Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

jesli sa fani spurs, to moze byc ciekawa opcja w dobrej cenie

http://www.ebay.com/itm/2000-01-Spurs-David-Robinson-Pro-Cut-Jersey-Sz-50-2-Nike-USA-Old-Style-RARE-/271385109078?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item3f2fd02256

 

w stacjonarnym sklepie mitchell$ness jest 50% znizki, mozna skladac telefonicznie zamowienia w usa.

maja to samo co na stronie, wiec jesli ktos szukal nowego jerseya za 130$, wiecie co macie robic:)

 

mnie udalo sie kupic blekitny jersey kobego #8 i retro hwc z 07/08 zolty #24

nie do konca podoba mi sie wykonanie 2 jerseya (material i bialy trojkat wew numeru) ale glupio bylo tego nie brac w tej cenie. trzeba tylko kupic patch 60-lecia lakersow do tego:)

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sa fani spurs, to moze byc ciekawa opcja w dobrej cenie

http://www.ebay.com/itm/2000-01-Spurs-David-Robinson-Pro-Cut-Jersey-Sz-50-2-Nike-USA-Old-Style-RARE-/271385109078?pt=US_Basketball_Fan_Shop&hash=item3f2fd02256

 

w stacjonarnym sklepie mitchell$ness jest 50% znizki, mozna skladac telefonicznie zamowienia w usa.

maja to samo co na stronie, wiec jesli ktos szukal nowego jerseya za 130$, wiecie co macie robic:)

 

mnie udalo sie kupic blekitny jersey kobego #8 i retro hwc z 07/08 zolty #24

nie do konca podoba mi sie wykonanie 2 jerseya (material i bialy trojkat wew numeru) ale glupio bylo tego nie brac w tej cenie. trzeba tylko kupic patch 60-lecia lakersow do tego:)

 

Bardziej mnie ciekawi za ile pojdzie Pro Cut MJ'a , tezgo dzisiaj obaczailem i sledze :) ,

 

co do tej znizki , wczoraj wlasnie przeczytalem to na niketalk, powiedz mi ty sam zlozyles zamowinie telefonicznie ? ja tez bym chcial 1 jersey kupić , mozesz jakos dopomoc bb2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie pomogl moj czlowiek w nyc, niestety nie jestem w stanie wam pomoc

 

trzeba dzwonic do sklepu stacjonarnego

1201 Chestnut Street (entrance on 12th Street)
Philadelphia, PA 19107
(267) 273-7622
Monday-Saturday 10am-7pm
Sunday 11am – 5pm

 

niestety nie wiem czy wysylaja ze stacjonarnego sklepu do europy/polski

wypada tez miec karte kredytowa czy do zakupow internetowych

 

nie wszystko co jest w sklepie online jest w stacjonarnym i ceny nie sa takie same, moje jerseye kobego kosztowaly 300$ w stacjonarnym, online 260 i od tej kwoty dostalem 50%:)

 

za materialem tez nie przepadam ale w tej cenie to warto byloby wziac kilka rzeczy wiecej do kolekcji, chocby jersey shaqa z magic, raya allena alt z bucks, shooting shirt lakersow... ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! jestem tu nowy i mam do was sprawę..otóż chciałbym zakupić swój pierwszy jersey Lakersów ( obojętnie jakiego zawodnika..nawet Howarda :playful: ). Trafiłem na Howarda ( http://allegro.pl/dwight-howard-la-lakers-nba-koszulka-dhhmla-l-i3910369548.html ) w bardzo ciekawej cenie ale też trafiłem na takie coś ( http://allegro.pl/swingman-adidas-los-angeles-lakers-howard-l-i3903622604.html ) i tu moje pytania, czy czymś różnią się te koszulki ? co oznacza (lenght +2 przy rozmiarze) ? jaki jest najlepszy rozmiar na osobę o wzroście 175 cm ale dosyć szeroko zbudowanej tu i ówdzie :nevreness:  z góry dzięki za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfin - og

 

Grucha913 - ten od nba jersey shop to og. Ten z drugiej aukcji nie wiem. Length +2 oznacza, że koszulka jest przedłużana w stosunku do standardowego rozmiaru i wszystkie swingmany to mają. Koszulki meczowe potrafią być jeszcze dłuższe. Ja na Twoim miejscu celowałbym w M.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! jestem tu nowy i mam do was sprawę..otóż chciałbym zakupić swój pierwszy jersey Lakersów ( obojętnie jakiego zawodnika..nawet Howarda :playful: ).

 

jezu, wnioskuje, ze jestes fanem jeziorowcow i chcesz kupic jersej dwighta? nie rob tego:)

chyba, ze odprujesz nazwisko i naszyjesz... marshall:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grucha913, ja przy wzroście 175 cm i wadze ok 73 kg nosze rozmiar S i jest ok, nawet trochę za luźna. A tego Howarda to polecam kupić, nowego taniej nie znajdziesz. Sam kupuje bo mimo że zawodził w Lakersach to za całokształt też "jakoś go lubię" :)

 

Kacperro link do gościa na allegro http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=p&us_id=10451585

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może rozmiarówkę koszulki NBA o rozmiarze M, tzn. jak sie przedstawia jej długość i szerokość ? bo z tego co sie orientuje to L ma chyba dł. - 86 cm a szer. - 62 cm nie ?

 

Zależy jaka firma zrobiła i w którym roku oraz czy mierzysz długość całkowitą czy np. z przodu (w przedłużanych swingmanach będzie widoczna różnica)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.