Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

poniosla goscia fantazja z a cena.. nie wiem czy 10.000$ jest warty ten jersey, a co dopiero 25 kafli.

Ogółem jak gadałem z facetem poza eBayem sprzedałby ją za 10.000$ ale to masakryczna suma, 3.000$ to dałbym max ale niestety dosłownie przespałem aukcje

Może kiedyś coś kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem jak gadałem z facetem poza eBayem sprzedałby ją za 10.000$ ale to masakryczna suma, 3.000$ to dałbym max ale niestety dosłownie przespałem aukcje

Może kiedyś coś kto wie.

 

 

Mecz goscia co ma Robaka bialego ze Spurs ;)

 

_____________________________________

 

Rzeczywiscie juz ponad 210zł za Sugar Raya :D , a tez chcialemja kupic , ale max za 200pln..

dokladnie @delfin wykosztujesz sie ladnie, a cena juz jest na granicy oplacalnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie dość że to autenthic klubu,którego już niema,to jeszcze fajny rozmiarowo,także cena napewno będzie spora...

 

Nie rozumiem tylko po co ludzie sie nakręcają i bez sensu podbijają cenę przedmiotu na kilka dni przed końcem aukcji zamiast licytować w ostatnich sekundach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

og

Dzieki za odp. i jeszcze mam pytanko z czystej ciekawości,od jakiegoś czasu szukam takiego Jordana z 1984 i zauważyłem,że jedne są robione w Korei a inne w Hondurasie,mimo,że się niczym od siebie nie różnią.Te z Hondurasu to faki?

Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson3MVP

 

Niepotrzebnie wrzucałeś tu aukcje,z tym Allenem,będzie mój choćby niewiem co! ;)

 

Powodzenia! :) nie mam zamiaru licytować, tylko niektóre koszulki, które wpadną mi w oko od razu ogarniam i wrzucam ty żebyście mogli przejrzeć temat. tym samym ja wcześniej określam jak dla mnie czy to fake czy og i wtedy sprawdzam czy miałem racje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@delfin , 2x 0G ten MJ, odrzucaj aukcje , gdzie jersey bedzie mial przedluzony tył , swingmany od nike nie maja przedluzonego tyłu o 5cm, jak adidas czy rbk, 

 

tu masz fake z tej serii 

 

http://www.ebay.com/itm/NEW-NIKE-Flight-8403-NBA-MICHAEL-JORDAN-1984-Chicago-Bulls-23-Red-Jersey-S-XXL-/281233482614?pt=US_Basketball_Fan_Shop&var=&hash=item417ad26376

 

ja sie zawsze sugeruje czy tył jest rowny na dole ( nalzey pamietac ze ktos mogl skrocic tył u krawcowej ), jak sa dobre zdjecia to zwroc uwage na metke "flight 8430" i na napisal Michael jordan i date, fake sa zawsze koslawo wyszyte , no i jersey bez tej metki to bedzie youth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.