Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

o prosze :smile: , Gratuluje MJ'a

 

Swietny jest ten jersey Sonics Raya, szkoda ze nie dalo rady z gosciem poza aukcjia sie dogadac ;)

 

moze @delfin wygral tego Raya 

 

 

Ja mam takiego samego Raya do sprzedania nowego z metkami ,ale size 56 :D

jak ktos chetn pisac oferty na priv

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W końcu mam pożądnego MJa. Do tej pory miałem tylko swingmana nike tego flight 8403 czy jakoś tak ale swingmany przestają mnie już bawić i się pozbywam większości.

 

No sonics jest mega i fajny rozmiar. Miałem go już na snajperze długo przed tym zanim pojawił się tu na forum :)

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe , ja mam to samo co do swingmanow , ale gorzej jak dany jersey nie wyszedl w wersji "authentic" , albo cena za rozmiar na siebie jest kosmiczna , mowie o naprawde rzadkich jersey.

 

a nie masz przypadkiem MJ'a z tej serii 8403 bialego rookie ? bo poluje na authentic , lub swingman w dobrym stanie okazyjnie.

szukam tez z numerem "45"

 

Ja tez w peirwszy dzien jak tylko sie pojawil Ray, napalilem sie na niego, zanim byl wspomniany na forum.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

0G , ja u niego kupilem swojego Iversona :smile:

 

pojdzie za 100-150$ , w tym przedziale, + 25$ szip

 

@prylok, pochwalilbys sie wkoncu swoja kolekcja ;)

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc linka do kolekcji :) 

 

ja tez mialem okazje kupic autentyka Duranta rev30  "L" za 100-110$ + szip, ale kurde jakos odpuscilem i puzniej zalowalem , wkurza mnie to ze sa strasznie dlugie te autentyki , niezaleznie od rozmiaru. Mam nadzieje ze "Nike" wypierdzieli adidasa niedlugo z NBA i zrobia autentyki takie jak byly poprzednio , tzn. zeby wymiarowo byly normalne , a nie jak te po 90cm "M'ki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie lipa z tym jest. Będę musiał ją dać do krawcowej. Ja dałem ok 160$ z shippingiem.

 

Adidas ma chyba dłuuugi kontrakt.

 

A kolekcje photo muszę dopiero stworzyć :)

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez prylok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eazyonee walczyłem o tego Allena do samego końca,ale niestety ktoś musiał mieć jakiś program do licytacji,bo przebił mnie może sekunde przed końcem,do teraz gul mi skacze,bo wyciagnąć teraz ładnego Allena z poza Miami w tym rozmiarze to sztuka.Wielka szkoda,bo byłem w stanie finansowo licytować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.