Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

@ignazz rozumiem wasze oburzenie,tak jak już tłumaczyłem,nie wiedziałem,że ceny na ebay potrafią być tak przyjazne,także będe się starać sprowadzać następne jerseye już bezpośrednio "zza wielkiej wody",a tego jordana od parkinsona będe starał się zwrócic.Także dzięki za naprowadzenie mnie na dobry trop i wszystkiego najlepszego w 2014 roku!!! :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka ma taką metkę, zastanawia mnie czemu nie ma rozmiaru

 

 

Ja również zamawiałem na skelpiekoszykarza jerseya ( D. Rose Alternate) i też mam taką metkę. Pytałem sie już tu kiedyś, ale niestety nikt nie był w stanie mi pomóc. Jersey og, co sam widzę i dodatkowo zostało to potwierdzone tutaj. Ale co do metki to nie daje mi to spokoju i ciągle liczę, że kiedyś dostanę odpowiedź dlaczego taka jest! :D

7lqj.jpg

 

Ja zamawiałem jerseya grubo ponad miesiąc temu, także nawet gdyby miała być wymiana to już i tak za późno. Spróbuj zadzwonić i się dowiedzieć co jest z tą metką, może na sklepiekoszykarza będą wiedzieć o co chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sobie kupilem swingman ze sklepukoszykarza , LBJ'a alternate, i tak samo nie mam rozmiaru :) ,

heh , ciekawa sprawa, oczywiscie nie ma watpliwosci co do oryginalnosci , ale jest to zagadka dlaczego nie ma rozmiaru na metce, z drugiej strony nie jest to wcale gorsze , czy tez lepsze, mi to wcale nie przeszkadza, wyglada to oryginalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem wlasnie i widze, ze w zeszlym roku adidas wypuscil czerwone (2-3 lata temu wypuscil biale)

sory za wprowadzenie w blad

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.Xpippen+bulls+swingman&_nkw=pippen+bulls+swingman&_sacat=0&_from=R40

 

jak widac (u sprawdzonych sprzedawcow jak mad max) jest wersja czerwona i jest og

 

jeszcze rok temu mozna bylo kupic w polsce biale swingmany pippena

widzialem je w kilku outletach adidasa (sosnowiec, lodz)

ale byly tylko biale, stad moj wniosek, ze wtedy wyszly tylko biale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.