Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz założyć konto paypal i najlepiej powiązać je z kontem bankowym. Wtedy wystarczy, że masz kase na koncie, reszta robi się sama. Wysyłka zazwyczaj przez pocztę, z czasem bywa różnie, średnio 7-14dni.

To jedno, zależnie też jak sobie życzy sprzedający, ale kartą też można zapłacić chyba nawet bez logowania się do paypal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz założyć konto paypal i najlepiej powiązać je z kontem bankowym. Wtedy wystarczy, że masz kase na koncie, reszta robi się sama. Wysyłka zazwyczaj przez pocztę, z czasem bywa różnie, średnio 7-14dni.

To jedno, zależnie też jak sobie życzy sprzedający, ale kartą też można zapłacić chyba nawet bez logowania się do paypal

Racja, ale rzadko który sprzedawca preferuje płatność kartą. PayPal akceptują chyba wszyscy i jest to najbezpieczniejsza forma zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wyręczyć bb2, choć to do niego było adresowane pytanie.

 

1. Musisz mieć konto na ebay'u (truizm, ale wolę wyjaśnić krok po kroku).

2. Musisz posiadać konto paypal. Najlepiej jeśli masz kartę kredytową (nie zwykłą płatniczą)- wtedy wiążesz paypala z kartą i płacisz bezpośrednio. Jeśli nie masz karty, musisz najpierw wpłacać kasę na paypala a dopiero potem do sprzedawcy co jest niewygodne i zajmuje dużo czasu.

3. Konto paypal wiążesz z kontem na ebay'u i dopiero wtedy możesz płacić.

4. Amerykanie praktycznie nie przyjmują przelewów bankowych. Czasem ktoś pozwala płacić czekiem, ale u nas i tak tego nie ma więc zostaje sam paypal.

5. Sprzedawca musi udostępnić opcję wysyłki poza swój kraj. W aukcji, którą podałeś czegoś takiego nie ma.

6. Jak już kupisz coś z wysyłką do Polski, wtedy sprzedawca wysyła Ci coś w rodzaju elektronicznej faktury. Wtedy tylko potwierdzasz jej płatność w paypalu - nie trzeba nic wpisywać itd. proces wymaga tylko akceptacji.

7. Zazwyczaj przesyłki z USA działają na zasadzie naszych listów priorytetowych. Najczęściej sprzedawcy wysyłają koszulki w kopertach. Koszulka przechodzi przez urząd celny, a dopiero potem poczta wysyła ją do Ciebie. Następnie listonosz albo dostarcza Ci ją do drzwi albo dostajesz awizo.

 

Mam nadzieję, że w miarę wyczerpałem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Musisz posiadać konto paypal. Najlepiej jeśli masz kartę kredytową (nie zwykłą płatniczą)- wtedy wiążesz paypala z kartą i płacisz bezpośrednio. Jeśli nie masz karty, musisz najpierw wpłacać kasę na paypala a dopiero potem do sprzedawcy co jest niewygodne i zajmuje dużo czasu.

 

Nie do końca jest tak jak piszesz. Ja nie mam karty, a mam powiązane konto w mbanku z paypalem. Wcale nie muszę wpłacać kasy na konto paypal. Tak więc karta kredytowa nie jest niezbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem fake - napisy wyglądają na podwójnie wyszywane, a jeśli takie są to jest to fake.

 

co do konta paypal i tego czy jest niezbędne - w mbanku jest usługa, która spełnia role karty kredytowej (w dużym uproszczeniu, na nasze potrzeby) dzięki której nie trzeba przelewać kasy z konta bankowego na konto paypal. tak więc prawda jest in the middle. najlepiej rzeczywiście mieć kredytową, bądź jej odpowiednik (jak w mbanku). jeśli masz w jakimś PKO czy coś w tym stylu, to musisz przelać z bankowego na paypal (sam przelicza walute) i wtedy płacisz za ebay z konta paypal. o.

 

btw, następną koszulką jaką będę sprzedawał jest swingman Nike Jamesa Home Cavs (niestety nadal nie działają mi PM - cały czas wiadomości są w folderze "do wysłania" więc kontakt na gg: 5238404 (rozmiar ok. 75 cm dł, 54 szer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, następną koszulką jaką będę sprzedawał jest swingman Nike Jamesa Home Cavs (niestety nadal nie działają mi PM - cały czas wiadomości są w folderze "do wysłania"

Wyślij mi testowego pma. Teoretycznie powinno być tak, że jak ktoś odbiera wiadomość, to Tobie "przeskakuje" ona z "do wysłania" do "wysłane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chinczycy nie przestaja mnie zaskakiwac:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

swietny jersey, na ktory poluje juz od kilku lat. co jest z nim nie tak? po 1 jest z dri fitu, po 2 ma zla czcianke na malej metce z rozmiarem. shit. co nie zmienia faktu, ze jersey swietnie zrobiony.

 

w miedzyczasie pojawil sie jersey oryginalny, ktory sprobuje uderzyc

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... K:MEWAX:IT

ale jak znam zycie pojdzie za +100$ minimum... eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. jestem tu nowy i licze na pomoc.. mianowicie kupilem taka koszulke na allegro. Co myslicie o tej koszulce dodam ze nie chce w niej grac lecz chodzic. Prosze o dobre rady. POZDRAWIAM:)

 

 

zamieszczam linka nizej poniewaz nie wiem jak skleic fote:P

 

http://allegro.pl/item1042289047_wade_a ... kazja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dziwi mnie ten rozmiar bo normalne XL maja chyba szerokosc 59 i dlugosc 82 i sa na mnie za wąskie i za długie bo mam tylko 180cm. a tu dziw mnie wział bo na allegro znalazłem o takich wymiarach i moze byc dobra wiec zamowilem i zobaczymy.

 

 

Moze jeszcze ktos ze znawców chcialby sie wypowiedziec na temat tej koszulki. Z góry dziekuje & pozdrawiam.!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.