadnych roznic w materialach.

 

zabawa sie zaczela gdy wprowadzono nowe materialy, ktore duzo kosztowaly, proces wytworzenia byl duzo trudniejszy wiec firmy (w tym przypadku rozpoczal nike) poszly na latwizne i zmienily znaczaco koszulke sklepowa w wersji authentic od meczowej. nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie to, ze te koszulki reklamowano haslem "to co nosza koszykarze na meczach".

 

w skrocie, tyle.

 

edit: mac uwazajcie na clo. fullmoon wysyla jako sklep. w srodku jest rachunek. jesli celny sprawdzi narzuci clo. mnie narzucili swego czasu na jersey lebrona, ktory u nich kupilem.

 

btw. jak juz pisze to pochwale sie, ze robie jersey metty world peace z knicks. taki jak meczowy. nie bylo latwo bo trzeba bylo znalezc pusty meczowy jersey knicksow i firme, ktora ma dostep do meczowych/meshowych numerow i liter. na szczescie sie udalo i wyjdzie... w sumie niedrogo jak na taki jersey:)

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to seria replik graczy ze szkol srednich

raczej byli to goscie zwiazani kontraktami z nike

czyli vince carter, wspomniany jermaine, lebron i kilku innych

 

btw, jest sporo podrobek tych koszulek. przede wszystkim, te koszulki nie mialy rozciec po bokach na dole koszulek i dlugosc przodu i tylu byla taka sama.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.