Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Richie@ faktycznie , nie mialy tego znaczka...

Mam fotki w kolekcji, jak bys chcial jakies szczegoly to moge zrobic i podeslać.

 

EDIT:

 

@Richie , kilka stron temu dalem fotki na forum tego jersey

 

 

3ke4.jpg

drfy.jpg

qc76.jpg

 

 

________________________________________________________________________________________________

 

Za chwile tez wrzuce 4 jerseye do kolekcji , przyszla swiateczna paka wkoncu z nbastore.eu ,

swingman limitowany HEAT , ze zlotymi napisami i replika z wlasnym nazwiskiem :smile: powiem sczerze ze replika z tymi szerokimi ramiaczkami i gumkami wygladala beznadziejnie, dlaczego "wygladala" , bo ucielem te gumki i podszylem sobie ramiaczka dookola :grin: :grin: , teraz wygla duzo duzo lepiej , bardziej przypomina meczowke i jestem bardzo zadowolony, ale jesli chodzi o jakosc numerkow i nazwiska to sa bardzo slabej jakosci , myslale ze to bedzie z tego samego materiału co napis "MIAMI" na przodzie , czyli z gumy , a sa z takiego jakby papieru , bardzo cienkie, jak jakas naprasowywanka, na nazwisku sie tego tak nie odczuwa bo literki sa male , ale numery sa wieksze , szersze i czuć ze materiał jest szajsowaty. Bede musial delikatnie ja prac w rekach, ogolnie po przerobce jestem bardzo z niej zadowolony , fajnie miec swojego tadzera na plecach na jerseyu druzyny NBA , oczywiscie na oryginalnej koszulce :smile:, tak wiec polecam , fajna sprwa , ale tylko po przerobce ramiaczek , z tymi gumkami to straszna lipa i kaszanka.

 

Tak wyglada teraz:

8oia.jpg

rq15.jpg

 

 

przez ostatnie miesiace tez troche dorzucilem do kolekcji ,

teraz jeszcze dorzuce autentyk mistrza NBA z 2004 i MVP finalow ,Billupsa z Pistons (40) i swingman LBJ'a alternate "MIAMI"

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś znaleść Jersey Iversona? cena łącznie z przesyłką żeby nie przekraczała 160 zł, rozmiar M, najlepiej authentic z

philadelphi. Nie jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o kolorystykę tych koszulek, chociaż nie ukrywam te kolory powalają mnie z nóg :)

 

allen-iverson-philly-gear.jpgAI-royal-blue.jpg

 

Cały czas szukam fajnych autentyków na allegro ale tam sam badziew został. oczywiście jeśli nie będzie autentyków w atrakcyjnych cenach, interesują mnie też swingmany ;P wiem ze w tym temacie powinienem tylko podesłać link a wy ocenicie czy og czy fake, ale naprawde troche juz tego szukam i ręce opadają... z góry dzięki ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson@ tego pierwszego jersey nie widzialem wersji authentic , swingmana tez nie widzialek , za to widzialem meczowke  ;) , alternate (niebieskie) sa tylko te z polyskiem z waskimi ramiaczkami "authentic" , ja mam w kolekcji 44/L , to mozesz zobaczyc o czym mowie , ale taniej jak 500-600zł z wysylka takiego rozmiaru nie kupisz. swingmanow tez nie ma tych alternate.

 

natomiast rookie jersey sa autentyki championa, ale bardzo, bardzo rzadkie, co za tym idzie bardzo dorgie, sa tez M&N , ale taniej jak 450zł nie kupisz rozmiaru M czy L . widzialem ze wyszly teraz takie swingmany rookie Iversona , ale taniej jak 300-400 nie widzialem ( nowych ) , one wyszly w 2013 prawdopodobnie , wiec trafic uzywany taniej tez jest bardzo ciezko.

 

na allegro mozna trafic swingmany za przyzwoita cene do 100zł , 

 

Autenyki Iverosna w rozmiarach 40 czy 44 sa bardzo dorgie tak jak pisalem , 48 i 52 mozna kupic duzo taniej tylko trzeba trafić.

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meczowki chodza od 1000zł w gore, i to sa raczej pro cuty , ja meczowke sprzedalem za 3200zł z certyfikatem.

 

ten pierwszy model sa jedynie repliki od champion, to do 100zł spokojnie kupisz, tylko musisz trafić dobra aukcjie, 

ten drugi tak jak pisalem ,

 

Jak chcesz klasyczny czarny albo bialy jersey to moze Ci sie udac za 200-250zl zl kupic OG autentyk w rozmaiarze 40 czy 44, ale musisz obserwowac ebay i trafic na okazje , lub tez na allegro od kogos kto nie bedzie wiedzial ile jego jersey jest warty, ale tak jak mowie trzeba caly czas szukac i trafic na okazje, ale chyba sam widziales po ile na ebayu wystawiaja te rozmiary i po ile chodza na aukcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki małe ot...sprzedawałem kilka razy na amerykańskim ebay i było ok, a teraz mi piszą że muszę mieć minimum 10 komentarzy ze sprzedaży a jeszcze nie mam. Coś się zmieniło? Można to jakoś obejść?

Edytowane przez Look
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, krótka piłka- swingman Cavs Luke Jackson, zakupuiony dawno temu w footlocker. Używany kilka razy, (za duży,mój pierwszy og jersey, zrozumiałem że ja to rozmiar S :). Jeśli ktoś zainteresowany to proszę o priv. Założę się że nikt tutaj nie ma takiego egzemplarza :)

post-2996-0-60624700-1389021323_thumb.jpg

post-2996-0-67374100-1389021336_thumb.jpg

post-2996-0-43382800-1389021392_thumb.jpg

post-2996-0-19797000-1389021412_thumb.jpg

post-2996-0-77129500-1389021426_thumb.jpg

post-2996-0-14003700-1389021439_thumb.jpg

post-2996-0-21373300-1389021452_thumb.jpg

post-2996-0-09194000-1389021469_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.