Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

panowie wzial ktos tego pro cuta jordana #45?

poszedl za smieszne 150$, ja odpuscilem, bo myslalem ze skonczy sie conajmniej na 300...

 

spodenki heat swietne:) widzialem je na ebayu:) ja niestety piotrzebuje minimum 40 a najlepiej 42,44

w zeszlym roku byly do kupienia kilka razy takie same czerwone ale dalem ciala... szkoda.

 

jeszcze wieksza szkoda, ze nie wypuscili serii authentic z tych koszulek...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAS@ - dlugosc 51 na 32 w pasie nie rozciagniete, Nike tez wypuscil serie jerseyow i spodenek w wersji autentyk, bo pod koniec lat 90 HEAT grali w tych strojach od Nike :smile:

 

BB2@ ja tez odpuscilem, sadzilem ze faktycznie pojdzie za prawie 300 tak jak mowisz, Pro Cut z numerem 45 to naprawde rzadki okaz i poszedl za grosze..

i tez ubolewam bardzo ze nie wypuscili autentykow z tej seri Retro :(

 

EDIT: a co do tych czerownych retro HEAT spodenek , to pod koniec 2013 w ostatnim miesiacu widzialem ze poszly na licytacji spodenki meczowe rev30 , te z nocy HWC, za 100$ , to dopiero szalenstwo, sam bym dal z 200-250$ za nie.

 

http://www.ebay.com/itm/Miami-heat-adidas-red-2013-Hardwood-Classics-game-worn-shorts-size-XL-/390734253230?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5af9938cae&nma=true&si=5%252F%252BS3s9W7gvxK433OTFu6fB2CL0%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

 

a widzialem ze autentyki po drozej chodzily..

 

Answer@ sa jeszcze rozmiary od S do XL , i to tera zmozesz kupic o 5 euro taniej niz ja , bo ja sie zalapalem na promocje z darmowym szipem na cala europe , i dalem 90euro , a teraz masz -15% na all, i sa po 76 + 8-9 szip , na ebayU wczoraj widzialem jeden jersey Sugar Raya ten "throwback black za 150$ , z tego co pisze na nbastore.ue ,to beda dostepne dopiero 7 lutego, ale juz mozna skladac zamowienia :smile:
 

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazy, te spodenki czerwone tez widzialem, krotko wisialy, to raz a dwa, ze xl na mnie za male z rev30

te gumowe paski na sciagaczu wqrwiaja przy zakladaniu jak ciagna wlosy na nogach, i mam taki problem w spodenkach 3xl

w xl pewnie byloby jeszcze gorzej, przynajmniej tak to sobie tlumacze:)

 

najgorsze jest to, ze kilka perelek sie pojawilo a nic nie moge sprzedac:D

tak czy siak zazdroszcze temu co wzial #45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazy coś dla ciebie game worn i przypuszczam że wielkościowe też dla ciebie dobre:-)

http://www.ebay.com/itm/Glen-Rice-1992-93-Miami-Heat-game-used-shorts-/221365005333?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item338a61ec15

 

 

Widzialem , sa teraz 2 pary meczowe takich w tym rozmiarze , ale oby 2 pary maja sprane logo MIAMI HEAT , 2 tygodnie temu licytowalem takie mewczowki w dosklonalym stanie , to poszly za 110$ , moj max byl 80. a co do rozmiaru meczowek , to te 36 maja dlugosc tylko 47cm , wiec i tak wolalbym 38 lub 40 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

og

 

auto może og, ale stawiam, że jersey to fake. Poproś o zdjęcie z przodu

 

 

EDIT: cholera, eazy był o jakieś 3 sekundy szybszy. :)

Edytowane przez Richie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAS@ - dlugosc 51 na 32 w pasie nie rozciagniete, Nike tez wypuscil serie jerseyow i spodenek w wersji autentyk, bo pod koniec lat 90 HEAT grali w tych strojach od Nike :smile:

 

 

Dzięki wielkie, chyba raczej nie pobiegam w spodenkach bo nawet te 32 będą raczej za duże. Ciężkio coś znaleźć na siebie jak się jest niewiele większym od Spuda Webba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam takiego Howarda z Magic http://www.footballfanatics.com/NBA_Orlando_Magic/adidas_Orlando_Magic_Number_12_Dwight_Howard_Black_Net_Player_T-shirt i polecam, mnie się podoba. Mam już jakiś czas i napis nie zszedł ani nie popękał, wygląda jak nowa ale piorę ją w ręku. Na ebayu ciężko znaleźć w jakiś rozsądnych cenach na allegro praktycznie ich nie ma ( są tylko fake'i od Parkiego) polecem ten sklep do którego dałem link. Możesz jeszcze pogadać z Housem bo z tego co wiem on też na coś tam poluje więc wysyłką podzielicie się po pół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.