Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

za 21 dolców myslisz że org ? :peaceful: chciałes ukryć strone obcinając zdjęcie ?

Nie chciałem nic ukrywać, fakt mogłem wrzucić link do aukcji. Materiał wydawał mi się interesujący, więc chciałem spytać czy tak może wyglądać og. Zdaje sobie sprawę, że za 20$ nie znajdę og jerseya. :) @BB2 Dzięki, właśnie o taka odpowiedź mi chodziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac od razu ze to fake.. przynajmniej ja to dostrzeglem :tongue:

 

________________________________________________________________________________________________

 

 

mam zamiar licytowac bardzo ciekawy okaz MJ'a  ,

 

http://www.ebay.com/itm/261401092975?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2648

 

wyglada jak zwykly Pro Cut , ale nietypowy jest oczywiscie rozmiar 46+4 , widomo ze MJ w tych jersey od Nike gral w 48+4 lub 50+4,

Jestem przekonany ze w najgorszym wypadku jest to Team Issued , wnioskujac to po tym ze np. nie ma metki na karku, ( zandek pro cut od nike z tego modelu nie mial metki na karku ) , 95% pro cutow , metke z data ma pod przedluzeniem z przodu , ten ma wewnatrz. No i co najwazniejsze ze Nike raczej nie wypuscilo Pro Cutow w tym rozmiarze MJ'a ( mowa o tym typie nike )

 

A jak wiadomo niektorzy gracze jak V.Carter w 1 sezonie grali w jerseyach w 3-4 roznych rozmiarach, wiec sadze ze MJ , mogl sobie zarzyczyc jersey w tym size,

 

Wymiary moga wydawac sie nie odpowiadajace temu rozmiarowi , jednak porownalem dokladnie jersey K.Bryanta z tego samego sezonu ( ten sam rozmiar 46+4 ) i sa takie same wymiarowo , czyli zaledwie 87cm dlugosci.. Wiec wnioskuje ze to na pewno nie jest fake.

 

Czlowiek ktory sprzedaje ten jersey chyba po prostu nie jest tego swiadomy m napisal mi ze kupil ten jersey 10 lat temu na ebayU, zakladam ze bez metek wlasnie i jest to meczowka :)

 

ALe sadze ze pojdzie za nei taniej jak 400$..

 

Wracajac do V.Cartera , ten to szalal z rozmiarami w sezonie 2000-2001 size 48+2 , 50+4 , 52+4 , w nastepnym seoznie gral tez w 56+4 :D

 

nie mam tez watpliwosci co do wymiarow wlasnie przez size V.Cartera 48+2 , ktory mial dlugosc tylko 84cm , odejmojac jeden rozmiar ( 48=XL , 46=L ) i dodajac 2 cale , otrzymamy wlasnie taka dlugosc jak ten MJ.

 

Co sodzicie o mojej teori ?

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.