Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej OG , hardwood classics , nie jest to M&N i nie ma takiej wartosci , to jest prawdopodobnie cos takiego jak moj Dr.J z "NEW YORK" w kolekcji.

1.a nie powinno byc przy dolnej metce rozmiaru itp.?

2. Druga rzecz która mnie zastanawia to zdjęcie 1 wygląda tak jakby po lewej stronie metki dolnej był szew, a to by świadczyło, że są po złej stronie? Ciężko w ogóle cokolwiek na tych zdjęciach zobaczyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy, gdzie znajdę wymiary spodenek adidasa tych nowych rev30, interesują mnie dwie wielkości Xl i 2XL jakie mają dokładne wymiary, może ktoś z was posiada takie spodenki i może podzielić się ze mną pełnymi wymiarami albo gdzie w sieci to znajdę. Liczę na was :orange:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.a nie powinno byc przy dolnej metce rozmiaru itp.?

2. Druga rzecz która mnie zastanawia to zdjęcie 1 wygląda tak jakby po lewej stronie metki dolnej był szew, a to by świadczyło, że są po złej stronie? Ciężko w ogóle cokolwiek na tych zdjęciach zobaczyć....

 

 

Napisalem "prawdopodobnie" , ale jestem zdania ze to jest wlasnie tylko HC , nie M&M , zwrodzcie uwage jak jersey jest zakonczony na dole , M&N maja wieksze to "rozciecie" na dole , oczywiscie przydaloby sie wiecej fotek , juz goscia poporsilem o nie, ale trzymam sie mojej wersji ze jest to tylko HC :)

Stwierdzilem to tez dlatego ze gosciu napisal ze jersey jest na 175cm , ze jersey jest maly, a te jersey HC "stare" wlasnie sa bardzo male wymiaroro , moj Dr.J jest karłowaty strasznie , nie maja porownania do M&N wymiarowo..

 

Widzialem tez takie fake'i , ze na karku maja metke M&N , a na dole tylko HC i np date czy imie i nazwisko playera, dlaczego stwierdzam ze fake'i ?, bo oryginalnych po prostu takich nie ma,( z takim ulozeniem metek) chyba ze metka moze byc odpruta tak jak napisal BB2 ,ale te co widzialem to byly fake'i na 100%

 

No zobaczymy jak podesle foto :), o ile podesle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy co to bedzie...

 

To ja mialem te Raptors , L'ki , opylilem je, Cavs tez sa L'Ki.

 

Ja kiedys szukalem tej tabeli wymiarow spodenek rev30 w google i znalazlem na jakims forum gosciu dal tabele, bo z tego co pamietam to na NBASTORE wlasnie chyba nie mieli tabeli ze spodenkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i nie znam się zbyt na oryginalności koszulek, więc prosiłbym was o pomoc

 

czy przedmioty tego użytkownika to fake: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3564617  ?

 

Oraz mam pytanie w jakiej cenie mógłbym dostać oryginalnego swingmana Irvinga? I czy na ebayu będzie taniej niż na allegro? Zaznacze, że zależałoby mi na nowym nieużywanym najlepiej ;) i w sumie authetnic też mogłby być, byle nie replica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.