Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,mam tutaj taką oto perełke ( http://m.ebay.com/itm/290995084467?cmd=VIDESC&gxo=true ),ale mam pewien problem.Po 1.Nigdy nie widziałem/posiadałem jerseya od championa, po 2.Przez najbliższy okres czasu nie będe miał dostepu do komputera,a na telefonie(z którego teraz piszę) ta koszulka jest nieostra.W związku z tym mam pytanie: Jak przedstawia się faktura tego jerseya? Bardziej matowa czy taka świecąca właśnie jak niektóre championy(o ile na tym zdjęciu to widać :P)?

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to replika , z kolorze zlotym , champion wypuscil takie serie roznych graczy z roznych druzyn , np jest taki zloty Jordan z bulls,  ktorego moglem kupic za 40zł . zdecydowanie nie oplaca sie kupic za ta cene , lepiej kupic replike oryginalnie biala z tego modelu sixers, przy dobrych wiatrach kupisz taka do 100zł w swietnym stanie.

 

A jak bardzo sie napaliles na ta zlota , to napisz do tego czlowieka przez allegro , jest to "kolega" z australi ktory sprzedaje na allegro miedzy innymi swingmany po 300-400zł , nbajerseyworld ma nick , sadze ze za 200zl bys stargowal spokojnie , ale osobiscie wolalbym kupic oryginalnie biala taka Iversona , i to jeszcze polowe taniej :)

 

BTW: szkoda ze ten model nie wyszedl w wersji authentic , bo sa na prawde piekne ! 

W wersji authentic sa tylko czarne z tego modelu , co nie zmienia faktu ze sa zajebiste, ale sa rzadkie i drogie.

 

Tak wiec wracajac do replik , tez chcialem kupic taka biala replike. bo  wersji swingman nie wypuscili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75-78 dlugosci , na 57-58 szerokosci.

 

Ale nie kupuj za takie miliony tej repliki ! oszalales :smile: ?

 

 

delfin napisalem do Ciebei priva.

 

 

_____________________________________________________________

 

 

Dla fanow SIxers i Iversona , sprzedam spodenki, Autentyki Alternate , size XL , nowki bez metek , nigdy nie prane od nowosci.

 

150 zł z szipem ! Chetni Priv.

 

Dlugosc okolo 58-60cm , szerokosc w pasie 42-44 + gumka ze sznurkiem.

 

DSCN9484.JPG

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowię swoje pytanie o fullmoona. Ile czasu zajmuje dotarcie przesyłki i w jakiej formie one przychodzą (list polecony?)?

 

Opiszę moje dotychczasowe doświadczenia. Najpierw wylicytowałem koszulkę. Zapłaciłem od razu. Po kilku dniach informacja, że bardzo przeprasza, ale nie ma jednak tego rozmiaru na stanie i może mi wysłać w innym rozmiarze albo refund. Do tego rabat 5$ przy następnym zakupie w ramach przeprosin. Ogólnie spoko i wziąłem refund, żeby kupić inną koszulkę, którą miałem na oku. Udało się wylicytować, po kilku mailach naliczyli rabat na kosztach przesyłki i 28.01. przelałem kasę. Koszulki do tej pory nie ma. W poniedziałek napisałem do nich, że nie doszło jeszcze i powiedzieli, że sprawdzą na poczcie. Dzisiaj napisali, że USPS nic nie wie (wtf?) i zwrócili kasę. Osobiście mam wrażenie, że w ogóle tej przesyłki nie wysłali i czekali aż się upomnę, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.